BÖYLESİNE BİR “KUMPAS” ŞEYTANIN DAHİ AKLINA GELMEZ!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BÖYLESİNE BİR “KUMPAS” ŞEYTANIN DAHİ AKLINA GELMEZ!
İçine düştüğü açmaz ve çıkmaz sokaklarda tezvirat ve eyyamcılığa zirve yaptıran sayın Kocamaz ın asıl hedefi MHP lideri sayın Devlet Bahçeli beydir... Sürekli kendi yıldızını parlatıp MHP nin oylarına “Dip Yaptırırken de” hedefi buydu,Şimdiki hedefi de budur... Aklı sıra Ülkücü Milliyetçi Harekete liderini sorgulatma derdindedir.

Hacı Burhanettin Kocamaz “Çanak sorularla” hazırlanmış bir programda 25 yıldır yaptıklarını egale edercesine Düşmanı olduğu “Ülkücü- Milliyetçi Harekete” ve başta genel başkanımız olmak üzere hemen herkese verdi veriştirdi.
İbret ve dehşetle izledim.

Mutlaka benim gibi hemen herkes de izlemiştir.
Ancak 1994 yılından bu yana her türlü operasyonlarını, MHP teşkilatlarına verdiği zararları çok iyi bilen bir kişi olarak ben bütün ifadelerini “TERSİNDEN” okuma yeteneğine haiz oluşumun verdiği tecrübelerle bir başka izledim.

1994 yılında MHP Mersin İl yöneticisiydim.
2009 yılında MHP Mersin Mezitli İlçe Başkan Yardımcısıydım.
2012 yılında MHP Mersin İl Başkan yardımcısı
2013 yılında İl Başkanıydım.

ZAT- ŞAHANELERİNİN DOĞRU SÖYLEMEDİKLERİ

1-Ben prensip gereği Teşkilatlar Belediye işlerine karışmasın,Ben de Teşkilat işlerine karışmıyayım” beyanında bulunuyor!

GERÇEKLER

Zat-ı Şahaneleri Allah var Belediye işlerine Teşkilatları kesinlikle karıştırmamış, Referanslarını yok saymış, Genel sekreterden başlayıp onlarca daire başkanı,şube müdürlerinin tercih edilmesinde Teşkilatlara asla danışmamıştır.
Ancak Zat-ı Şahaneleri öncelikle Şahsımdan başlayarak, aslanlar gibi çalışan hemen hemen bütün ilçe başkanlarını ve yönetimlerinin görevden alınmaları için elinden geleni ardına koymamış ve genel Merkezimize bunun şart olduğu vehmini alenen dayatmıştır.
Akabinde oluşturulan İl ve İlçe teşkilatlarının tamamı sayın Burhanettin Kocamaz ın “referansı” ile genel merkeze gönderilmiş ve onaylattırılmıştır.

Allah şahittir biz hiç kimsenin İNSANİ tarafını eleştiri konusu yapmıyoruz, Ancak SİYASETEN bu yapılan atamaların hiçbir tanesi Burhanettin Kocamaz dan habersiz tek bir adım atmamışlardır. Kaldı ki onca “BİAT” edilmesine rağmen Zamanın İl Başkanı hariç, il yöneticilerinin,İlçe başkanları ve yöneticilerinin tamamı “HÜKÜMSÜZ” kılınmış, YOK sayılmışlardır.

1 Kasım sürecinde MHP ve Genel Başkanımıza karşı yürütülen MUHALEFET kampanyasında Burhanettin Kocamaz tercihi bu teşkilatlarda üst kurul delegesi olanların kahır çoğunuğu da İmza vermiş, Korsan Kurultaylara katılmışlardır.
Dahasında ise bunca “FEDAKARLIĞA” rağmen yok sayılmaları sonucu İP kuruluş sürecinde Burhanettin Kocamaz a TEPKİ olarak pek çoğu MHP den istifa etmişlerdir.

Sayın Burhanettin Kocamaz ın “Ben Teşkilatların işine karışmam,onlar da benim işlerime karışmasın” sözü laftır,yalandır.
Çünkü “Kafasının Tasının attığı” bir zaman diliminde Bütün Teşkilat başkanlarını, çalışan belediye yöneticilerini Macit Özcan Tesislerinde toplayıp “Mersin de teşkilat da,başkan da,şah da padişah da kral da benim” diyerek teşkilatlara bakış açısını en net biçimde ortaya koymuştur.

MHP OYLARI DÜŞERKEN

2013 Yılında sayın,Burhanettin Kocamaz MHP Mersin BŞB başkan adayı olduğunda MHP Mersin de 1.Parti idi. Yani biz MHP yi bu şahsa birinci parti olarak teslim ettik.
Şimdi “Utanmadan sıkılmadan” MHP nin 2014 den bu güne düşen oyları ile şahsının yükselişini karşılaştırıyor, bu UTANMAZLIK tablosunda kendine bir pay dahi çıkarmıyor.

OYSA

Ak Parti bütün Türkiye de Yerel yönetimlerden büyüyerek gelmiş ve bu gün 17 yıldır tek başına iktidardadır. Bu durumdan dahi zerre ibret almamak olsa olsa Burhanettin Kocamaz a yakışır. “MHP küçülürken B.Kocamaz büyüdü” cümlesini utanmadan kurabilirken, “MHP nin küçülmesi için elimden geleni ardıma koymadım” demiyor!

1 Kasım sürecinde etrafında ne kadar MHP üst Kurul delegesi varsa alayına İMZA VERDİREN bizzat kendileri olmuştur. Bu gün dahi etraflarından ayrılmayan,ondan habersiz “Tuvalete dahi gitmeyen” bu şahısları korumak ve kollamak elbette ona düşüyordu ve dahi koruyor. Aklı sıra “İmza vermeyi şahsi irade” gösterme gayretleri, kendisinin sütre gerisinde işin maestroluğunu yapması da gizleyememiştir. Koray Aydın ve Meral Akşener eyyamcılıklarına her türlü lojistik destek sağlaması da işin cabasıdır.

FETÖ nün MHP yi işgal operasyonu ve evvelinden beri sürekli büyüyen Devlet Bahçeli düşmanlığı bildim bileli sayın Burhanettin Kocamaz da vücut bulmuştur. 1997 yılından bu yana bu düşmanlığı büyüyerek adeta zirve yapmıştır.

MEKADİM,MEBİDER nihayetinde birer dernektir. Mersin BŞ belediyesinde yapılan FETÖ operasyonları sonrası güne kadar Burhanettin Kocamaz nezdinde bir “KUMPASTIR”. O zaman adama sorarlar, hadi Belediye bürokratları bir kumpastır, adı geçen derneklere verilen destek yapılan sponsorluklarda mı kumpastı? O derneklerde yönetici olan bir kısım insanların 1.-2.-3. Derece yakınlarına verilen destek gösterilen ihtimamlar da mı kumpastı?

Gençlik,spor,uyuşturucu ile mücadele,eğitim ve kültür alanlarında Türkiye ve dünya çapında etkinlik ve çalışmalara imza atan Ülkü Ocakları Vakfına verilmeyen önem,yapılmayan destek hangi hikmetle o derneklere verilmiş ve yapılmıştır?

Zat-ı şahaneleri Adaylığının olmayacağını ilk duyduğu cihet Malezya olmuş ve oradan MHP Mersin BŞB başkan adayı sayın Hamit Tuna bey’e “Başarılar” dilemiştir. Arkasından basına verdiği demeçte “Benim cenazem ÜÇ HİLALİN altından kalkar” demiştir. Süreç içerisinde hepimiz gibi sayın Hamit Tuna Bey de gazetecilerin “B.Kocamaz başka bir partiden aday olabilir mi?” sorusu üzerine Kocamaz ın “VASİYET niteliğindeki sözü hatırlatılmış ve Hayır Burhanettin bey İP den aday olmaz” demiştir.

Bir başka ifade ile sayın Hamit Tuna B.Kocamaz ın ifadelerinin ONURUNU,HAYSİYETİNİ koruma adına bu ifadelerde bulunmuştur, suçu bu ise, İP içinde kendisine bir KUMPAS kurulmuş ise buna rağmen kendine bir suçlu arıyor ise öncelikle aynaya bakmalı ve sözün nasıl söylendiğini VİCDAN KULAĞI ile dinlemelidir.
ANCAK
Vicdan,ahde vefa ve nefsinden öte hiç kimseyi tanımamak, kendi doğrularında boğulmak hastalığına bulaşan ve bu hastalıkları akut hale gelenlere ne anlatırsan anlat beyhudedir.

BURHANETTİN KOCAMAZ NEZDİNDE HEDEF SADECE MHP VE HAMİT TUNA DEĞİLDİR

İçine düştüğü açmaz ve çıkmaz sokaklarda tezvirat ve eyyamcılığa zirve yaptıran sayın Kocamaz ın asıl hedefi MHP lideri sayın Devlet Bahçeli beydir. Sürekli kendi yıldızını parlatıp MHP nin oylarına “Dip Yaptırırken de” hedefi buydu,Şimdiki hedefi de budur.Aklı sıra Ülkücü Milliyetçi Harekete liderini sorgulatma derdindedir. Aday belirleme noktasında yanlış yaparak MHP ye kaybettirdi imajı çalışmaları yapmakta ve bu manada ŞEYTANIN DAHİ AKLINA GELMEYECEK OYUNLAR oynamaktadır.

İşine geldiğinde önünde seksen takla attığı, Mersin de Liderin en sadık insanları aleyhinde onlarca rapor hazırlatıp onları yok etmek adına himmetine sığındığı Liderimiz Devlet Bahçeli Burhanettin Kocamaz nezdinde işine geldiğinde lider,işine gelmediğinde “O Şahıs” olabilmekte ve bu durumdan zerre miskal hicap duymamaktadır.

Sayın Kocamaz ın içinde bulunduğu durum şudur.
İP+YCHP+HDP ittifakında Ülkücü Milliyetçi Camiadan oy alamayacağını çok iyi bilmekte, bu oyların kaybedilmemesi adına her türlü komitacılığın önünü açmaktadır. İP den adaylık başvurusunun “geciktirilmesi” 25 yıllık B.Kocamaz tecrübelerime göre netamelidir, “Şeytanın aklına gelmeyecek” bir oyunun parçasıdır.

Geçtiğimiz haftalarda, (adaylık başvurularının son gününe bir hafta kala) sayın Burhanettin Kocamaz DP (Demokrat Parti” Tarsus eski ilçe başkanı,şimdiki Belediye başkan adayı Abdullah Aker ile Uzunca bir görüşme yaptığı çok iyi bilinmektedir. İP adaylığının geciktirilmesi ve sonrasında DP Mersin BŞB başkan adayının geriye çekilip onun yerine aday olma talepleri orada konuşulmuş mudur?

Oysa Kanun çok açık bir şekilde “Bir partinin genel merkezince adaylığı açıklanmış kişiler bir başka partiden aday olamazlar” derken bu yola girmek ve yuvarlak ifadelerle “PEK ÇOK ÖRNEKLERİ” var demek dahi garabet bir haldir ve kesinlikle doğru değildir. Bütün mesele HDP+CHP+İP ittifakını meşru kılmak ve mümkün olduğu kadar MHP den oy kapabilmektir ki 31 Mart günü avuçlarını yalayacakları gün olacaktır. Hiçbir Ülkücü Milliyetçi şahsiye bu alçaklıklara prim vermeyecek, “ŞEYTANİ OYUNLARA” gelmeyecektir.

ŞİMDİ
Eylül ayından bu yana 3. Partiyi değiştiren ve her değişiklikte kendini haklı çıkartmaya çalışan B.Kocamaz a soruyorum.
CHP Mersin BŞB başkan adayı sayın Vahap Seçer in belirlenmesinde rol oynadınız mı?
İP Anamur,Gülnar,Erdemli,Silifke,Toroslar,Tarsus adaylarının başvuruları zamanında yapılırken Akdeniz ve Mersin BŞB başkan adaylarının başvurularının “GECİKTİRİLMESİNDE” dahliniz var mı yok mu? Yok diyorsanız, diğer ilçelerle beraber neden verilmemiştir?
Sürekli hamaset yapıyor,sürekli MAĞDURLARI oynuyorsunuz? Hakikaten mağdurmusunuz?
Bir kooperatif evi,bir Skoda,bir bisikletle yola çıktınız, bu gün rezidanslarda oturuyor,jiplerle dolaşıyorsunuz bu başarınızın sırrı nedir?

Mersin de matbaa ve reklamcılık denilince “soyadı Kocamaz” olanlar dışında kalanlara hiç fırsat verildi mi? İhalelerle alınıp veriliyor derseniz, bu ihaleler nasıl oluyorda sürekli aynı insanlarda kalıyor?
Oğlunuz,ahvadınız Karun oldular, hakkıyla oldularsa eyvallah.Ancak bunca bozuk bir ekonomi de günde onlarca firmanın battığı bir devirde hangi sermaye gücü ile bu Karunluğa devam ettiriyor?
AYKOME ve çalışmalarından Mersin BŞ Belediyesi Mersin Halkı adına ne kazandırmış ne kaybettirmiştir?
MESKİ Allah rızası için “Kurumsal” bir kimliğe kavuşmuş mudur?
MONORAY HAYALİNİZE bu güne kadar (Vazgeçildiği) ne kadar par harcanmıştır. MONORAY ın Fikir babaları kimlerdir.

MEDO ne oldu? Olmayan Gemilere için alınan Kaptanlar var mı? Varsa ne iş yaptırıyorsunuz? MEDO meselesine bu güne kadar ne kadar para harcadınız?
Her Mahallede kapalı Pazar yeri yaptınız mı?
Bu asfalt İşleri nasıl oluyor da sürekli aynı insanlarda kalıyor?
Bu İlaç işlerinde ,ilacı,faturayı görmeden para kazanan birileri var mı?
Gerek FETÖ operasyonları gerekse sonrasında ortaya çıkan “Salıvermelerle” ilgili bir kısım kanun insanlarının 1.derece yakınları Mersin BŞ Belediyesinde İstihdam ediliyor mu?
Erkan Karaslan ı sizlere kim refere etti, Belediye ile irtibatı olduğu sürece hangi işlere imza atmış, hangi personelleri refere edip aldırmıştır?
22 Daire başkanını neden görevden aldınız? Sebeplerini bilmek Mersin halkının hakkı değil mi?
Ve daha pek çok
“ŞEYTANIN AKLINA DAHİ GELMEYECEK SORULAR” cevap bekliyor!


Rauf Aydemir
asikurtlar

kaynak: 

http://www.hasulkuhaber.com/haberdetay/BOYLESINE-BIR-KUMPAS-SEYTANIN-DAHI-AKLINA-GELMEZ_/18972


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bahçeli'den aday olamayan 'Burhanettin Kocamaz' açıklamasıÖnceki Haber

Bahçeli'den aday olamayan 'Burhanettin K...

MAHKÛMLAR VE AİLELERİ AF İSTİYORSonraki Haber

MAHKÛMLAR VE AİLELERİ AF İSTİYOR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!