Mustafa Göktaş'tan Kamuoyuna Açıklama

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mustafa Göktaş'tan Kamuoyuna Açıklama
Şahsım ve bir kısım devlet görevlileri ile alakalı olarak sürekli kamuoyunda yanlış algı yaratmaya çalışan sansasyonelhaber.net isimli internet sitesi bu gün yeni bir haber yayınlamıştır. Bu sitenin sahibi EMBESİL DERVİŞ yine yalan haberlere devam ediyor...

Başlığı şudur: “GAZETECİLER ŞEHİTOĞLU VE GÖKTAŞ’IN BELİRTİLEN TARİHTE DURUŞMA SALONUNDA HAZIR BULUNDURULMALARINA…””

Birkaç gün önce ise, “KOCAMAZ’IN İFADESİ KARŞILIK BULDU… VAHAP VE GÖKTAŞ’A MAHKEME’DEN ÇAĞRI” başlığını atmışlar ve bu yayının içeriğinde ise: “….Mahkeme heyeti, Gazeteciler Mustafa Göktaş ve Abdülvahap Şehitoğlu’nu Eylül ayında gerçekleştirilecek 4. Oturuma çağırdı. Heyet, Şehitoğlu ve Göktaş’ın belirtilen tarihte duruşmada olmadıkları takdirde zorla getirme kararı da çıkarttı…” Demişti..

Bugün yayınladığı belgenin içeriğinde, ZORLA GETİRİN DİYE BİR TALİMAT YÂDA MAHKEME KARARI VAR MI?  Niye akıl karıştırıyorsunuz? Ayrıca daha bu tebligat bana gelmedi, bundan da haberim yok. Şimdi yayınladın öğrenmiş oldum. İyi. Ama yayınladığın o belge bile seni yalanlıyor. Sen önceki yayında benim için ve diğer gazeteci için ZORLA GETİRME KARARI DA ÇIKARTTILAR DİYORSUN…

Bir önceki yayınında, “Başkan ’ın ifadesinde belirttiği ve şu an görevden alınarak soruşturma geçiren eski Emniyet Şube Müdürü…  İle Gazeteciler Göktaş ve Şehitoğlu’nun para sızdırmak maksadıyla kumpas kurdukları iddiasını araştıracak olan Mahkeme heyetinin, sanıkların henüz gözaltı sürecinde daha sanık avukatlarının bile görmediği ifade tutanaklarını ıslak imza ile kendilerine ait yayın organlarında nasıl yayınladıklarını ve bu belgelere nasıl ulaştıkları konusunda sorular yönelteceği tahmin ediliyor…” DİYORSUN…

Öncelikle ifade verdiğini söylediğin kişide böyle demiş ise suç isnat ediyor, sende bunu ısrar ile kullanmakla suç işliyorsun. Ayrıca ıslak imzalı belge yayınladılar demişsin, yayınlanan o ıslak imzalı belge nerde, kim yayınlamış, onu bir ortaya çıkart. Çünkü ıslak imzalı hiçbir belge yayınlamadım. Yine yazıda bahsettiğin görevden alınan soruşturma geçiren müdür kimse, ben onu tanımıyorum. Ama madem öyle bir kişi var ve o kişi soruşturma geçirmiş. O kişinin, haber diye millete sunduğun nedenlerle görevden alındığı ve soruşturma geçirdiğine dair belgeyi de yayınla şu senin dürüst haberciliğini görelim.

Beni şu an yayınladığın evraka göre mahkeme TANIK diye çağırmış, davet etmiş, hakkımda ZORLA GETİRME KARARI YOK.

MAHKEMEYE ZORLA GETİRME KARARI VARSA, BENİ MAHKEMEYE FETÖCÜ DİYE ÇAĞIRIYORLARSA, BENİ MAHKEMEYE KUMPASÇI DİYE ÇAĞIRIYORLARSA, YÂDA TANIK DEĞİL, SANIK DİYE MAHKEMEYE ÇAĞIRIYORLASA, BUNUN BELGESİNİ YAYINLARSIN VE AÇIKLARSIN.

Deniliyor, ediliyor, mış mış diyerek yazı yazarak mahalle ağzı ile dedikodu üslubu ile kamuoyu oluşturmak akıl fakirliğidir. İşte de zorla getirme kararı de. İşte de FETÖ dosyasında sanık diye yaz. İşte de şu suçlama nedeniyle Sanık olarak çağrılıyor de. Yok böyle bir şey. Bana ait resmi koyup, “Mahkeme heyetinden FETÖ davasında Göktaş ve Şehitoğlu’na zorla getirme kararı!”  diye yayınlıyorsun. ZORLA GETİRME YALAN. Hani nerde bu karar?  AYRICA FETÖ davası diyorsan, bu FETO davası kim için açılmış, niye açılmış onu yazacak, akıl karıştırmayacaksın. Sanki FETÖ suçlusu bizmişiz ve biz burada yargılanıyormuşuz gibi başlık atıp yayın yapıyorsun.

Ne hikmet ise bugün yayınladığın içerik de bir başka TANIK daha mahkemeye çağrılıyor. Onun ismini bir önceki yayınında hiç vermiyorsun. Şimdi yayınladığın belgede o kişinin ismi de okunuyor. Ve o kişi bir eski siyasi. MHP’li. Şimdiki yayınında o kişiyi bizim aleyhimize tanıkmış gibi kamuoyuna aktarıyorsun. Madem bu kadar çok şey biliyorsun, O kişinin neye ve kime nasıl tanık olduğunu da yaz. Ben o kişiyi tanımıyorum.

Senin yazdığına göre, sadece bu dosyada sanık olarak yargılananların bazılarının mahkemedeki iddiaları ve emrinde çalıştıkları başkanları, (GEÇEN DURUŞMADA sizlerin yayını ile öğrendiğim) Kocamaz’ın TANIK olarak verdiği ifadesi sebebiyle mahkemenin TANIK sıfatı ile çağırdığını bu yayınınızla öğreniyorum. KAFA karıştırmak amaçlı, yanlış algı oluşturmak amaçlı yapılan ve yaptırılan bu yayınlar nedeniyle tüm yasal haklarımı elbette mahkemeler ve savcılık düzeyinde arayacağım..

Bunun adı sansürcülük değil, hak aramaktır. Hakkımı da yasal yol ile arıyorum. Benim, senin yayınlarınla ilgili, yayınladıklarım da mahkeme kararları. Ne yalan, ne düzmece. Öyle ise git mahkemeye itiraz et, yayının açılsın. Madem doğru ve dürüst haber yapıyorsun, verilen erişim kararına itiraz et, erişim engelini kaldır. Ben doğru yazdım, yalan yazdım diyeceğine, git hakkında alınan mahkeme kararına itiraz et, haklılığını ispat et. Ben mahkemeye müracaat ederken, YALAN- İFTİRA- UYDURMA- DÜZMECE- HAKSIZ SUÇ İSNADI- SUÇ UYDURMA- SUÇLU UYDURMA ve diyerek müracaat etmişim. Evrak elimde. Karar da elimde. Senin yayınında da erişim engeli var. İtiraz hakkın var. Git itiraz et, açtır. Madem haklıymışsın, açtır yayını. Sen değilmiydin, benim mahkemeden, bu savunduğun adamları yazdım diye mahkûmiyet aldığımı yazan. Bak o yazdığın davaya ben itiraz ettim bölge istinaftan BERAAT KARARI aldım. Madem iyi niyetlisin, çok düzgün birisin de, bu beraat kararımı ben buradan yayınladım, sende yayınla. Senin niyetin belli… Sen beraber hareket ettiğin bu dosyada yargılanan sanık ve sanık yakınları ile bu davayı sulandırmak ve beni de çamura çekmek istiyorsun. Ama senin yaptığını ne ben, ne devlet, ne de okuyanlar yemiyor bilesin.

Kimseden de korkum yok. Gün ola harman ola. 29 Eylül 2017 günü bakalım kim ne söyleyecek, madem beni tanık diye çağırmışlar ben kimin tanığıyım, neyin tanığıyım, ne için çağrılıyorum, şu an ben bilmiyorum, bana bir tebligat gelmedi, sen yazdın ben TANIK OLARAK çağrıldığımı öğrendim. Ne için çağırdıklarını, hangi gerekçe ile çağırdıklarını da orada öğreneceğim…

MUSTAFA GÖKTAŞ - haberanaliz.net


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hacının Silahşörleri İş BaşındaÖnceki Haber

Hacının Silahşörleri İş Başında

Mersin idman Yurdu Başkanı kamuoyuna seslendiSonraki Haber

Mersin idman Yurdu Başkanı kamuoyuna ses...

Başka haber bulunmuyor!