Bomba iddia! Akşener, Erdoğan'dan oğlu Fatih'in Paris Büyükelçiliği'ne atanmasını istemiş

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bomba iddia! Akşener, Erdoğan'dan oğlu Fatih'in Paris Büyükelçiliği'ne atanmasını istemiş
Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Beştepe'de gerçekleştirdiği görüşme çeşitli iddiaları da beraberinde getirdi. Ankara kulislerinde Akşener'in, oğlu Fatih'in Paris Büyükelçiliği'ne atanması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talepte bulunduğu konuşuluyor. Eski İYİ Parti Milletvekili Aytun Çıray da katıldığı canlı yayında çok ciddi kaynaklardan böyle bir bilgiyi edindiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanlığı külliyesinde 1 buçuk saat süren görüşme gerçekleştirdi.

GÖRÜŞMEYE DAMGA VURAN İDDİA
Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyareti Ankara kulislerini de epey hareketlendirirken, İYİ Parti'deki başkanlık koltuğunu Müsavat Dervişoğlu'na teslim eden Akşener ile ilgili gündem yaratacak iddialar ortaya atıldı.

"OĞLU FATİH İÇİN BÜYÜKELÇİLİK İSTEDİ" İDDİASI
Akşener'in Beştepe'deki görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan oğlu Fatih'in Paris Büyükelçiliği'ne atanması için talepte bulunduğu öne sürüldü.

DAHA ÖNCE DE GİRİŞİMLERDE BULUNMUŞ
Galatasaray Lisesi mezunu olan oğlu Fatih için daha önce de birkaç girişimde bulunduğu ifade edilen Akşener'in bu nedenle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kapısını çaldığı iddia ediliyor.

AYTUN ÇIRAY CANLI YAYINDA GÜNDEME GETİRMİŞTİ
Eski İYİ Parti Milletvekili Aytun Çıray da dün akşam Sözcü TV'deki canlı yayında, "Akşener ailesinden birisinin büyükelçi olması yönünde bir talep olduğu bilgisi çok ciddi kaynaklardan geldi bana" ifadelerini kullanmıştı. - sondakikak.com


Bir akraba kayırmacılığı da Esenyurt Belediyesi'nde!Önceki Haber

Bir akraba kayırmacılığı da Esenyurt Bel...

Putin, ''Türk ekonomisinin kaybı olur'' diyerek uyardı: Dostum Erdoğan'a bilgi verinSonraki Haber

Putin, ''Türk ekonomisinin kaybı olur''...

Başka haber bulunmuyor!