SEÇİM STRATEJİNİZ O KADAR AÇIK Kİ!...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SEÇİM STRATEJİNİZ O KADAR AÇIK Kİ!...
Mersin MHP eski il başkanı Rauf Aydemir bugün bir yazı yazdı sayfasında paylaştı. Mersin gerçeklerine ışık tutan Aydemir, Hacı Burhanettin Kocamaz'ada seslendi. Ve tüm yaşananların röntgenini çekmiş gibi tahlilini yaptı. İşte o yazısı:

Mersin MHP eski il başkanı Rauf Aydemir bugün bir yazı yazdı sayfasında paylaştı. Mersin gerçeklerine ışık tutan Aydemir, Hacı Burhanettin Kocamaz'ada seslendi. Ve tüm yaşananların röntgenini çekmiş gibi tahlilini yaptı.

İşte o yazısı:

SEÇİM STRATEJİNİZ O KADAR AÇIK Kİ!...

Sayın,Burhanettin Kocamaz "Demokrasinin arkadan hançerlendiğini ve herkesin demokrasiye sahip çıkması gerektiğini, Yerel seçimlerin genel seçim havasına sokulduğunu" tekrarlayıp duruyor!...
BİZE DE SORMAK FARZ OLUYOR!
"Demokrasi" Burhanettin Kocamaz ın adaylığı kadar basit bir mesele mi?
25 Yıl Burhanettin Bey aday gösterilirken "Demokrasi" vardı da, bir kez aday gösterilmeyince mi "Demokrasi sırtından hançerlendi?"
Burhanettin Kocamaz'ı "Burhanettin Bey" yapan değerlerin en önemlisi MHP iken MHP nin 25 yıllık varlığını,emeklerini,hakkını,hukukunu her ne sebeple olursa olsun çiğnemek,yok sayıp, inkar etmek hangi demokratik teamüllerde vardır?
"DEMOKRASİNİN HANÇERLENDİĞİNİ"
Ülkeyi kan gölüne çeviren PKK-YPG-HDP ve dahi FETÖ de söylüyor.Hendekler açılırken,İmralı hemen her gün deklerasyon yayınlarken,"Çözüm Süreci" ihaneti CHP nin de katılımıyla "YETMEZ AMA EVET" diye kutsanırken var olan DEMOKRASİ kimin veya kimlerin demokrasisiydi?
MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİNİN OLMADIĞI KESİNDİR.
Hırs,ihtiras,nefret ve kin ne zamandan beridir "Demokrasi" oldu?
ARKADAN HANÇERLEMEYE GELİNCE
Sayın Burhanettin Kocamaz 4 sefer sana o görevi tevdi eden MHP Lideri sayın Devlet Bahçeli beyefendiyi kaç kere sırtından hançerledin?
Kaç kere onu Liderlik makamından türlü oyun ve kumpaslarla "İndirmeye çalıştın" çalışanlara destek verdin?
Hak hukuk ve adaletten bahsetmek,bu memlekette en son zannedersem zatı alinize nasip olur. Evine ekmek götürmek derdiyle Belediyede çalışan insanlara yaptıklarınızı burada yazacak olsam ne zaman yeter, ne de mekan!
Kaldı ki her biri, oturduğunuz koltukta emeği,alınteri olan insanlardır.
ORTADA KABAK GİBİ BİR GERÇEK VAR!
HDP Eş genel başkanı Pervin Buldan daha dün, “Mersin de aday göstermedik,Demokratik Güç Birliğinin adayını destekleyeceğiz,İsmini söylememe gerek yok, Onu sizler çok iyi biliyorsunuz!” diyerek sizin için “Safsata” olan, bize göre BEKANIN TA KENDİSİ olan bir ifade kullandı. 
Siz bu ifadenin neresindesiniz?
Siz kazanma ihtimalinizin dahi olmadığını bilmiyor musunuz?
Ya da zannediyor musunuz ki, HDPKK eş genel başkanının “İsimsiz işaretinden” kısmen de olsa fayda sağlayacak,oy devşireceksiniz?
Gülnar da kürsüye çıkıp aklınız sıra “CHP yi eleştiriyor” ve “CHP buralara gelip Ayfer Yılmaz Adaylıktan çekilecek,oylarınız boşuna gitmesin diye konuşuyor.Asla inanmayın böyle bir şey yok” diyorsunuz!
SEÇİM STRATEJİNİZ O KADAR AÇIK Kİ
“Kazanmasam dahi kaybettiririm stratejisi” üzerinde siyaset yaptığınızı bir tek SAĞIR SULTAN duymadı.O da sağır olduğundan.
Kime kaybettirecek,Kime kazandıracaksınız?
Yarın bir gün Mersin sokaklarında hendekler kazılıp, insanların sokaklara çıkamayacağı bir Mersin mi hayal ediyorsunuz?
Benden sonra Tufan mı diyorsunuz?
Ne yaparsanız yapın, ne düşünüyorsanız düşünün.Ancak MHP ve adaylarını çemkirmekten vazgeçin.Liderimizi çemkirmekten vazgeçin. Siyaset yapıyorsunuz. Eleştiri elbette yapacaksınız.Ancak sürekli “KÜÇÜK EMRAH” modunda mağduru oynamaktan vaz geçin. 5 senedir yapamadığınız projeleri yeni diye konuşun. Sayın Ayfer Yılmaz’ın projeleridir diye konuşun. Monoray hikayesini anlatın. Monoray dan Hafif Raylı sisteme dönüşü anlatın.Arada zayi ettiğiniz zamanı konuşun.
Fakat artık değiştirdiğin OTOBÜSÜN, yetişmeye çalıştığın TRENİN siyasetini konuşun.
EZ CÜMLE 
“Herkes bir gün Sin’ine yatacak,önemli olan “Boş semada hoş bir sada bırakmak” diyorsunuz ya, bu cümlenin hakkını,imani,İslami,insani olarak vermeye çalışın.İnanın ne olursa olsun bizim milletimiz affedicidir,merhametlidir. Yapılan bir güzellik karşısında bütün kötülükleri unutur.
Yeter ki sizi siz yapan,sizi 25 yıl sırtında taşıyan Ülkücü Milliyetçi Harekete iftira atmaktan ve çemkirmekten vaz geçin.
Ve 
HANÇERİ KININA SOKUN ARTIK!

Rauf Aydemir 
16 Mart 2019 
MERSİN


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!"Önceki Haber

Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!"

Dr. Uğurcan Üstündağ: Grip nedir, nasıl geçer?Sonraki Haber

Dr. Uğurcan Üstündağ: Grip nedir, nasıl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!