DE HADİ GİT İŞİNE BE!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DE HADİ GİT İŞİNE BE!
MERSİN MHP ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR YENİ BİR YAZI KALEME ALDI: DİYECEKSİN! BAŞLIKLI ; " Bizler sakin olmak, provakasyonlara gelmemek ve sabırla beklemek zorundayız. Bizler başkaları gibi sorumsuzca hareket edemeyiz." DİYECEKSİN!İŞTE O PAYLAŞIMI....

DİYECEKSİN!

" Bizler sakin olmak, provakasyonlara gelmemek ve sabırla beklemek zorundayız. Bizler başkaları gibi sorumsuzca hareket edemeyiz." DİYECEKSİN!

"Sevgili Mersin’liler; Bildiğiniz gibi bu yerel seçim yarışı ile ilgili son kararı YSK verecektir. YSK’nın vereceği her karara saygılıyız. Şeriatın kestiği parmak acımaz. Bu nedenle verilecek o karar bizim lehimize de olsa aleyhimize de olsa fark etmez." DİYECEKSİN!

SONRA DÖNÜP

"Ancak üzülerek belirtmem gerekiyor ki; Mersin’de yapılacak bu yerel seçime gölge düşmüştür! Bu konuda kamu vicdanı yaralıdır! Bu seçim şaibeli hale gelmiştir. Sandıktan çıkacak sonuç insanları hiç bir şekilde tatmin etmeyecektir. Bu seçim sürecinde yaşananlar Demokrasi tarihimize kara bir leke olarak gececektir." DİYECEKSİN!

Provokasyon nedir Hacı? "Demokratik hakkını kullanmak üzere adliyeye gidip dilekçe vermek isteyen vatandaşların önünü kesmek,hakaret etmek tartaklamak provokasyon değil mi?

İP seni aday edemediyse, İP sorumluluğunu yerine getirmediyse, Velev ki İP içinde birileri sana "KUMPAS KURMUŞSA" Nasreddin Hoca gibi "Karanlık ahırda kaybettiği yüzüğü, dışarıda, aydınlıkta arama" halin nedir Hacı?

Bizzat kendi ağzından çıkan "Burhanettin Kocamaz ın cenazesi Üç hilalin altından kalkar, Ben bir başka partiden aday olmayı ZÜL SAYARIM" cümlelerini unutup,yok sayıp, senin bu cümlelerini mihenk taşı alıp "Bu sözlerin sahibi Burhanettin Bey İp den de aday olmaz" ifadesini ŞEREF SAYMAN gerekirken, o halde kalamamanın derin travması ile Hamit Tuna bey e saldırmak provokasyon değil mi Hacı?

İP genel Merkezi tarafından yapılan yetkilendirmeler, "aday beyan belgeleri" ortada iken, devletin kurumları tarafından "Alındı" mühürleri yemiş iken, DP adayının geriye çektirilmesi ve oradan adaylığını koyarken bu işin kesinlikle olmayacağını bilerek bunda da ISRAR ETMEN ve meseleyi DEMOKRASİ mücadelesi noktasına taşıman, seçimleri illegal sayman Provokasyon değil mi Hacı?

EZ CÜMLE 
Vallahi Hacı Mersin li de, Türk Milleti de tezviratlarınızdan, eyyamcılıklarınızdan bıktı,yoruldu."Ben varsam demokrasi, ben yoksam antidemokrasi" yaklaşımınızdan, ben varsam hukuk, ben yoksam guguk anlayışınızdan" millet ikrah getirdi Hacı!..
İP GENEL BAŞKANI 
Meral Akşener ve Y-CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara da oturacak, "MERSİN-MANİSA" pazarlığı yapacak, Mersin de 7 ilçe Y-CHP ye,6 İlçe İP e tahsis edilecek, Bütün bu İlçelerin Belediye Başkan ve belediye meclis üyelerinin başvurularını İP in yetkilisi Galip Orhan tarafından yapılacak, ama gel gör ki AKDENİZ VE BÜYÜKŞEHİR adaylarını "GEÇ TESLİM EDECEK"
Toroslar ,Erdemli , Tarsus, Anamur,Bozyazı,Aydıncık,Çamlıyayla başvuruları zamanında yapılacak. Burada bir "KUMPAS" varsa MERSİN de "Tükenişini" gören genel Başkan M.Akşener "İlçelerle Fit olma adına senden vaz geçildiğini" neden Komplo Teorileri arasına almıyorsun Hacı? Ya da bu "Tükenişliği" beraber tespit edip bu oyunu beraber mi oynuyorsunuz Hacı?

Bitti Hacı bitti...
Demokrasi tarifin nevi şahsına münhasırdır.
Demokrasi Hukukla adaletle yaşar.
Hukuka aykırı hal ve hareketleri demokrasi kabul etmez.
Sana da, bana da bütün Millete de.
Seçimlere GÖLGE DÜŞÜRMEYE hakkın yoktur.
Seçimleri netameli görme ve gösterme çabaların nafiledir.
LA GALİBE İLLALLAH
Hacı. daha ne diyeyim?
Rauf Aydemir 
26 Şubat 2019 
ANKARA


ÇAMURA YATMAYA GEREK YOK!Önceki Haber

ÇAMURA YATMAYA GEREK YOK!

RAUF AYDEMİR: HACCAC ALİMDİ ANCAK ZALİMDİ! O HALE DÜŞME HACI!Sonraki Haber

RAUF AYDEMİR: HACCAC ALİMDİ ANCAK ZALİMD...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!