VAHAP ŞEHİTOĞLU, TOROSLAR'A GÜNEŞ GİBİ DOĞDU

VAHAP ŞEHİTOĞLU, TOROSLAR'A GÜNEŞ GİBİ DOĞDU. MERSİN TOROSLAR İLÇESİ CHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLAN GAZETECİ YAZAR, SONSES.TV SAHİBİ VAHAP ŞEHİTOĞLU GİTTİĞİ HER YERE GÜNEŞ GİBİ DOĞUYOR. TOROSLAR İLÇESİNDE EL ÜSTÜNDE TUTULAN ŞEHİTOĞLU VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI TAM 3 AYDIR SAHADALAR. GEÇMEDİK SOKAK, EV,. BELDE, KÖY BIRAKMADILAR.

VAHAP ŞEHİTOĞLU, TOROSLAR'A GÜNEŞ GİBİ DOĞDU
  • 09 Ocak 2019, Çarşamba 15:36

VAHAP ŞEHİTOĞLU, TOROSLAR'A GÜNEŞ GİBİ DOĞDU. MERSİN TOROSLAR İLÇESİ CHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLAN GAZETECİ YAZAR, SONSES.TV SAHİBİ VAHAP ŞEHİTOĞLU, GİTTİĞİ HER YERE GÜNEŞ GİBİ DOĞUYOR. TOROSLAR İLÇESİNDE EL ÜSTÜNDE TUTULAN ŞEHİTOĞLU VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI TAM 3 AYDIR SAHADALAR. GEZMEDİK SOKAK, EV, BELDE, KÖY BIRAKMADILAR. 

BUGÜN CHP TARAFINDAN AÇIKLANAN MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI VAHAP SEÇER'İN HALKA HİTABINA DA KATILIM YAPAN TOROSLAR SEVDALILARI BİRLİK VE BÜTÜNLÜK MESAJI VERDİLER.

VAHAP ŞEHİTOĞLU İSE, "HERKES GÖNLÜNDEKİ ASLANI ARTIK UNUTSUN. PARTİMİZİN ADAYININ YANINDAYIZ VE SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ MERSİN'İ TEKRAR ALACAĞIZ. MERSİN HAK ETTİĞİ HİZMETLERE CHP YÖNETİMİNCE KAVUŞACAK. BU AZİMLİ MÜCADELEYİ HERHANGİ BİR GEREKÇE İLE KIRMAYALIM, DESTEK OLALIM" DEDİ.

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık