AKAR’DAN KAYMAKAMLARA ZİYARET

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKAR’DAN KAYMAKAMLARA ZİYARET
CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar yaşanan korona salgınında alınan önlemler kapsamında yaklaşık 2,5 aylık süreçte iletişimde olduğu ve görüştüğü Kaymakamları ziyaret etti. Gebze, Çayırova ve Dilovası Kaymakamlarını ziyaret eden Akar, normalleşme sürecine girilen şu günlerde yaşanan sıkıntılara ilişkin Kaymakamlarla görüş alışverişinde bulundu.

VATANDAŞ DEVLETİN DESTEĞİNİ HİSSETMELİ

Türkiye’de ilk Corona vakasının görüldü 10 Mart sonrasında yaşanan sürecin toplumun tüm kesimini olumsuz etkilediğini belirten CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar seyahat kısıtlamalarının yaratmış olduğu olumsuzluklara ilişkin de görüşmelerde bulunduğu Kaymakamları ziyaret etti.

İlk olarak Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’i ziyaret eden Akar’a CHP Çayıroava İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek ve yönetimi eşlik etti. Yaşanan süreçte vatandaşların devletin desteğini hissetmesi gerektiğini belirten Akar, bunun için Kaymakamların önemine vurgu yaptı.

EN ÖNEMLİ SIKINTI İŞSİZLİK VE EKONOMİ

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan yaşanan pandeminin yarattığı olumsuzluklara ilişkin vatandaşlara hızlı bir şekilde ulaşmaya ve sorunlarına çözümler sağlamaya çalıştıklarını belirtti. Kentimiz de özellikle işçi sınıfı ve asgari ücretlinin yoğun olduğunun altını çizen CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’da bu süreçte işinden olanlara ve ekonomik olarak sıkıntı çeken vatandaşlara ilk olarak Devletin ilçe’deki temsilcisi kaymakamların ulaşacağını söyledi.  Mecliste CHP olarak da  bu sorunlara hızlı bir şekilde çözüm getirilmesi için yasal düzenlemeler konusunda adımlar atıldığına dikkat çeken Akar, AKP’nin de suni gündemler ve yasalardan önce vatandaşın sorunlara çözüm üretecek yasal düzenlemelere öncelik vermesi gerektiğini söyledi.

Önümüzdeki günlerde diğer ilçe kaymakamlarını da ziyaret edeceğini belirten Akar, salgının geçmediğini bu konuda vatandaşlarımızın da daha duyarlı olması gerektiğini söyledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP Milletvekili Gürer, pandemi sürecinde yaşanan sorunları yerinde görmek için köy köy geziyor…Önceki Haber

CHP Milletvekili Gürer, pandemi sürecind...

Kılıçdaroğlu’nun koruma müdürüne zorunlu emeklilikSonraki Haber

Kılıçdaroğlu’nun koruma müdürüne zorunlu...

Başka haber bulunmuyor!