AYDIN ÜNAL'DAN ÖNEMLİ PAYLAŞIMLAR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AYDIN ÜNAL'DAN ÖNEMLİ PAYLAŞIMLAR
AYDIN ÜNAL'DAN ÖNEMLİ PAYLAŞIMLARAk Parti eski vekili Aydın Ünal, kendi sosyal sayfasından önemli paylaşımlar yaptı. işte o paylaşımları:

Son 1 ayda yaşadıklarımız yakın tarihin en büyük kriziydi. Bin nasihat almış olsak gerek. Tarihin ve coğrafyanın farkında bir devlet aklıyla hareket edilir inşallah. Allah ülkemizin ve milletimizin yardımcısı olsun...

Şimdi Türkiye zamanı iyi değerlendirmeli ve İdlip’te sivillerin güvenliğini sağlayacak çözümleri hızla üreterek sınırları içine çekilmelidir. Ülkemizin istikbali adına, hatalı stratejilerin ve ciddiyetten uzak propagandanın içerde oluşturduğu tahribata yoğunlaşılmalıdır.

ABD, AB ve NATO Türkiye’yi ylanız bıraktı. Mülteci tehdidi işe yaramadı. Rusya Türkiye’nin bu yalnızlığını gördü. Böyle bir durumda ateşkes Türkiye’nin hayrınadır. Kaybımız ve acımız daha da artmadan rahat bir nefes alabiliyoruz.

Bugünden tezi yok, Türkiye’nin: - Ekonomi politikası - Suriye politikası - FETÖ ile mücadele politikası - Medya yapılanması Gözden geçirilmeli ve yeniden inşa edilmeli. Yarın bile çok geç olabilir...

Oda Tv’nin MİT haberi asla kabul edilemez. Şahsımla ilgili sıkça yaptıkları haberlerden de hoşnut değildim. Ancak gösterilen tepki MİT haberinin ötesinde bir hesaplaşmaya işaret ediyor. AK Partili ya da “Reisçi” gibi görünen bir akıl Türkiye’yi hızla kaosa sürüklüyor.

Bugün “reisçi” gibi görünenler dün liberal, solcu, Amerikancı, fetöcüydüler. Bugün Cumhurbaşkanı’nın arkasına saklananlar yarın yine dönecek ve başka gücün arkasına saklanacaklar. Onlar hep kazandı ve kazanacak; kaybeden biz olacağız, Türkiye olacak.

Bugün “reisçi” gibi görünüp her samimi uyarıyı ihanetle suçlayan ve farklı her sesi engelleyerek bir de Türkiye’yi kaosa sürükleyen örgüt, hiç şüphesiz bunu bilinçli yapmaktadır.

AK Parti kurulduğu günden itibaren kendi siyasi alanını mükemmelen doldurduğu için alternatifleri oluşamamıştı. Son yıllarda AK Parti siyasi alanını daralttı ve boşluğu doldurmak için yeni partiler kuruluyor.

Yaklaşan felaketi görüp susanların bir kısmının yeni oluşumlardan ikbal umduğuna şüphe yok. Ama samimi dava erlerinin A K Parti’nin karşı karşıya olduğu tehdide rağmen suskunluğu izah da edilemez af da edilemez. AK Parti giderse, muhayyilenizin ötesinde şeyler gider...


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Basın davalarının avukatları: Öngörülemez bir dönem yaşıyoruzÖnceki Haber

Basın davalarının avukatları: Öngörüleme...

Abdüllatif Şener: Yeni bir dünyaya merhaba!Sonraki Haber

Abdüllatif Şener: Yeni bir dünyaya merha...

Başka haber bulunmuyor!