KOCAMAZ ALGI OPERASYONU ÇÖKTÜ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KOCAMAZ ALGI OPERASYONU ÇÖKTÜ
KAMUOYUNDA PARA İLE YAZI YAZAN KALEMLERİN YARATTIĞI ALGI ÇÖKTÜ. CHP'NİN ÜST DÜZEY YETKİLİLERİ KOCMAZ'IN ADAYLIK OLAYINI YALANLADI VE DOĞRU DEĞİL DEDİ.

KAMUOYUNDA PARA İLE YAZI YAZAN KALEMLERİN YARATTIĞI ALGI ÇÖKTÜ. CHP'NİN ÜST DÜZEY YETKİLİLERİ KOCMAZ'IN ADAYLIK OLAYINI YALANLADI VE DOĞRU DEĞİL DEDİ. 

TORUN SON NOKTAYI KOYDU; “KOCAMAZ BİZİM ADAYIMIZ DEĞİL” 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, basında çıkan, İYİ parti ile ittifak yapıldığı ve ittifak çerçevesinde Ankara adayı olarak Mansur Yavaş’ın Mersin’de de buna karşılık mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Burhanettin Kocamaz’ın destekleneceği haberlerini yalanladı. 

Seyit Torun, “Cumhuriyet Halk Partisi bin 398 belediyede kendi adayını gösterecektir. Şu ya da bu partinin lehine hiçbir yerde parti adayımızı çekmemiz mümkün değildir. Buna tüm kentler gibi elbette Mersin de dahildir” dedi. Aday belirleme çalışmalarının sürdüğünü hatırlatan Torun, “Çok çeşitli yöntemlerle en iyiyi bulmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki 2 haftalık süreçte yeni adaylarımızı da açıklayacağız. Çok değerli aday adaylarımızla süreç devam ediyor. Biz başından beri söylüyoruz, ittifak sandıkta, ittifak tabanda kurulacaktır. Partimizin adaylarının her kesimden oy alacak, her kesime hitap eden ve bölgesini daha ileriye taşıyacak kişiler olmasını arzuluyoruz” diye konuştu. BİR CEVAP DA BAŞARIR’DAN CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarı ise  "CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için kamuoyunda partililerimizi rahatsız eden duyumlar konuşulmaya başlanmıştır.Söz konusu duyumlar partimizin gündeminde dahi değildir. Tüm değerli partililerimizin, hem ilçe belediye başkan adaylarımız hem de Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayımızın partimizin evlatlarından biri olacağından hiç şüpheleri olmasın. El birliği ile önce yerelde ve sonra da genelde iktidar olmak ve tek adam rejimini yıkıp, yeniden halkın egemenliğinin sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Mersin İmece Haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP'Lİ ADAY, KOCAMAZ İŞİ ASPARAGAS HABERDİR, İNANMAYIN DEDİÖnceki Haber

CHP'Lİ ADAY, KOCAMAZ İŞİ ASPARAGAS HABER...

KOCAMAZ YAZDI, MİMAR ABDULLAH YILMAZ DA CEVAP YAZIP AÇIKLAMA İSTEDİSonraki Haber

KOCAMAZ YAZDI, MİMAR ABDULLAH YILMAZ DA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!