Ödemeler kesenizden mi çıkıyor beyler!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ödemeler kesenizden mi çıkıyor beyler!
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz, kendisinin yönettiği ve finans ettiği TV kanalı Tarsus merkezli Güney TV ye uydur kaydır sebepler ile para aktarıyor. Bu nedenle, Bas Bas Paraları Kendi Televizyonuna… deniyor...

Tarsus Belediye Başkanı iken de sık sık bu Kanala para aktaran Kocamaz’ın Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra ise büyük rakamlar ile ödemeler yaptığı ortaya çıktı.

Bize gelen bilgilerde bu kanalın hisselerinin bir dönem şu an özel kalem müdürü olan Hüdaverdi Aydoğdu’nun üstüne, sonrasında Kerim Tufan’ın üstüne sonrasında Tolga Aslan üstüne yapıldığı yönünde.

Bu televizyon kanalının kurucu ve ortaklarını araştırmak ve bulmak bu kadar zor mu? Devletin ilgili ve yetkili birimleri neden araştırmıyor. Burada tüyü bitmedik yetimin hakkı yok mu?

İşte ödenen 61.360. TL bir paranın daha belgesini sizlere sunuyoruz… (eski para ile 61 milyar lira)

Öte yandan, şu ana kadar, hangi basın kuruluşlarına, kaç para ödeme yapıldı, hangi isim ve gerekçe ile yapıldı, bunlar arasında kapalı tv kanalı olan kanal 2000 tv ye ne kadar ödeme yapıldı, kanal 33 ve içel tv ye ne kadar ödeme yapıldı, yazılı basına ne kadar ödeme yapıldı, bunların açıklanmasını istiyoruz.

Kocamaz döneminde bir BESLEME BASIN MEYDANA GETİRİLDİ. Bunlar Mersin’in çıkarlarını değil, kendi çıkarlarını ön plana alan aynı zamanda Kocamaz’ın kalemşörlüğünü yapan tipler.

Hatta basın içine sızan dünün lokantacı gazinocusu BOTANİK restoran sahibi Top sakallı Harun Aslan bile bunun goygoyculuğunu yapıyor ve Kocamaz’ı eleştiren kim var ise onlar hakkında yanlış algı oluşmasını sağlıyorlar.

Basın Daire Başkanı Hamit Küçükbatur organizasyonu ile Genel Sekreter Devran Kutluğün desteği ve Kocamaz bilgisiyle Mersin basını üzerinde değişik kumpaslar yönetiyorlar.Bu arada Mersin Gazeteciler Cemiyetini de başkanını da besleyip ellerinde oynatıyorlar.

Onun için bu basına yapılan ödemelerin bir an evvel yetkili ve etkili makamlarda oturanların didik didik yaparak incelemesi gerekir.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MAZOT VURGUNUN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTIÖnceki Haber

MAZOT VURGUNUN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Büyükşehir’in ihale feshine tepkiSonraki Haber

Büyükşehir’in ihale feshine tepki

Başka haber bulunmuyor!