NARKO GENEL KURULU YAPILDI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
NARKO GENEL KURULU YAPILDI
Mersin'de tasfiye halindeki NARKO kooperatifinin genel kurulu yapıldı. Yeni yönetim ve denetim seçildi. Kongre Mersin Şoförler odasında gerçekleşti.

Mersin'de tasfiye halindeki NARKO kooperatifinin genel kurulu yapıldı. Yeni yönetim ve denetim seçildi. Kongre Mersin Şoförler odasında gerçekleşti. Divan Başkanlığını eski MTSO Başkanı Ahmet Uyar yaptı. Divana iki liste geldi. Birisi Mevcut Başkan Hikmet Demir'e ait. Diğeri ise Yaşar Celal arslan'a aitti. iki listede oylandı. Hikmet Demir'in listesi kazandı. Genel kurulda faliyet raporları ve bilançolar okunup ibra edildi. Yeni seçilen yönetime başarılar dilendi. 

Bu arada Kongreye katılım yapan ilginç isimlerde vardı.

Kısa Adı ÇETKODER olan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı Gazeteci Yazar ve İktisatçı Mustafa Göktaş'da bizzat iştirak etti.

Toplumda örnek çalışmaları olan Maraş, Adıyaman, G.antep civarından gelen önemli isimlerde vardı. Sevilen saygı duyulan hukukçu isim Aslan Küçük'da katılım yaptı. Bu arada Türk Hasan Dündar ile Nafi Çelik, Mustafa Ongun, Oğuzhan Çetin'de oradaydı.

Dikkatlerden kaçmayan konu ise yıllar evvel Doğru Yol Partisi (DYP) Şimdiki adı DP olan çatıda beraber çalıştıkarı ortaya çıkan eski MTSO Başkanı Hacı Ahmet Uyar ile ÇETKODER Genel Başkanı Mustafa Göktaş seçim öncesi divan oluşmadan koyu bir sohbete daldılar. Eski ve eskimeyen dostlar geçmişi yadedip Mersin'e olan sevdalarını ve hizmet aşklarını andılar. 


ETKİN KADROLARÖnceki Haber

ETKİN KADROLAR

NE İLAÇ İHALESİ İMİŞ BE!Sonraki Haber

NE İLAÇ İHALESİ İMİŞ BE!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!