HALKIN MAHMUT ABİSİ BERFİN'E SAHİP ÇIKTI

HALKIN MAHMUT ABİSİ BERFİN'E SAHİP ÇIKTI CHP MİLLETVEKİLİ AV.MAHMUT TANAL HALKIN SESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR...

HALKIN MAHMUT ABİSİ BERFİN'E SAHİP ÇIKTI
  • 12 Mayıs 2019, Pazar 13:14

HALKIN MAHMUT ABİSİ BERFİN'E SAHİP ÇIKTI

İŞTE O PAYLAŞIMLARI....

Ya yüzüne asit atılan sizin kızınız olsaydı? @saglikbakanligi @drfahrettinkoca bugün Anneler Günü, uzatmayın artık Allah aşkına! Gencecik kızımız Berfin Özek’in feryadını duyun artık!

18 yaşındaki Berfin Özek kızımız, eski erkek arkadaşının asitli saldırısında günlerce yoğun bakımda kaldı. Bir gözünü kaybetti, bir gözünde görme kaybı var. Yüzü tanınmaz halde. Bunu nasıl “Estetik kategorisinde” değerlendirip ameliyat masraflarını karşılamazsınız?

Berfin Özek’in olması gereken ameliyatlar, keyfi bir estetik operasyonu değil, sağlığın ve zaruriyetin bir sonucudur. Berfin Özek’in tedavisini üstlenmek, Anayasa’nın 5’inci maddesi gereğince devletin asli görevi değil midir?

Sosyal medyadan “Her zaman yanınızdayız. #EngellilerHaftası” mesajını paylaşıyorsunuz ama iş engelli hale getirilen bir kızımızın tedavisine gelince amiyane tabirle yan çiziyorsunuz! Berfin Özek’in feryadını duyun artık! Daha ne kadar gözünüzü ve kulağınızı kapatacaksınız?

Bakın @drfahrettinkoca kızımız ne diyor: “Benim estetik kaygım yok ki. Ben bu halde hayatıma devam edemiyorum. Hilkat garibesi gibiyim. Göz kapaklarım yok, burnum yok, yüzüm felaket bir halde. Bunların yerine konmasını istemem suç mu? Bunun estetikle ne alakası var?”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık