SİZİ GİDİ SİZİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SİZİ GİDİ SİZİ
DERVİŞ’İN KOCAMAZ VE EKİBİ İLE İŞ BİRLİĞİ BİR KEZ DAHA TESCİLLENDİ Mersin’de yayın yapan önüne gelene kara çalan ve pislik atan sansasyonelhaber.net isimli internet sitesinin sahibi Derviş Sönmez ve karısı sosyal medya sorumlusu Deniz Sönmez’in karanlık ilişkileri ortaya bir bir çıkıyor. Şehrin ileri gelenlere kurulan kumpaslar ile yapılan şantajların önünü çeken bu isimler eski başkan Burhanettin Kocamaz ve fetöden yargılanan personelinin baş tacı durumundalar.

Bugün yapılan bir paylaşım ile gerçekler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Daha öncede yayınlarımızda dikkat çektiğimiz kumpas uzmanı olan sansasyonelhaber.net sitesi ilgilileri Derviş Sönmez ve karısı Deniz Sönmez’in karanlık ilişkileri, çıkar ilişkileri ve para ile yapılan haber ilişkileri kendiliğinden bir bir ortaya çıkıyor.

Derviş Sönmez buğun kendi sosyal sayfasında yaptığı herkese açık paylaşımda eskiden gizlemeye çalıştığı ancak artık yaptığımız haberler ile gün yüzüne çıkan bu ilişkiye deşifre etmekten geri kalmadı. Bir teşekkür mesajı yayınladı. İçinde Belediye FETÖ dosyasında yargılanan sanıklardan bahsederken çok samimi ve içten olduğunu bu kişilerin kendisin dostları olduğunun altını çizerek beraber hareket ettiklerini ortaya koydu.

Ardından bu paylaşımlara çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Beğeni ve yorumları da buraya aldık.  Belediye FETÖ dosyasında yargılanan, Hüseyin Namlı, Mahmut İlker Ceylan, Mehmet Özgür Sanal başta olmak üzere eski özel kalem müdürü şimdiki hukuk işleri memuru olan Av. Hüdaverdi Aydoğdu, onun yakın çalışma arkadaşları Av. Hüseyin Ozan Çetin, (FETÖ den yargılandı)  Av. Alper Yeşilova, (H.Ozan Çetin’in büro ortağı ve Derviş Sönmez’in şahsi avukatı), Yine Belediye fetö dosyası avukatlarından cezaevi izleme komisyonu başkanı Av. Orhan Oğuz Çetinkaya, Belediyenin iş adamı ettiği isimler de beğeni ve yorum yazanlar arasında idi.

Bu ekip ve takımın birbiri ile ilintili bağlantılı oldukları eski başkan Hacı Burhanettin Kocamaz ve ekibi olarak bilindikleri, önlerine gelen gazeteci ve iş adamına kumpas kurmada el birliği yaparak itibar suikasti yapan haberlerin sansasyonelhaber.net sitesi ve uzantılarında yapılmasına vesile oldukları çoktandır kamuoyunda dillendiriliyordu.

Yine kimisinin Avukat olarak, kimisinin ise şikâyetçi müşteki oldukları dosyalardaki bilgi ve belgeleri bu şahsa aktarmak suretiyle adil yargılamayı etkilemek ve yargılamayı yönlendirmek amaçlı haberler yaptırdıkları belirtiliyordu. Onlar ise inkar ediyorlardı. Ancak bu paylaşım ile kişilerin birbiri ile ilinti ve bağlantıları bir kez daha deşifre olmuş oldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YALAN KUMPAS HABERİN ADRESİ DERVİŞ...Önceki Haber

YALAN KUMPAS HABERİN ADRESİ DERVİŞ...

Bir olay daha çıktıSonraki Haber

Bir olay daha çıktı

Başka haber bulunmuyor!