Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz
Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Berkay Güloğlu: Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz

Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Berkay Güloğlu

yazılı açıklama yaptı.

İşte o metin:

Bundan bir yıl öncesinde menfaatsiz bir şekilde adalet ve hürriyet için çalışan gençler olarak Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ın taktirleriyle göreve geldik.

Bir yıl içerisinde pandemiye rağmen Demokrat Gençlik olarak Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlandık, siyaset derslerimiz ile gençlerle buluştuk ve sosyal medyada sesimiz gür çıkmaya başladı. 

Bu süreçte bizlere ulaşan vatandaşlarımıza sahip çıktık, sokak hayvanlarını unutmadık, elimizden geldiğince milletin dertleriyle dertlendik. 

Sanıldığının aksine dünyada hür fikirler rağbet görmektedir. Gençler kendisini hür bir şekilde ifade etmek istiyorlar. Hürriyeti isteyen gençlerin sosyal medyada haykırdığını fakat mevcut hükümet tarafından fikirlerine pranga vurulduğunu görüyor ve yaşıyoruz. Hükümetin dindar gençlik olarak tanımladığı fakat kindar gençlik olarak hayata geçirdiği toplumsal mühendislik projelerini reddediyoruz. İnsanımızı özelliklçe gençlerimizi etkileyen siyasal islam düşüncesinden, dini siyasete alet eden insanlardan milletçe yorulduk.

Bizler kutuplaştırılmadan, ötekileştirilmeden, kamplaşırılmadan yaşamak istiyoruz. Bu devlet hepimizin ancak bir gencin neden devlet kadrolarında iş ararken aklına tanıdık vekil veya bakan var mı sorusu geliyor ?
Bırakın devlet kadrolarını özel sektörü dahi kamplaştırdılar. Artık yandaş değilseniz insanlar sizleri işe almaktan korkar oldular. Bu korku duvarlarını yıkmamız şart !

Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz. Bizler Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal ile hür bir şekilde konuşuyor, müzakere ediyor fikir üretebiliyoruz. 

Büyük Türkiye hayalimizde sen-ben yok BİZ varız.
Biz kudretli bir millet ve cesur gençler olarak hayal ettiğimiz her şeyi gerçekleitirebilecek güçteyiz. Yeter ki bir olalım birlik olalım.
Birbirimizi ötekeleştirmeden vatanımızın ve milletimizin menfaatleri için çalışalım. 
Artık şahsi menfaatler için değil Türkiye’nin menfaatleri için siyaset yapalım.

Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanlığı olarak vatan ve milletimiz için çalışacak ve çalışan arkadaşlarımıza kapılarımızı açacağız.
Hep birlikte Büyük Türkiye için gayret göstereceğiz.
Teşekkürler.

Berkay Güloğlu

Demokrat Parti Grnçlik Kolları Genel Başkanı


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KOVİD DOĞAN ABİMİZİDE BİZDEN ALDIÖnceki Haber

KOVİD DOĞAN ABİMİZİDE BİZDEN ALDI

Yönetim Kurulu Üyelerimize Yapılan Çirkin Saldırıyı Kınıyoruz!Sonraki Haber

Yönetim Kurulu Üyelerimize Yapılan Çirki...

Başka haber bulunmuyor!