TETİKÇİSİN SEN DERVİŞ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TETİKÇİSİN SEN DERVİŞ
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz ve ekibinin bizlerin cebinden finanse ettiği, sonrasında sağa sola saldırttığı tetikçi basın kuruluşları var. Bunların başını ise sansasyonelhaber.net sitesi hasta ruhlu sahibi Derviş Sönmez geliyor.

Haber sitemiz kurucusu aynı zamanda birçok toplumsal olaya kamu yararına imza atan Mustafa Göktaş için her tür iftira, düzmece haberi, Kocamaz’ın şahsi avukatları aynı zamanda belediyeye alıp iş verdiği isimler ile yan yana gelerek, basın daire başkanı Hamit Küçükbatur ve Devran Kutlugün’ün destekleri ile DERVİŞ SÖNMEZ isimli kişi tetikçiliğe devam ediyor.

Sitemiz kurucusuna yapılan kumpasında mimarları olan bu kişiler ve yandaşları Göktaş hakkında yalan yanlış her gün bir çamur haber yaptırıyorlar.

Amaçları kamuoyunda bilinçli algı yaratmak, Göktaş ismini lekelemek ve arzuladıkları itibar suikastini gerçekleştirmek.

Önce Göktaş'a FETÖCÜ çamuru atılar tutmadı. Savcılık inceleyip, bu suçlamanın gerçekle bağdaşmadığını görüp Göktaş hakkında takipsizlik kararı verdi.

Ardından Terörle mücadele eden devlet görevlilerini hedef gösteriyor diyerek asılsız haber ve ihbarlarda bulundular.

Son çırpınışlarında ise yanlarına aldıkları enteresan tipleri oyun içine çekerek yeni kumpaslar kurdular.

Göktaş’ı tutuklattıktan sonra da asılsız haberleri ve olumsuz algı oluşturacak yayınlarını onun TUTUKLU OLDUĞU SIRADA onun yokluğunda sürdürdüler.

Göktaş’ın tutuklanması ardından Belediye FETÖ dosyasında da ilginç gelişmeler yaşandı, mahkeme başkanı aniden değişti. MHP tarsus ilçe başkanının yakını mahkemeye başkan oldu ve ardı ardına belediye fetö dosyasında ne hikmetse berat kararları geldi.

Bu arada Göktaş’ın hakkında sosyal medya hesaplarında, Kocamaz taraftarları ve paralı troller, Göktaş itibar kaybetsin diye algı yaratmak için büyük bir saldırı başlattılar.

Bu işin BASINDAKİ tetikçisi ise: Derviş Sönmez

Belediyede ki bilgi belge sağlayan,lojistik destek sunan, yazılacak haber metinlerini kaleme alanlar ise: HAMİT KÜÇÜKBATUR- AV.HÜDAVERDİ AYDOĞDU- Av.HÜSEYİN OZAN ÇETİN- AŞKIN GÜNAY- (AYDOĞDU VE ÇETİN’İN YAKIN ARKADAŞLARI Av.ALPER YEŞİLOVA. Alper Yeşilova aynı zamanda Derviş sönmez'in Avukatı ve aynı zamanda Kocamaz'ın şahsi avukatlığını yapıyor)

Perde gerisinde: Harun Arslan (eski botanik restoran sahibi) şimdi çeşitli internet sitelerinde yazılar yazıyor. Kripto bir tip. Derviş sönmez ile kanka ve havuz sefaları yapan tip.

Bakın bugün aşağıdaki linkte bir haber yayınlamışlar.

http://www.sansasyonelhaber.net/gizli-tanik-iddianamesinde-flas-gelisme.html

Haber içeriğini Belediye fetö dosyasında yargılanan ve şu anda adlarını yukarıda zikrettiğimiz, aynı zamanda Göktaş’a kurulan GİZLİ TANIK kumpas dosyasında şikâyetçi olarak yer alan bazı isimler. Bunlara ilave destek olan bir isim daha var. O da Adliyede etkin durumda olan Cezaevleri izleme komisyonu başkanı Av.Orhan Oğuz Çetinkaya. Çünkü o da hem belediye dosyasında yargılanan fetöcülerinin avukatı hem Göktaş’a kurulan kumpasta şikâyetçilerin avukatı. Üstelik de Göktaş’ın yargılandığı dosyada kendisi de müşteki. Belgeler ve duruşma tutanaklarından yalan yanlış algı oluşturacak metinler bunlar tarafından kaleme alıp tetikçi DERVİŞ SÖNMEZ’ e yayınlatılıyor. (Aşağıda Derviş Sönmez)

Kamuoyu bu hasta ruhlu, MS hastası gazeteci geçinen para ile haber yapan şahsı iyi bellesin. Mersin kentinde KOCAMAZ ve avaresine muhalif olan herkese bok atan, çamur atan, yalan yanlış yazı yazıp algı oluşturan bu ekip ve taraftarları.  Aynı zamanda SABAH gazetesi Güney eki yöneticilerine ve Tarsus’da bazı kalemşörlerede değişik servisler yapıyorlar.

Bilindiği üzere KRİPTO FETÖCÜLER tarafından kurucumuz Mustafa Göktaş, daha öncede PKK/ KCK sorumlusu diye ve iş adamı kimliği ile usulsüz dinlemeler yapmışlar ve bu usulsüzlükler ortaya çıkmış, o kripto emniyetçiler meslekten atılmış ve tutuklanmıştı. Mersin adliyesinde dosyaları mevcut.

Göktaş uzun yıllardır gerçekleri yazan ve halkın sesi olan bir isim. Korkmadan olayların üzerine gitmesi, gizli kalan yolsuzluk, haksızlık, usulsüzlükleri gündeme taşıyan, özellikle Kocamaz dönemindeki çok haksızlığı dile getiren bir isimdi.

Onu susturmak ve yok etmek isteyenler el ele verip bir kumpas düzenleyerek tutuklattılar. Ama gerçekler er geç çıkacak ve Göktaş’ın İFTİRACI OLMADIĞI, TERÖRLE MÜCADELE EDEN DEVLET GÖREVLİLERİNİ HEDEF GÖSTERMEDİĞİ, o bahsedilen tivit hesabını kullanmadığı da ortaya çıkacaktır.

Göktaş kimseye iftira atmamış, yalan haber yapmamış, o suçlandığı gizli tanık adlı sosyal medya hesabını da hiç bir zaman kullanmamıştır. Aksine o hesabı ilk şikâyet eden savcılığa başvuran ilk adamdır.

Tivitır yetkilileri bu hesabın Göktaş’a ait olduğunu doğrulamamış, kullanıcısının Göktaş olduğunu teyit etmemiş, bu hesabı kullandığını gören tek bir kişi şahit olarak ortaya çıkmamış, mahkemeye getirilen hiçbir polis olayı doğrulmamış, görgüye dayalı, belgeye dayalı bir tespitleri olduğunu beyan etmemiştir.

Yine olay yeri tutanağı denen, ancak Göktaş’a kumpas yapıldığı gün gözaltına alınırken tutulan fiziki tutanak yok edilmiş, sonradan masa başında bilgisayar ortamında yazılan tutanağa ise gerçekle ilişkisi olmayan olmayan hususlar yazılıp imza etmesi istenince, Göktaş imzalamamış tutanağı kabul etmemiştir.

Tutuklanmasına sebep olan o DÜZMECE OLAY YERİ TUTANAĞINDA, Göktaş’ın imzası yoktur.

Bu nedenle Göktaş imzalamayınca, o tutanak tutulurken orada YANİ OLAY ANINDA olmayan, ayrı ayrı mekânlarda göz altına alınan 2 diğer sanık’a, o tutanak imzalatılarak olaylar doğruymuş gibi algı yaratılıp Göktaş alelacele tutuklatılmıştır.

Mahkeme aşmasında ise bu gerçek ortaya çıkmıştır. Tutanağa imza atan diğer iki sanık “biz Göktaş gözaltına alınırken yanında değildik, onu görmedik, tanımıyoruz,  bir şeyde bilmiyoruz, bize bu tutanağı imzalamamız söylendi. Prosedür dediler öyle imzaladık” demeleri ile hakikatler ortaya çıkmıştır.

Ancak buna rağmen Göktaş halen yargılanıyor ve asılsız bu ve benzeri düzmece haberler ile de algı oluşturulup mahkeme heyeti etki altına alınmak isteniyor.

Göktaş’ın lehine dilekçe vererek "ben bu olaylara şahidim diyen insanlar" mahkemece dinlenmezken, Göktaş’ın bu hesapla ilgili savcılığa yaptığı yazılı kendi şikâyeti göz ardı edilirken, Göktaş’ın lehine olan hiçbir husus da mahkemece dikkate alınmayarak yargılama Mersin de devam ediyor.

Üstelik davanın tarafları Mersin İl emniyet müdürü, Başsavcısı, Başsavcı vekilleri, adliye çalışanları, bir kısım eski emniyetçiler.

Bu dava adil- hakkaniyet- hak hukuk çerçevesinde yürütülebilinir mi?

Ne derler: kork o mahkemeden ki, hakimin kendisi şahittir....

Ananı kim öptü kadı, kime şikâyet edecen kadıya...

Olacak iş değil.

Ama oluyor...

Göktaş hiçbir zaman gizli tanık olmamış, gizli tanık denen o hesabı kullanmamış ve sahibi de değildir.

Göktaş’ın başına getirilen olay Kripto kumpasçıların kurgu ve tezgâhlarıdır.

Bir gün elbet gerçekler gün ışığına çıkacaktır...

Son söz: Derviş Sönmez denen hasta ruhlu, menfaat karşılığı yazılar yazan kiralık kalem, rüzgâr her zaman aynı yönde esmez. Bugünün yarını da var. VE ALLAH ÇOK BÜYÜKTÜR....

Bekleyip göreceğiz. Sizi gidi sahtekarlar çıkarcı düzenbazlar çetesi....


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ADAM YALANCI OLURSA HACI OLSA NE YAZARÖnceki Haber

ADAM YALANCI OLURSA HACI OLSA NE YAZAR

MHP'li belediyenin tüm yöneticileri İYİ Parti'ye geçtiSonraki Haber

MHP'li belediyenin tüm yöneticileri İYİ...

Başka haber bulunmuyor!