MHP'Lİ RAUF AYDEMİR KOCAMAZ'A HİTABEN YENİDEN YAZDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP'Lİ RAUF AYDEMİR KOCAMAZ'A HİTABEN YENİDEN YAZDI
MHP'Lİ RAUF AYDEMİR KACAMAZ'A HİTABEN YENİDEN YAZDI. RABBİM HERŞEYİ HAKKIYLA BİLENDİR. MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI OLAN YDEMİRÎN HERKESE AÇIK PAYLAŞIMI İŞTE:

MHP'Lİ RAUF AYDEMİR KACAMAZ'A HİTABEN YENİDEN YAZDI.  RABBİM HERŞEYİ HAKKIYLA BİLENDİR. HERKESE AÇIK PAYLAŞIMI İŞTE:

RABBİM HERŞEYİ HAKKIYLA BİLENDİR

Bütün hayatını MHP nin "içini boşaltıp" kendi "nefsini doldurmaya" çalışmanın adı Burhanettin Kocamaz dır.
Bu manada "Altın Vuruşunu" 2013 yılında arzu ettiği kıvamda teşkilatları dizayn etmesiyle yapmıştır.
Yıllarca uğraşmış,didinmiş "tepeden inemeyeceğini" anlayınca "aşağıdan yukarıya" çıkmanın her türlü operasyonunu yapmıştır.
Yıllarca uğraşıp bir türlü yıkamadığı Mahmut Tat BŞB başkanlığına aday adayı olmasının ardından başlatılan kampanya, adaylığın netleşmesinin ardından zirve yapmış öncelikle İl başkanı olarak benim etrafımı boşaltmakla işe girişmiştir.
İsminin açıklanmasının ardından, Mersin e geliş programı konusunda İl Teşkilatımıza bilgi dahi vermeden Teşkilata geleceğini öğrendiğimizde, kendisine "İl Başkan vekili" dedirten Celal Eğilmez heyecanlı bir şekilde odama girdi ve “Sevgili başkanım Bunların gelişi geliş değil,bunların derdi kavga, derhal Polis çağıralım” dediğinde;
“Celal Hoca Ben MHP il başkanıyım,gelen MHP nin BŞB başkan adayı,Kimi kimden korutmak için Polis çağıracağız. Böyle bir ahlaksızlığa benim müsaade etmem mümkün değil, İstemiyorsanız siz buralarda bulunmayın” cevabını verdim.
Odamdan çıkıp gitti. Biraz sonra Polis telsiz sesleri duyunca dışarı çıktım.Baktım ki asayiş Şubeden polisler var. Onlara “Lütfen derhal burayı terk edin,burada bir problem görürsem ben gerekeni yaparım siz gidin sokakların asayişi ile ilgilenin” dedim ve onları yolladığım
Arkasından Muhtemel provokasyonlara tedbir olsun diye bir kısım arkadaşlarımızı da yolladım.

Aslına bakarsanız siyasi ahlak, ziyaret edilecek olan bir makamın bilgilendirilmesi gerekirken bunu dahi yapmayan, ancak sosyal medyadan öğrendiklerimizle içine düştüğümüz hal Burhanettin Kocamaz ın arzu ettiği haldi.Polis meselesi ise asıl provokasyonun temelini oluştururken Ülkücü meşrebimiz gereği o hayata geçirilmeden önledik. Yoksa ertesi gün atılacak manşetlerin başında “İL BAŞKANI ADAYININ GELİŞİNDE POLİSİYE TEDBİRLER ALDIRDI. KORKTU” ifadeleri yer alacaktı. Ancak unuttukları şey bizim geçip geldiğimiz karanlık sokaklar,ölüm ve kan kokan günlerdi. Tabi ki normaldi yaşamadıkları bir hali nereden bileceklerdi!

ÖYLE BİR GELDİLER Kİ, 
Olayın bütün şahitleri sağdır. Basının gözü önünde cereyan etmiştir. Kapılar zorlanarak, banko camları kırılarak il başkanlığı odasına girdiler. Biz Ülkücü terbiyemizi asla bozmadan gerektiği şekilde karşıladık ve gerektiği şekilde davrandık. O gün onca gürültü ve patırtı içerisinde odamıza dalanların pek çoğu , onun için motorlarını patlatanlar, yere göğe sığdırmayanlar “ÇIKAR ÇATIŞMALARI” neticesinde Burhanettin Kocamaz tarafından ya kovuldular,ya da kendileri ayrıldılar. Şimdilerde cephe değiştirmelerini ibretle izliyoruz.

İl başkanı olarak sabrın sınırlarını zorladığım o gün bizim aklıselimimiz sayesinde vukuatsız atlatıldı. Medyaya pozlar verdik. Adam gibi konuşmamızı yaptık. Liderimizin iradesine her ne olursa olsun sadakatle bağlı olacağımızın altını çizdik.
Burhanettin Kocamaz dışarıda bir balkon konuşması yaptı ve “Takoz olacak olanların” balkonlardan seyretmesini istedi. Oysa Allah şahit ki hiçbirimiz asla takoz olmadık, niyet dahi etmedik.

Nihayetinde ilk gün teşkilatları provoke etmesine müsaade etmedik, ancak arkasından hakkımızda onlarca şikayet yağdırıp, görevden alınmamızı sağlayana kadar hiç durmadı, dinlenmedi, ta ki arzu ettiği kişileri teşkilatların başına getirtene kadar.

ŞİMDİ BAKALIM
Arzu ettiği il teşkilatı ilçe teşkilatlarından kopuk bir siyaset yürüttü. Ne gitti, ne de gelenlerin derdine deva oldular. 4 Merkez ilçe dahi 3 yıl içerisinde 4 sefer ziyaret edilmedi. İlçe teşkilatlarına gelince
Çamlıyayla İlçe başkanı üst kurul delegesiydi imza verdi şu anda İP Çamlıyayla ilçe başkanıdır.
Mut İlçe başkanı Üst Kurul delegesiydi imza verdi Şu anda İP de
Silifke İlçe başkanı aynı şekilde İP e geçti
Yenişehir İlçe başkanı İP e geçti
Anamur İlçe Başkanı İP e geçti
Gülnar İlçe Başkanı imza verdi
Belediye Meclis Üyelerinin kahır çoğunluğu İmza verdi
Mut,Gülnar,Çamlıyayla,Bozyazı, Belediye başkanları imza verdi
Ve bütün bu yapının ORKESTRA ŞEFİ Burhanettin Kocamaz aklı sıra “İmza vermemekle” kendini suret-i haktan saydırmaya çalışırken bu durumunu da Aba altından değnek” olarak kullanmaya çalıştı.
KISACA
Burhanettin Kocamaz tıpkı FETÖ işgal hareketinin 1 Kasım sürecinde yürüttüğü hareketin aynısını şahsen yürütmüş ve o harekete destek vermiştir. Derdi hiçbir zaman MHP ve Ülkücü Milliyetçi Hareket olmamıştır.
Rabbim her şeyi hakkıyla bilendir.

Elbette bir gün bütün bu bilinmeyenler gün yüzüne çıkacak ve emellerinin ne olduğu da anlaşılacaktır.
Rauf Aydemir 
08 Aralık 2018 
MERSİN

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MERSİN'DE HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI FERYAT EDİYORÖnceki Haber

MERSİN'DE HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI FE...

SELMA ARIKAN: Allah yaşattıklarını sana da yaşatsın inşallah KocamazSonraki Haber

SELMA ARIKAN: Allah yaşattıklarını sana...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!