Mahkemeden karar çıktı... Sevgi Katkıcı da kızı...

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mahkemeden karar çıktı... Sevgi Katkıcı da kızı...
Metin Akpınar ikinci kez baba oldu... Mahkemeden karar çıktı... Sevgi Katkıcı da kızı...

Duygu Nebioğlu geçen yıl açtığı babalık davasıyla Metin Akpınar'ın kızı olduğunu kanıtlamıştı. Nebioğlu'nun ikiz kardeşi Sevgi Katkıcı da Akpınar'ın kızı olduğunu kanıtlamak için dava açıp DNA testi yaptırmıştı. Akpınar'ın kızı olarak anılan Katkıcı'nın açtığı dava sonuçlandı.

Ünlü oyuncunun kızı olduğunu kanıtlayan Duygu Nebioğlu'nun ardından, ikiz kardeşi Sevgi Katkıcı da ünlü oyuncunun kızı olduğunu 21 yaşında öğrenmişti.

Metin Akpınar'ın kendisinden kızı olmadığını düşünerek sürekli şüphe duyması nedeniyle DNA testi yaptıran Katkıcı'nın test sonrasında Akpınar'ın kızı olduğu ortaya çıkmıştı.

Katkıcı'nın Metin Akpınar'a yönelik Antalya Aile Mahkemesine açtığı dava da sonuçlandı. Antalya Adli Tıp Kurumu'ndan alınan DNA raporu Antalya 5. Aile Mahkemesine ulaştı.

Raporda Sevgi Katkıcı'nın Metin Akpınar'ın kızı olduğu tespit edildi. Bunun üzerine mahkeme kararını verdi. Yapılan karar duruşmasında, Metin Akpınar'ın Sevgi Katkıcı'nın babası olduğunun tespit edildiği belirtilerek Metin Akpınar ile Sevgi Katkıcı arasında soy bağının kurulmasına karar verildi.

MAHKEME KARARIYLA RESMEN BABASI OLDU

Mahkeme kararıyla Metin Akpınar'ın Duygu Nebioğlu'ndan sonra ikizi Sevgi Katkıcı'nın da babası olduğu kesinleşti. Sevgi Katkıcı daha önce yaptığı açıklamada DNA raporuyla Metin Akpınar'ın kızı olduğuna inandığını ancak tutumunda hiçbir değişiklik olmadığını anlatmıştı.

Katkıcı, "Baba-kız ilişkimiz hiç olmadı. Duygu daha çok görüştü. Bir sarılma, bir öpme, bir arama göremedim. Hep ben özel zamanlarda aradım. Çıkan haberlerden sonra da aramasını, özür dilemesini bekledim.

Yaptığı basın açıklamasında bizi büyüten Özdener Bey ve Emine Hanım'dan özür dilemesini, 'Benim çocuklarıma yıllarca baktınız' diyerek teşekkür etmesini bekledim ama maalesef bunların hiçbirini göremedim" demişti. 

ODA TV


Palandöken'den çarpıcı enflasyon yorumu: Düşmesini beklemek...Önceki Haber

Palandöken'den çarpıcı enflasyon yorumu:...

SGK'nin "emekliler.gov.tr" internet sitesi erişime açıldıSonraki Haber

SGK'nin "emekliler.gov.tr" internet site...

Başka haber bulunmuyor!