Hacının Silahşörleri İş Başında

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hacının Silahşörleri İş Başında
Mersin MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz’ın belediyede istihdam ettiği maaşlı personeli onun adına yazı yazıyor…

Önceki seneler Ülkü Ocakları mensubu olan U.Ö’nün bıçaklanması olayına adı karıyan ve bir sre görevinden uzaklaştırılan Danışman Akif Çiftçi’nin en yakın adamı olarak bilinen Soner Yılmaz tekrar sahneye çıktı ve bu kez Başkan Kocamaz adına kendi sosyal paylaşım sayfasında millete seslendi. Üstelik onun imzasını kullanarak açıklama yaptı. Bu açıklama acaba başka bir yerde yapılmış mı diye aradık. Bulamadık. Kocamaz’ın tüm sosyal hesaplarına ve belediye basın bültenlerine baktık yine bulamadık. Ancak Soner Yılmaz isimli belediye taşeron çalışanı sayfasında yayınlamış. İşte o paylaşım:

Bilindiği üzere Soner Yılmaz çokça sayıda sabıkası olan bir kişi. Aynı zamanda ağbisi ve eşi de yine belediye taşeron çalışanı olarak işe alınmışlar. Başkanın koruması altındalar.

Diğer taraftan bu şahıs adam bıçaklama olayını gerçekleştirdiğinde Avukatı şu an FETÖ/PDY dosyasında yargılanan Mersin imar inşaat avukatlarından olan Hüseyin Ozan Çetin. Hüseyin Ozan Çetin aynı zamanda Başkan Kocamaz’ında yıllardır şahsi avukatı. Aynı avukat Başkan Danışmanı Akif Çiftçi’nin de avukatı. Aynı Avukat FETÖ dosyasında şu anda beraber yargılandığı Belediye eski destek hizmetleri daire başkanı Tevfik Dinçer’in de özel avukatı. Aynı Avukatın mersin’de yerel gazete çıkarın Ahmet Leventyürü’nün hukuk danışmanı olduğu ve çıkardığı gazetede hukuk danışmanı diye adının geçtiği biliniyor. Ahmet Leventyürü ise şu an Belediyeden yüklü miktarda iş alıyor. Çıkardığı gazeteyi ise Başkanın akrabası Kocamaz’lardan almış durumda. Tabi bu arada FETÖ dosyası öncesi Mersin imar inşaattaki görevine son verilmiş durumda. Fakat bu ilişkiler yumağı halen sürüyor. Birbirlerini savunuyorlar, aklıyorlar, destek oluyorlar ve muhalif olan, eleştiren her kese birlikte saldırıyorlar.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kocamaz'ın talimatı ile çalışanları saldırıya geçmişÖnceki Haber

Kocamaz'ın talimatı ile çalışanları sald...

Mustafa Göktaş'tan Kamuoyuna AçıklamaSonraki Haber

Mustafa Göktaş'tan Kamuoyuna Açıklama

Başka haber bulunmuyor!