MAHMUT TAT, TARSUS’A TAD VERDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MAHMUT TAT, TARSUS’A TAD VERDİ
Mersin’in yetiştirdiği önemli isimlerden olan MHP Eski il başkanlarından ve MBB Geçmiş dönem Belediye Başkan adaylarından, Şu an halen meclis üyesi olan Mahmut Tat, Mersin ili en büyük ilçesi olan Tarsus da, partisi MHP’den belediye başkan aday adayı oldu. Büyük ilgi ve sevgi ile karşılanan Tat, Tarsus’a ayrı bir TAD verdi.

Mustafa Göktaş/ Haberanaliz.net

İl Başkanlığı dönemini Efsane bir şekilde ifa eden ve bölgede çok sevilen sima olan Mahmut TAT’IN Tarsus için başvurusu gündem oldu. Aslen Tarsus ilçesi doğumlu olan ve orada çok geniş bir tabana hitap eden TAT, kendine ait sosyal hesaplardan paylaşımları ile dikkat çekiyor. Bu arada Tarsus kent geneline asılan bilbordlar ile de halka mesaj vermeye devam ediyor.

Tat, “Değerli Arkadaşlarım, Belediyeciliğin Sadece Yol, Kaldırım, Park, Temizlik Olmadığını, Bir Belediye Başkanının Neler Yapabileceğini Halkımıza Göstermek İstiyorum. Halkımızın Sosyal ve Ekonomik Hayatına Katkıda Bulunmak İstiyorum. İnsanlarımız Ötekileştirilmesin, Kıyıda, Köşede Kalmasın, Cenazesinde Bir Arada Olduğumuz İnsanların, Yaşarken Kıymeti Bilinsin İstiyorum. Gerçekleştireceğimiz Projeler İle Gençlerimize Umut Olmak İstiyorum. Cumhuriyetimizin Yeni Yüzyılında Memleketimizde, İcraatlar Konuşulsun İstiyorum. Doğduğum, Büyüdüğüm, Yaşadığım Topraklar Olan Tarsus’umdan, MHP ve Cumhur İttifakı Tarsus Belediye Başkan Aday Adayı Olarak Yola Çıktım. Ve İnanıyorum ki, Çok Başarılı, Farklı ve Adaletli Bir Başkan Olacağım. İnancımızla, Dualarınızla...” mesajını veriyor.

Tat, “Tarsus Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurumun Ardından, Değerli Büyüğümüz, Liderimiz, Sayın Devlet Bahçeli'yi Makamında Ziyaret Ettim. Memleketimize, Partimize Hayırlı Olsun İnşallah” paylaşımını yaptı.

Daha sonra ise, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizde Tarsus Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurumu Yaparak Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz'ı Ziyaret Ettim” paylaşımını yaptı.

Mahmut Tat’ın Tarsus’a adaylık başvurusu Kent siyasetini canlandırdı ve CHP’nin bu kez işinin çok zor olduğu, MHP’nin TAT ile açık ara bu yarışı kazanacağı konuşulmaya başlandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
NİYAZİ ALTUN AKDENİZ'DE ŞİMDİDEN HERKESİ AK PARTİDE BİRLEŞTİRDİÖnceki Haber

NİYAZİ ALTUN AKDENİZ'DE ŞİMDİDEN HERKESİ...

AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI BU İŞİN FARKINA VARMADI MI?Sonraki Haber

AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI BU İŞİN FARKINA...

Başka haber bulunmuyor!