Millet Mahkeme Kararı Almaktan Bıktı, Derviş yalan Haber yapmaktan Bıkmadı…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Millet Mahkeme Kararı Almaktan Bıktı, Derviş yalan Haber yapmaktan Bıkmadı…
Mersin merkezli sansasyonelhaber.net isimli internet sitesinin yalan ve asılsız iftira kokan haberlerine mahkemeler birer ikişer DUR diyor.

2 Temmuz 2017 günü her zaman olduğu gibi çaktırmadan akşam saatlerinde yayına koyduğu “KOCAMAZ’IN İFADESİ KARŞILIK BULDU… VAHAP VE GÖKTAŞ’A MAHKEME’DEN ÇAĞRI” başlıklı haberinin de;  yalan, düzmece, iftira kokan içerik taşıdığı gerekçesi ile yayında adı geçen taraflar mahkemeye başvurdu.

Mahkeme bu içeriğe ve yayına da DUR dedi ve Mersin ikinci Sulh Ceza Mahkemesi 5.7.2017 gün 2017/2394 sayı ile Erişim Engeli Kararı verdi.

YAPILAN SUÇ DUYURULARI NEDENİYLE ADLİ MAKAMLAR  ARAŞTIRIYOR

Birkaç aydır bu şekilde asılsız, uydurma, iftira içerikli yayınlar yapan ve yaptığı her yayına mahkemeden DUR kararı çıkan site yetkililerinin kime ve nereye hizmet ettikleri, ne amaçla bu haberleri yaptıkları adli makamlarca titizlikle araştırılıyor.

Bu arada Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi 2016/22 nolu dosyada yargılaması devam eden Mersin MHP’li Büyükşehir Belediyesinin onlarca bürokratının adının geçtiği, bu davanın seyrini değiştirmek ve sulandırmak amaçlı beyanların ortalığa yayıldığı olaylar yaşanıyor.

UTANMA, ARLANMA DA YOK

Bu sitenin yayın yaptığı içerikler de adları geçenler, birer ikişer mahkemeye başvurup, yapılan haberlere karşı erişim engeli kararı alırken, diğer taraftan bu site yetkilileri ve ilgililer hakkında suç duyurusunda da bulunuyorlar.

Bizde yılmayıp, bıkmayıp bunların hakkındaki mahkeme kararlarını buradan defalarca yayınlıyoruz.  Ancak site yöneticileri, çıkan bu kararları ve erişilmeyen haberleri yapmaktan bıkmadığı gibi, biz haberciyiz diyerek ortalıkta kırıta kırıta geziniyor.

CONTALARI YANMIŞ, KAYIŞ KOPMUŞ, AYNA MARUTİLERİ ÖTÜYOR

Konu ile ilgili bize açıklama yapan korsan sitenin yayınlarında adı geçen ve mağdur olduğundan beyanla mahkemeye başvurup DUR kararı alanlardan birisi : “Hani çarkıtı çıkmış arabalar için. Conta yanmış, kıyaş kopmuş, ayna marutisi ötüyor, balatalar yanmış gibi söz söylerler ya, bunlarınki ona benzer. Atıyorlar tutuyorlar, yalan ve düzmece kurgu haberler yapıyorlar ve bunu da FETÖ’den yargılananlar ve onların savunucusu durumundaki Avukatlar ile beraber yapıyorlar. Hatta bunların bir ikisi şu an malum dosyada yargılanan Avukat kökenliler. Bu tarzdan haberler onların bürolarında servis ediliyor. Bunların uzantıları mersinde bir yere gelememiş TV yayıncısı İso ile kankisi Nebo. Yancıları ise belediyedeki hamido, devr-i devrano” diyorlar…

YALAN, DÜZMECE, KURGU, İFTİRA, ASILSIZ OLAN HABERİN KORSAN SİTEDEKİ HALİ

RESİM- 1

YUKARIDAKİ YALAN HABERE MAHKEMECE JET HIZI İLE VERİLEN DUR KARARI

RESİM – 2


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FETÖ dosyasında Tanık olan Emekli Bürokrat Haldun Haşmet Aysan Kumpasçıları ele aldıÖnceki Haber

FETÖ dosyasında Tanık olan Emekli Bürokr...

Demokrasi parkı açılışına bir tepki de Gelegen'denSonraki Haber

Demokrasi parkı açılışına bir tepki de G...

Başka haber bulunmuyor!