haberanaliz

SEVGİ DOLU ZİYARET

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SEVGİ DOLU ZİYARET
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN HUZUREVLERİNE SEVGİ DOLU ZİYARETBAŞKAN ÇALIK DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ’NDE YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİBeylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, huzurevi sakinlerinin gününü çiçek ve hediye takdimi yaparak içten dileklerle kutladı.

Beylikdüzü Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Ekim Dünya Yaşlılar günü kapsamındabir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz ve Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Muazzez Akbaba, Özel Avrupa Huzurevi ve Özel Huzur Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek yaşlılara çiçek ve hediye takdiminde bulunurken Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık da Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle bir araya geldi. Ziyaret boyunca yaşlılarla sohbet edip öneri ve isteklerine kulak veren Başkan Mehmet Murat Çalık’a eşi Zehra Çalıkda eşlik etti. “Dünya Yaşlılar Günü” yerine “Dünya Deneyimliler Günü” ifadesini kullanmayı tercih ettiğini vurgulayan Başkan Mehmet Murat Çalık, çiçek ve hediyetakdiminde bulundu.

“Nesiller Arası Öğrenme Merkezi ile gençlerimiz deneyim ve tecrübelerinizden yararlanacak”

Nesiller arası iletişimin önemine değinen ve bunun için önemli projeler üzerinde çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Çalık, “Sizlerin tecrübe ve deneyimlerini sizden sonraki nesillere aktarılması için fırsatlar yaratılması lazım. Şu an ki nesle bilgi ve becerilerinizi aktarmanız için bizler çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Beylikdüzü Belediyesi olarak “Nesiller Arası Öğrenme Merkezi” projemiz var. Bu merkezin ana teması çocukların ve gençlerin deneyimli ağabey ve ablalarımız ile bir araya getirip tecrübelerini aktaracakları bir ortam oluşturmak. Geçmişini bilmeyen toplumlar geleceğini de kuramaz. Yerel yöneticiler olarak sizlerle gençlerimizi buluşturma sorumluluğunu taşıyoruz. Sizlerden öğreneceğimiz çok şey var ve sizlerin önerilerine her zaman açığız” ifadelerini kullandı. - BÜLTEN-


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MERSİN EMO: ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİYORÖnceki Haber

MERSİN EMO: ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİY...

MAHKUM VE MAHKUM AİLELERİ ŞOK ÜSTÜNE ŞOK YAŞIYORSonraki Haber

MAHKUM VE MAHKUM AİLELERİ ŞOK ÜSTÜNE ŞOK...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!