İstanbul Milletvekili E.Semih Yalçın "Bize kefen biçmeye heveslenenler, her Türk’ün asker doğup asker ölecek donanım ve kabiliyetle yaratıldığını yeisle hatırlayacaklardır."

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İstanbul Milletvekili E.Semih Yalçın "Bize kefen biçmeye heveslenenler, her Türk’ün asker doğup asker ölecek donanım ve kabiliyetle yaratıldığını yeisle hatırlayacaklardır."
İstanbul Milletvekili E.Semih Yalçın "Bize kefen biçmeye heveslenenler, her Türk’ün asker doğup asker ölecek donanım ve kabiliyetle yaratıldığını yeisle hatırlayacaklardır." dedi ve paylaştı...

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili E.Semih Yalçın sosyal hesabından paylaştı:

Türkiye; İdlib’de yoğunlaşan düğümü çözmek ve kirli hesapları bir kere daha bozmak için yapacağı son büyük hamleyi engellemek maksadıyla düzenlenen menhus saldırıdan daha güçlü, daha kararlı çıkmalıdır.

Türkiye'yi aciz ve zor durumda gösterme hadsizliğine hiç kimse yeltenmemelidir. Gün, enseyi karartma ve kara propagandalardan etkilenme günü değildir.

Türkiye, cüretkâr düşmanın elini kolunu tamamen kırmalı; onu da, destekçilerini de bir daha saldırıya cesaret edemeyecek, hamle yapamayacak hâle getirmelidir. Suriye’de Türkiye’ye ayar vermeye yeltenenler, yanlış hesabın İdlib’den döndüğünü görmelidir.

Astana ve Soçi süreçleri, Türkiye’nin varlık ve güvenliğinden asla önemli değildir.Hangi mutabakatlara imza atılmış olunursa olunsun, komşuluk hukukunu zedeleyenlere ve anlaşma hukukunun namusuna tasallut edenlere anladıkları dilden konuşulmalıdır.

Diplomasinin mütemmim cüzü; kararlı, güçlü ve caydırıcı olmaktır. Türkiye’ye destek konusunda ipe un seren ve İdlib üzerinden ders alarak kucaklarına oturmamızı bekleyen Batılı sözde dostlarımız, riyakâr NATO müttefiklerimiz de boşuna el ovuşturduklarını anlamalıdır.

Türk milleti ve tabiatıyla MHP, Türkiye’nin İdlib’de düşmana vuracağı son darbede hükümetin ve kahraman Mehmetçiğin arkasında tereddütsüz duracaktır.Milletimiz de, MHP camiası da bu hususta her türlü fedakârlığa hazır ve amadedir.

Bize kefen biçmeye heveslenenler, her Türk’ün asker doğup asker ölecek donanım ve kabiliyetle yaratıldığını yeisle hatırlayacaklardır.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TGS: Meslektaşlarımızın bir an önce serbest bırakılmasını istiyoruz.Önceki Haber

TGS: Meslektaşlarımızın bir an önce serb...

BÜYÜKŞEHİR EV SAHİPLİĞİNDE LÖSEV’İN “İYİLİKLER ÇARŞISI” AÇILDISonraki Haber

BÜYÜKŞEHİR EV SAHİPLİĞİNDE LÖSEV’İN “İYİ...

Başka haber bulunmuyor!