SEÇER'E BİR TEPKİ DE PARTİLİSİNDEN

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SEÇER'E BİR TEPKİ DE PARTİLİSİNDEN
OSMAN TÜRE İSİMLİ CHP'Lİ SOSYAL MEDYA KULLANICISI KENDİ SAYFASINDA HERKESE AÇIK PROFİL İLE BAKIN NE PAYLAŞTI...

İŞTE O PAYLAŞIM....

SAYIN #VAHAPSEÇER: PARK VE BAHÇELER DAİRE BAŞKANIYIN CHP'Lİ ESKİŞEHİR BELEDİYESİ YERİNE AKP'Lİ GAZİANTEP BELEDİYESİNİ ROL MODEL ALMASI NE YAMAN BİR ÇELİŞKİDİR..!

RESMEN SİYASETEN İNTİHAR..! YAZIKLAR OLSUN..! AKP KOMPLO YAPACAK OLSA ANCAK BU KADAR YAPARDI..! RESİMDEKİ HANIMLAR NE YAPTIKLARININ FARKINDA BİLE DEĞİLLER SAYIN VAHAP SEÇER CHP'NİN BİLİNÇLİ LİYAKAT SAHİBİ KADROLARI İLE ÇALIŞMAZSAN BİNERSİN BİR ALAMATE GİDERSİN KIYAMETE..!

BU PAYLAŞIMA KONU OLAN HABER İÇERİĞİ İSE AŞAĞIDA 

Büyükşehir, Gaziantep’e Teknik Gezi Düzenledi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’nda görev yapan teknik ekip, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı kent estetiği ve peyzaj ile ilgili çalışmaları incelemek üzere Gaziantep’e gitti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’nda görev yapan 11 kişilik teknik ekip, Gaziantep’te yapılan kent estetiği ve peyzaj çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak üzere kente teknik gezi düzenledi.

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı peyzaj mimari, mühendis ve sanat ekibinden oluşan 11 teknik personel, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı personeli ile bir araya gelerek, Gaziantep’te yapılan yeşil alan uygulamalarını yerinde inceledi.

Botanik Parkı, Kavaklık Parkı, İstasyon Parkı, Hobi Bahçesi, Hasan Celal Güzel Millet Bahçesi, Şehitkamil Yeşil Vadi, Dülükbaba Biyolojik Gölet ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Müdürlüğü’nü gezerek incelemeler yapan ekipler, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Amaç Mersin’i daha da güzelleştirmek

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Gaziantep’e düzenlediği gezi ile diğer illerde yapılan uygulamaları inceleyerek, Mersin’e farklı kullanımların kazandırılması, kentte yapılan yeşil alanların geliştirilmesi ve Mersin’in kent estetiği açısından daha güzel bir görünüme kavuşması için hazırlanacak projeler için fikir oluşturulmasını hedefliyor.

LİNKİ: https://www.mersin.bel.tr/haber/buyuksehir-gaziantep-e-teknik-gezi-duzenledi?fbclid=IwAR36obMZWAs2Nj8LvzpdmjFN0I4I-WOiOaNdHK5Xoul1DsL1LzsJ4A6YGT8

OSMAN TÜRE'NİN KONU İLE İLGİLİ BİR BAŞKA PAYLAŞIMI ALTTA


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PEYZAJ'CIDAN ANLAMLI PAYLAŞIMÖnceki Haber

PEYZAJ'CIDAN ANLAMLI PAYLAŞIM

VAHAP SEÇER ANAMUR'DAN CEVAP VERDİ : SİZİN İÇ ÇEKİŞMELERİNİZ BİZİ İLGİLENDİRMEZSonraki Haber

VAHAP SEÇER ANAMUR'DAN CEVAP VERDİ : SİZ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!