Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!"
Mersin'in çok sevdiği ender insanlardan olan Ülkücü davanın erlerinden MHP eski il başkanlarından Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!" dedi ve şimdi bir yazı kaleme alıp sayfasında paylaştı... Yazının altına kendi kolajladığı birde fotoğraf koydu. İşte o yazısı:

VAHAP SADECE "SEÇER!"

Bindirilmiş kıtalarla, Türkçeyi telafuzda zorlanan moderatörün "Zorlama sorularına" rağmen cilalayıp,parlatamadıkları CHP Mersin BŞB başkan adayı Vahap Seçer son zamanların ihanet ehlince dillere pelesenk edilen "DEMOKRASİ" vurgusu ile sahne alması, akla "Kim veya kimler için demokrasi" sorusunu askıda bıraksa da bu türlerin bu ifadelerine alışkın olan milletimiz "Demokrasiden" kastedileni eminim hakkıyla anlamışlardır.
PKK,HDP,YPG,DHKP-C,FETÖ için istenilen demokrasi dünyanın hiçbir devletinde KABUL EDİLEBİLİR norm ve standartta DEMOKRASİ olarak kabul edilmez, edilemez. Dolayısıyla #Cumhurİttifakı tarafından ifade ve iddia edilen "BEKA SORUNU" tam olarak burada yatmaktadır.
Küresel ve yerel terör gruplarının ablukası altında girdiğimiz 31 Mart seçimlerinin, sıradan,sığ, basit bir Belediye başkanı,belediye,il genel meclis üyesi seçimi algısı yaratmak için DEMOKRASİNİN payanda olarak kullanılması tam manasıyla PKK-FETÖ-AB-ABD algı yönetim biçimidir. 
sayın Vahap Seçer de tam olarak bu algı üzerinde siyaset yapmakta dün Güneydoğu da kazılan hendekleri,yapılan katliamları, İstanbul,Ankara başta olmak üzere patlatılan bombaları ve alınan canları "DEMOKRATİK" buluyor olacak ki bütün bunların köklerinin kazınmasını "ANTİDEMOKRATİK" buluyor.
Türkiye nin kabuğuna çekildiği,meydanı FETÖ-PKK-DHKP-C ve diğer terör gruplarının" barış,demokrasi,kardeşlik," nutukları atarak Türkiye ye yol haritası çizdiği günlerin özlemi olacak ki bu hareketlerin ortadan kaldırılması adına verilen mücadeleyi yok sayıyor,Türkiye nin DEMOKRASİSİNİ tartışılabilir olarak yorumluyor.
Ezberlemiş olduğu Mersin Kültür varlıklarını sayısal olarak veriyor da bu kültür varlıklarını ile ilgili ne yapacağını söyleyemiyor. Ancak CHP mantığının doğru anlaşılması için Sayın Vahap Seçer i Mezitli Cumhuriyet Konaklarının hemen doğu tarafındaki SİT alanının CHP li belediye başkanı Neşet Tarhan ın ne hale getirdiğini, yapılan kazılardan çıkarılan çömlek parçalarının buldozerlerle nasıl zemin sıkıştırma malzemesi olarak kullanıldığını bizzat gidip görmesini tavsiye ederiz.
200 e yakın projesi olduğunu iddia eden sayın Vahap seçer "Bir de vatandaşlardan gelen talepler oluyor onları da kapsama alanına alıyoruz" diyor! Mesele şu ki Bir şehri vatandaştan çok daha iyi bilmeyen bir insan o şehre nasıl belediye başkanı olabilir!
Cumhur İttifakı MHP aday sayın Hamit Tuna "Toroslarda 4000 sokağım var,her sokağında ayak izlerim var" derken ne demek istemiş olabilir. Kaldı ki Vatandaşlardan gelen talepler elbette yerine getirilebilir, ancak PROJE başka bir şeydir. O şehir için "OLMAZSA OLMAZLARDIR" Vahap Seçer 25 yıl Mersin i kocaman bir köy olarak bırakan CHP li günleri çok çabuk unutmuştur. "ÇÖP-ÇAMUR-ÇUKUR" belediyeciliğini dahi beceremeyen,bir çok hukuk dışı yapının mimarı,Yolsuzluklardan başını kaldıramayan Mersin CHP belediyesini ne çabuk unutmuştur.
ANCAK BİZ ASLA UNUTMADIK.
Seçim sathında açılan, seçimlerin ardından kapatılan ekmek fabrikasını, Tulumba garabetini, Akua Park hukuksuzluğunu, sele suya teslim olan Mersin i sayın Vahap seçer Unutmuş olabilir ancak BİZ ASLA UNUTMADIK.
CHP li belediyenin partizanca tutumlarını sayın Vahap Seçer çok çabuk unutmuş olabilir ANCAK BİZ ASLA UNUTMADIK!
Orta refüjlere,Tevfik Sırrı Gür stadyumuna ektiği çimleri YEŞİL ALAN gören CHP belediyeciliğini Sayın Vahap seçer unutmuş Olabilir, ANCAK BİZ ASLA UNUTMADIK.
EZ CÜMLE 
Belediyecilik, yürek işi olduğu kadar,bilgi,beceri,tecrübe gerektiren bir iştir.Gönül İşidir.Şehrinden azade,Şehrinden uzak insanların yapabileceği bir iş değildir. Bu manada yaptıkları yapacaklarının teminatı olan, YAPTIKLARININ USTASI,YAPACAKLARININ KALFASI,YAPMAK İSTEDİKLERİNİNÇIRAĞI" olmaktan gurur duyan Sayın HAMİT TUNA karşısında, HDP+İP+ÖDP+DHKP-C+FETÖ destekli Vahap Seçer in adaylığı 31 Mart 2019 akşam saat 17.00 ye kadardır.
TALİHLERİ VARSA TARİH OLMAZLAR.
Rauf Aydemir 
13 Mart 2019 
MERSİN


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MHP İL ESKİ BAŞKANI RAUF AYDEMİR AYFER YILMAZ'A MECBURİ ADAY DEDİÖnceki Haber

MHP İL ESKİ BAŞKANI RAUF AYDEMİR AYFER Y...

SEÇİM STRATEJİNİZ O KADAR AÇIK Kİ!...Sonraki Haber

SEÇİM STRATEJİNİZ O KADAR AÇIK Kİ!...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!