MUSTAFA GÖKTAŞ, ONUR ÜNLÜ İLE GÜNDEMİ TARTIŞTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MUSTAFA GÖKTAŞ, ONUR ÜNLÜ İLE GÜNDEMİ TARTIŞTI
GÖKTAŞ, ONUR ÜNLÜ İLE GÜNDEMİ TARTIŞTI : AK PARTİNİN MERSİN TOROSLAR İLÇESİ BAŞARILI VE GENÇ BAŞKANI ONUR ÜNLÜ' İLE BİRARAYA GELEN ÇETKODER GENEL BAŞKANI GAZETECİ- YAZAR VE İKTİSATÇI MUSTAFA GÖKTAŞ, MERSİN SİYASİ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ VE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

GÖKTAŞ,  ONUR ÜNLÜ İLE GÜNDEMİ TARTIŞTI

AK PARTİNİN MERSİN TOROSLAR İLÇESİ BAŞARILI VE GENÇ BAŞKANI ONUR ÜNLÜ' İLE BİRARAYA GELEN ÇETKODER GENEL BAŞKANI GAZETECİ- YAZAR VE İKTİSATÇI MUSTAFA GÖKTAŞ, MERSİN SİYASİ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ VE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

ONUR ÜNLÜ, SOHBETİN ÇOK MÜKEMMEL GEÇTİĞİNİ, MUSTAFA GÖKTAŞ İSMİNİN BİR MARKA OLDUĞUNU, MERSİN İÇİN ÖNEMLİ BİR ŞAHSİYET OLDUĞUNU, MERSİN İÇİN BÜYÜK KATMA DEĞERLER YARATTIĞINI BELİRTEREK, SİYASİ GÜNDEMİ DAHA İYİ VE NET KAVRADIKLARININ ALTINI ÇİZERKEN, TOROSLAR İLÇESİNDE 5 YILDIR YAPTIĞI HİZMETLERİN KISA BİR SUNUMUNU YAPTI. 

ONUR ÜNLÜ'NÜN BERABERİNDE BULUNAN SALİH BAYSAL'DA MERSİN KENT DİNAMİKLERİNİ ANLATTI VE SEÇİMLERİN MUTLAK BİR BAŞARIYA ULAŞMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLERİN ALTINI ÇİZDİ.

ÇEVRE VE TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ (ÇETKODER) GENEL BAŞKANI GAZETECİ YAZAR VE İKTİSATÇI MUSTAFA GÖKTAŞ İSE,

"ONUR ÜNLÜ MÜTEVAZİ DAVRANDI. KENDİSİ BİR MARKADIR. GENÇ DİNAMİK VE ÇALIŞKAN BİR İNSANDIR. 5 YILLIK İLÇE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE MÜKEMMEL ÇALIŞMALARA İMZA ATMIŞ, DÜRÜST KİŞİLİKLİ, İLKELERİNDEN TAVİZ VERMEYEN BİR KAREKTERDİR. AİLESİNİ VE SOYUNU SOPUNU TANIRIM. SONRADAN OLMA DEĞİL ANADAN DOĞMA BİR AİLENİN SİYASETÇİ EVLADIDIR. AK PARTİ İÇİN BÜYÜK BİR KAZANIM, BÜYÜK BİR OBJEDİR. BUGÜNKÜ YAPTIĞIMIZ SOHBETTENDE BUNU BİR KEZ DAHA ÇIKARDIM. BAŞARI DİLİYORUM. MUVAFAKKİYET DİLİYORUM. MERSİN'İN YILLARDIR İHMAL EDİLEN SORUNLARININ ÜSTESİNDEN GELECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM. ETKİN BİR ÇALIŞMA VE BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZİ KORUMAK ŞARTI İLE BU İŞİ BAŞARACAĞINIZDAN EMİNİM. YOLUNUZ AÇIK, BAHTINIZ GÜZEL OLSUN" DEDİ.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MERSİN'DE MARATON'A PERSONEL VE YAKINLARININ KATILIMI ZORUNLU'MU?Önceki Haber

MERSİN'DE MARATON'A PERSONEL VE YAKINLAR...

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ŞİMDİKİ ADAY ADAYI OLAN BOLAT'ADA TAKDİRNAMESonraki Haber

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ŞİMDİKİ ADAY ADAYI...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!