MERSİN'Lİ CUMHUR İTTİFAKI'NA SORUYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MERSİN'Lİ CUMHUR İTTİFAKI'NA SORUYOR
Mersin 31 Mart sonrası yeni bir döneme başladı. Büyükşehir Belediye meclisinde Cumhur ittifakının sayısı daha fazla. Ancak bir sus pusluk yaşanıyor. Kimse şehrin çıkarı için yüksek perdeden konuşamıyor.

Meclisin önceki toplantılarında yolsuzluk- arsızlık- hırsızlık gibi konular ele alınsın, incelensin diye ufaktan ufaktan konuşan meclis üyelerinin sesi de kısıldı. Acaba ne oluyor? Mersin Büyükşehir Belediyesinin borç miktarı 2,5 katrilyon… 2014-2015-2016-2017-2018 yıllarının tamamı ve 2019 yılı mart sonuna kadar olan hesaplar kitaplar, alım satımlar, ihaleler, yapılan işler elden geçsin diye kısık sesle kapı aralarında konuşanlar anlaşmaya mı vardılar ki ses çıkmaz oldu?

Mersinli bu gün bir haber okuduğunu. Okuduğu haberin linkini de vatsaptan bize atmış. Aşağıda:

https://www.aydinlik.com.tr/ak-partililer-melih-gokcek-donemi-incelensin-politika-haziran-2019

Bizde konuyu bizim haber sitemize de taşıdık. İşte linki:

http://www.haberanaliz.net/gundem/ak-partililer-melih-gokcek-donemi-incelensin/5247

ANKARA’DA hesap sorulsun, incelensin diyen AK Partili meclis üyeleri önerge veriyor da, MERSİN’de kapı aralarında, yada mecliste ucundan kıyından seslenen CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİ OLAN MHP ve Ak Parti meclis üyeleri neden ortak olarak, belediye meclisine bir önerge verip geçmişe yönelik bu işlerin hesabını soramıyorlar? Acaba soramıyorlar mı, yoksa sormak işlerine mi gelmiyor? Mersin halkı bunu bilmek ve çıkarlarının korunmasını istiyor.

MERSİN’Lİ VATANDAŞLARIMIZ CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİNDEN, tıpkı Ankara da olduğu gibi, “ 2014 – 2015 -2016 -2017 -2018 yıllarının tamamı ve 2019 yılı mart sonuna kadar olan hesaplar kitaplar, alım satımlar, ihaleler, yapılan işlerin elden geçirilmesini, çiçeğe, böceğe, peyzaja, yola, kaldırıma, tefrişata, makam aracına, araç kiralamaya ve diğerlerine ne kadar masraf yapılmış, harcamalar yerinde mi” diye araştırma önergesi vermelerini istiyor…


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AMBULANS OLACAKTI TAKSİ OLDU İYİ Mİ?!Önceki Haber

AMBULANS OLACAKTI TAKSİ OLDU İYİ Mİ?!

RAUF AYDEMİR: VAHAP SEÇER SAMİMİ DEĞİLDİR!Sonraki Haber

RAUF AYDEMİR: VAHAP SEÇER SAMİMİ DEĞİLDİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!