MHP ESKİ İL BAŞKANI AYDEMİR SESLENDİ : MİLYAR VERİN TOPTAN OLSUN....

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP ESKİ İL BAŞKANI AYDEMİR SESLENDİ : MİLYAR VERİN TOPTAN OLSUN....
MERSİN MHP ESKİ İL BAŞKANI AYDEMİR SESLENDİ : MADEM BUNA "STRATEJİ" DİYORSUNUZ 350 MİLYONDA KALMAYIN MİLYAR VERİN TOPTAN OLSUN! DEDİ VE BUNU YAZIP YAYINLADIĞIMIZ AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAF İLE SAYFASINDA HERKESE AÇIK ŞEKİLDE PAYLAŞTI... İŞTE SAYFASINDAKİ O İBRETLİK YAZISI....

MADEM BUNA "STRATEJİ" DİYORSUNUZ 350 MİLYONDA KALMAYIN MİLYAR VERİN TOPTAN OLSUN!

Başından beri ısrarla "Ucu açık Borçlanma yetkisi" isteyen Vahap Seçer'e "Proje bazlı" yetki verilmesini savunduk,savunmaya da devam ediyoruz.
Çünkü Mersin halkına verilecek olan hizmetleri doğru takip etmenin yegane yolu budur.
Şimdi özellikle bilmek istiyorum.
Ak Parti yani #Cumhurİttifakının kurucusu, Mersin BŞB Başkanına "Ucu açık, hangi projelere harcanacağı bilinmeyen" borçlanma yetkisine onay verirken neyin stratejisini ele almıştır?
Eğer Akdeniz ve Aydıncık Belediyelerinde "ELİNİ RAHATLATMAK" için böyle bir strateji ortaya koymuşsa bunun adına strateji değil "NEFSİ TATMİN" denilir, kaldı ki eğer Vahap Seçer'e "Ucu açık Borçlanma Yetkisi vermek önemli bir strateji ise 8 ilçe belediye başkanlığını elinde bulunduran MHP nin bu stratejiyi daha yolun başında uygulaması gerekirdi.
Türkiye devlet olarak Terörle mücadele ediyor.
Yerel yönetimler bu mücadeleden azade değildir.
Vahap Seçer STRATEJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA getirdiği şahsa baktığımızda, Mersin gibi bir zamanlar Terörün lojistik merkez olarak kullandığı bir şehirde herkesin çok daha fazla duyarlı ve tutarlı olması gerekir.
Ak Parti il ilçe teşkilatları, Belediye başkanları ve Meclis üyeleri Genel merkezlerine meseleyi nasıl anlattılar, ne şekilde bu borçlanma yetkisine OLUR verdiler bilemeyiz, ancak daha yolun başında bu tür "KIRILMALAR" ileride çok daha büyük sıkıntılara vesile olacağı açıktır.
CHP+HDP+SP+İP türkiye nin her yerinde olduğu gibi Mersin de de kollektif hareket ederken Cumhur İttifakının Ak Parti kanadında yaşanılan bu kırılmanın elbette bir sorumlusu veya sorumluları olmalıdır.Önümüzde 4 yıl daha var.Herkes hesabını kitabını buna göre yapmalıdır.

Mersin BŞB Cumhur İttifakı grubunda MHP ne konuşmuşsa,ne demişse arkasında dimdik durmaktadır. Dün olduğu gibi bundan sonra da "Ucu Açık Borçlanma" taleplerine eminim ki RED oyu verecektir. Bu ayıp MHP ve Cumhur İttifakının değil, PROJE BAZLI talepte bulunmayan BŞB Başkanı sayın Vahap Seçer'indir.

Rauf Aydemir
14 Eylül 2019
ANKARA


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İŞ ADAMI TİMUÇİN, BEN UTANIYORUM İNŞALLAH SİZDE UTANIRSINIZ DEDİÖnceki Haber

İŞ ADAMI TİMUÇİN, BEN UTANIYORUM İNŞALLA...

YAŞAM SAVUNUCUSU AVUKAT CANGI, YİNE UYARDISonraki Haber

YAŞAM SAVUNUCUSU AVUKAT CANGI, YİNE UYAR...

Başka haber bulunmuyor!