Kılıçdaroğlu'na saldırıda yeni görüntüler: Levent Gök kendini zor kurtarıyor

Görüntülerde çok sayıda kişinin CHP'li Levent Gök'ü yumrukladığı görülüyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ardından, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök'ün de asker cenazesinde saldırıya uğradığına dair görüntüler çıktı.

Kılıçdaroğlu'na saldırıda yeni görüntüler: Levent Gök kendini zor kurtarıyor
  • 23 Nisan 2019, Salı 14:00

Kılıçdaroğlu ile cenazeye giden Gök, kendisine yönelik saldırının görüntülerini 'Yorumsuz' diyerek Twitter hesabından paylaştı.

Görüntülerde, çok sayıda kişinin Gök'ü yumrukladığı görülüyor. Gök, güvenlik güçlerinin yardımıyla da saldırgan grubun arasından kurtuluyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Ankara Çubuk'ta katıldığı asker cenazesinde bir grubun tekme ve yumruklu saldırısına uğramış, kalabalıktan bir kadın ise CHP liderinin sığındığı evi kast ederek "Yakın evi yakın" diye bağırmıştı.

"GRUPLARIN İÇİNE SOKULDUK"

Gök saldırı anını "Çok organize bir iş. Çok net ortaya çıktı. Kalabalıklar, 3-4 ayrı yerde konuşlanmıştı. Bu grupların içine sokulduk. Ankara Emniyet Müdürü, Emniyet Genel Müdürü, Milli Savunma Bakanı, Genelkurmay Başkanı varken oldu bu saldırı. Hepsi cenazedeydi" sözleriyle anlatmıştı.

artigercek.com

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık