"3 Mustafa" Detayını Prensin Danışmanı Yakaladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
"3 Mustafa" Detayını Prensin Danışmanı Yakaladı
Koçlar'ın Açtığı Telezzül Adı Verilen Restoranın Duvarında Asılı Tablodaki "3 Mustafa" Detayını Prensin Danışmanı Yakaladı

Koç Topluluğu, Türkiye'nin ilk 'fine-dining' kategorisinde yer alan vegan restoranını İstanbul'da açtı. Telezzüz adı verilen gözde restoranın duvarında asılı tablodaki "3 Mustafa" detayını ise Monaco Prensi’nin danışmanı Hülya Biren yakaladı.

Türkiye'nin ilk vegan fine dining restoranı olma özelliğini taşıyan Telezzüz isimli restoranın açılışını Ömer Koç'un annesi Çiğdem Simavi yapmıştı.

Türkiye'nin ilk vegan fine dining restoranı olma özelliği taşıyan Telezzüz, Koç Spor Topluluğu içerisinde yer alıyor.

Zevkli mekan tasarımları ve lezzeti buluşturan mekanda ilginç bir ayrıntı Monaco Prensi’nin danışmanı Hülya Biren’in gözünden kaçmadı.

3 Mustafa Tablosu
Hülya Biren'in paylaştığı detay "3 Mustafa" tablosuyla ilgili. "Her ne kadar biz Atatürk’ün adındaki Mustafa’yı biliriz ancak ikinci Cumhurbaşkanı ve Milli Şef İsmet İnönü ile Kurucu Genel Kurmay Başkanı Fevzi Çakmak’ın adındakini pek kullanmayız. Oysa kimlikteki isimleri Mustafa İsmet İnönü ve Mustafa Fevzi Çakmak’tır." dedi. Paylaşımı beğenenler arasında Neslihan Sabancı da vardı.

HALK TV


Putin: İstanbul'daki 'Ukrayna mutabakatları' hâlâ masadaÖnceki Haber

Putin: İstanbul'daki 'Ukrayna mutabakatl...

Ani işitme kaybı yaşayan emekli öğretmen hiperbarik oksijen tedavisiyle iyileştirildiSonraki Haber

Ani işitme kaybı yaşayan emekli öğretmen...

Başka haber bulunmuyor!