BİZE GIYGIDI YAPMAYIN... ALIN SİZE ÖRNEK UYGULAMA....

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BİZE GIYGIDI YAPMAYIN... ALIN SİZE ÖRNEK UYGULAMA....
HABER SİTEMİZDE KURUCUMUZ VE BAŞYAZARIMIZ MUSTAFA GÖKTAŞ ÖNCEKİ GÜN BİR YAZI YAZDI. ÜLKE GENELİ HERKES İÇİN. BAZILARI MIRIN KIRIN ETTİĞİ GİBİ, SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPTIKLARINI, HALKA HİZMET ETTİKLERİNİ İFADE EDERKEN YAZILAN KÖŞE YAZISININ İÇERİĞİNİ BİLE ANLAMAMIŞLAR. UTANMA YOK ÇÜNKÜ.

İŞTE SİZE UTANMAYI BİLEN, YASA VE KANUNUN BİLEN, YASA VE KANUN GEREĞİ YAPTIĞI İŞLERİ KENDİ YPIYORMUŞ GİBİ BASINA SERVİS ETMEYEN, YAPTIĞI HAYIR HASENATIN KAYNAĞINI AÇIKLAYAN, O YARDIMI YAPARKEN KENDİ ADINI SOYADINI YAZMAYAN.....

UZATMAYIM, BÜLTENLER BUGÜN GELDİ, KONU SICAK DİYE SERVİS YAPIYORUM HABERİ....

ÖNCE YAZDIGIMIZ KÖŞE YAZISINI OKUYUN....

LİNK AŞAĞIDA: https://www.haberanaliz.net/makale/palavraci-baskanlarimiz-1350

ŞİMDİ BUGÜN GELEN İKİ BÜLTENDEN, ANKARA BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI MANSUR YAVAŞ'IN ÇALIŞMASINI İLK OLARAK AKTARACAĞIM. ADAM CAMİLERDE CUMA NAMAZI İÇİN SECCADE VE KORUYUCU MASKE DAĞITMIŞ. FOTOĞRAFLAR ALTTA. BAKIN ÜZERİNDE NE YAZIYOR? T.C. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZIYOR. RESME İYİ BAKIN. BAŞKAN KENDİ ADINI YAZMIŞ İMZA ATMIŞ MI? HAYIR... ÇÜNKÜ PARASI KURUMUN KASASINDAN ÇIKIYOR. ADAM EDEPLİ, ADAPLI, HAK HUKUK BİLEN ADAM. DOĞRU OLAN ÇALIŞMA VE DAĞITIM ŞEKLİ BU İŞTE.

DİĞERİ MERSİN İLİ MEZİTLİ İLÇESİNİN BAŞKANI. NEŞET TARHAN. HAYVANLAR İÇİN YEM DAĞITIP, HİZMET SUNUYOR BİLBORD YAPTIRMIŞ. KENDİ İSMİNİ YAZMAMIŞ. BELEDİYENİN AMBLEMİNİ KOYMUŞ.  HEM BAĞIŞ ALIYOR HEM DAĞITIRKEN, BU İŞİ BEN YAPTIM DEMİYOR.  BU İŞTEN KENDİNE RAKLAM ÇIKARMIYOR. İŞTE AŞAĞIDA.

BAKIN ELİMDE ONLARCA İYİ ÖRNEK VAR.

YÜZLERCE DE UTANMAZ ARLANMAZIN KENDİ İSİM VE RESMİNİ KOYUP, AYRICA İMZASINI KOYUP BİZE SERVİS ETTİĞİ BU TÜR İŞLER VAR. AYIP YA. UTANIN. YAPTIĞINIZ İŞ VE HİZMETİN PARASI BELEDİYEDEN ÇIKIYOR İSE SADECE BELEDİYENİN AMBLEMİ VE İSMİNİ YAZMAK DOĞRU OLANI.

YOK EĞER BİR HAYIRSEVER BAĞIŞINI HALKA VE HAYVANLARA VERİYORSANIZ O ZAMAN BUNU ŞU BAĞIŞÇI YAPTI YADA İSMİNİN AÇIKLANMASINI İSTEMEYEN BİR HAYIRSEVER YAPTI DİYE BASINA SERVİS EDİN.

KENDİNİZE RANT SAĞLAMAYIN. BUNDAN SONRA BU İŞLERİ DÜZELTİN. UTANIN...YUKARIDA İKİ ÖRNEK VERDİĞİM BELEDİYELERİ DE TEBRİK EDERİM. (ANKARA- MEZİTLİ)


0Önceki Haber

0

MUSTAFA GÖKTAŞ: İş olsun Torba dolsun BelediyeciliğiSonraki Haber

MUSTAFA GÖKTAŞ: İş olsun Torba dolsun Be...

Başka haber bulunmuyor!