KENDİ KENDİNE İTİRAF ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KENDİ KENDİNE İTİRAF ETTİ
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz, parasının ve mevkisinin gücü ile kamuoyunda yalan yanlış algı oluşturmaya devam ediyor.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz, parasının ve mevkisinin gücü ile kamuoyunda siyasi sahnede yalan yanlış alğı oluşturmaya devam ediyor. 

GAZETECİYE KUMPASI AÜZI İLE İTİRAF ETTİ

Bugün seçim otobüsü üzerinde halka seslenen Kocamaz, kendisinin başında olduğu EKİBİ ile Gazetecilere nasıl kumpas kurduğunu da ağzı ile itiraf etti. Kendisini aklama gayreti içinde yaptığı konuşmasında, devletin polisini ve görevlisini kumpasçılıkla suçlarken, Mersin’li sevilen gazeteci M.G’yi 2017 yılı içinde gözaltına alınması ile ilgili olarak, onu nasıl yakalattığını açık açık itiraf ederek, bu işi ben yaptım dedi. Zaten Gazeteci M.G. de, bu işin başını Belediye fetö dosyasında yargılananlar ile onların bir kısım avukatlarının yaptığını ve yaptırdığını, kendisinin başına çorap örüldüğünü, suçsuz olduğunu, hem emniyet ifadesinde hem savcılık ifadesinde hem de mahkemede defalarca söylemesine ve başına gelen işlerin bir KUMPAS olduğunu bastıra bastıra söylemesine rağmen kimse bu söylemleri dikkate almamıştı.

“Onu da suçüstü yakalattık. O da aylarca hapis yattı.”

Başkan Kocamaz’ın açıklamasından bir bölüm:  “...Kocamaz, “Bu işi bir kumpas, bir kripto FETO çetesinin yaptığı oyun olduğu ortaya çıktı ve iki emniyet müdürü sadece bir davadan 5,5 ay hapis cezası aldı. Bunlara yönelik 40’a yakın açılmış dava var. Tam oradan kendimizi kurtardık, akladık derken, bir gizli tanık kumpası yine sosyal medyada gerek şahsıma gerek birlikte yol yürüdüğüm arkadaşlara gerekse devletin emniyet müdürüne, savcısına çeşitli şekillerde hakaretler, iftiralar, kumpaslarla yeniden türedi. Onu da suçüstü yakalattık. O da aylarca hapis yattı. Ama bu kumpaslar hiç bitmedi. Üstümüze üstümüze geldiler. Bizi bu kente çalıştırmamak için, vereceğimiz hizmetleri engellemek için, bu kentte oluşturduğumuz gönül birlikteliğini koparmak için oyun üstüne oyun kurdular” diye konuştu.

Kocamaz’ın İHA’ya yansıyan ve Habertürk de yer alan haberinin linki aşağıda:

https://www.haberturk.com/mersin-haberleri/67134031-kocamaz-sirtimizdan-hancerlendikbaronlar-galip-geldi-onumuz-kesildidemokrasi-maalesef


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YEĞEN KOCAMAZ, BAL TUTMUŞ PARMAĞINI YALAMIŞ!Önceki Haber

YEĞEN KOCAMAZ, BAL TUTMUŞ PARMAĞINI YALA...

0Sonraki Haber

0

Başka haber bulunmuyor!