Ünlü Şarkıcı Halsey, lösemiye yakalandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ünlü Şarkıcı Halsey, lösemiye yakalandı
Lupus hastalığıyla mücadele eden dünyaca ünlü sanatçı Halsey, lösemi tedavisi görmeye başladı. Tedavi sürecinde zorlandığı anları yayınlayan sanatçı, ''Uzun hikayenin kısası hayatta kaldığım için şanslıyım'' dedi.

Türk yönetmen Alev Aydın'la olan evliliğiyle gündemde yerini alan şarkıcı Halsey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hastalıklar mücadele ettiğini ve tedavisinde çok zorlandığını söyledi.

"HAYATTA KALDIĞIM İÇİN ŞANSLIYIM"
Lösemi ile mücadele ettiği konuşulan Halsey, 31,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hastanede tedavi gördüğü anları ile ağladığı görüntüleri paylaşarak "Uzun lafın kısası, hayatta kaldığım için şanslıyım. Kısa hikayenin uzun bir albüm yazdım" notunu yazdı. Yeni bir albüm hazırlığında olduğunu belirten şarkıcı, adının da The End (Son) olacağını duyurdu.

"SON" ADINI VERDİĞİ ALBÜMÜ YOLDA
Rahatsızlığından dolayı çektiği acılardan bahseden şarkıcı "Yaşlı bir kadın gibi hissediyorum. Kendime iyileşmek için 2 yıl veriyorum. 30 yaşına gelince baştan doğacağım ve yine enerji dolu ve çok havalı olacağım" dedi.

Lösemi hastalığına yakalanan genç sanatçının gönderisine Lösemi ve Lenfoma Derneği ile Lupus Araştırma Birliği'nin hesaplarını etiketlemiş olması da gözlerden kaçmadı.


Bakan Şimşek duyurdu! Zorunlu Afet Sigortası geliyorÖnceki Haber

Bakan Şimşek duyurdu! Zorunlu Afet Sigor...

Bakan Göktaş'tan "Paralar bayram öncesi hesaplarda" müjdesiSonraki Haber

Bakan Göktaş'tan "Paralar bayram öncesi...

Başka haber bulunmuyor!