YOK MU BU TESİSİ KURTARACAK BİRİ?!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YOK MU BU TESİSİ KURTARACAK BİRİ?!
25 Mayıs 2019 günü buradan yazarak duyurduk. Mersin kamuoyunun yanı sıra tüm ülke kamuoyuna seslendik. Ayrıca ilgili ve yetkilisi durumunda kimi bildi isek birde onları etiketleyip tivit attık. Okunma oranı 123 bin. Ancak tıs yok. Kimseden ses çıkmadı. Kimse o yerli olmadı. Mersin gerçekten bu kadar sahipsiz bir kent işte!!!

İstediğiniz kadar yazın çizin, milletin sesi olun. Milletinde umurunda değil, bizleri yönetenlerinde. Mersin’de devlete ait bir alan var. Üzerinde önemli büyük bir yatırım var. Yıllardır atıl ve boş durumda. Bu yer ile ilgili bir önceki yazımızın linkini veriyorum. Lütfen okuyunuz ve ne demişiz bakanız.

http://www.haberanaliz.net/dunya/mersin-bu-kadar-sahipsiz-mi/4948

Şimdi aradan bunca zaman geçmiş. 123 bin kişiye ulaşmış bir yaza var ortada. Ama memleketin ileri gelenlerinden, yönetenlerinden, siyasilerinden kimseden ses seda yok. Kimse bunu topluma kazandırmak, mersin’e kazandırmak için bir çaba içinde değil. Gidin seçimle gelen başkanlara şimdi bakın. Herkes ekibini takımını kurup nasıl ihale yaparız, eşi dostu nasıl zengin ederiz, nasıl makama getiririz peşinde. Eğer öyle değil ise, halkın yararına ve kamunun çıkarına olan bu talebimiz neden göz ardı ediliyor?  Özellikle AK Partili siyasilerin elini bu işe atması ve Mersin’e kazandırması gerekir. Diyelim ki belediyelere vermediniz, Ya kardeşim, burayı kuz yurdu yapın. Olmadı,  kaymakamlık yerleşkesi yapın ilçedeki tüm resmi birimleri getirin. Devlete ve millete kazandırın. Günah ya, tesis dökülüyor. Bomboş içinde sinekler geziyor. İhale ile alacak kişide çıkmaz çünkü rakam yüksek. Kaç kez ihalesi yapıldı alan olmadı. Kazandırın şunu Mersin halkına.

Aşağıdaki fotoğrafları hafta sonu çektim. İçine almıyorlar. Polis arkadaşlar girişte kulübeye oturmuşlar. Bir iki polis aracı gelip gidiyor. İn cin top oynuyor. Atıl durumda. TİRİLYONLUK BİR TESİS BOM BOŞ ÇÜRÜMEYE TERKEDİLMİŞ. EFENDİM ÇOK BAŞLI BİR YERMİŞ, FARKLI İLLERİN HİSSESİ VARMIŞ, MIŞ MIŞ DA MIŞ MIŞ... BAHANE ÇOK... MERSİN İÇİN, KAMU İÇİN UĞRAŞ VERECEK EMEK HARCAYACAK KİMSE YOK. YOK MU BU TESİSİ KURTARACAK BİRİ?!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BU DA ARAÇ TAKİP CİHAZI İHALESİÖnceki Haber

BU DA ARAÇ TAKİP CİHAZI İHALESİ

GÖKTAŞ, MECLİSİN EN ÇALIŞKAN VEKİLLERİNDEN BİRİ İLESonraki Haber

GÖKTAŞ, MECLİSİN EN ÇALIŞKAN VEKİLLERİND...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!