ARICILARIN ASLAN YİĞİDİ YOLLARA DÜŞTÜ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ARICILARIN ASLAN YİĞİDİ YOLLARA DÜŞTÜ
Mersin'in yörük ailesi temsilcilerinden olan ARICI ailesinin yiğit ve mert adamı ERKAN ARICI yollara düştü. Ailesi ile beraber herkesin acı ve tatlı günlere iştirak ediyorlar. Ayrıca halkın nabzını da tutuyorlar. Arıcı ailesinin düzgün- dürüst- onurlu- şahsiyet sahibi oğlu, tarafsız ilkeli çalışmaları ile herkesin gönlünde taht kuruyor.

ERKAN ARICI SAYFASINDA KENDİ PAYLAŞIYOR.....

"Silifke Taşucu Mahallemiz bir önceki muhtarımız ve Kuşçular kardeşlerime ziyaret. Muhtarımıza ve Kuşçular ailesine İlgi ve alakaları için teşekkür ederim."

"Silifke Muhtarlar Dernek Başkanı Keben Mahalle Muhtarımız Murat kardeşimizin annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Değerli başkanımın acısını paylaştık. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun."

"Silifke Balandız mahalle muhtarımızı ve Enver abimi ziyaret.. Değerli Muhtarımıza ve Enver abim, yengeme ilgi ve alakaları için teşekkür ederim."

"Silifke ilçemizde muhtarlarımızla, halkımızla ve esnaflarımızla hoş sohbet ettik. Değerli muhtarlarıma, esnaflarımıza ve halkımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

"Silifkemizin değerli basın mensuplarını ziyaret ettim. Silifke ilçe özel idare müdürü ve daire başkanlığı dönemimizde yapmış olduğu destekler ve katkılar için teşekkür ederim. Silifkemiz değerli basın mensuplarına ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim."

"Silifke eski Ak Parti ilçe sayın Ercan Yüksel, Sayın İsmail Köroğlu Başkanlarımızı, CHP eski İlçe Başkanı İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Çağatay Akyürek, Bir önceki Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Sayın Yahya Yılmazı ziyaret ettim. Değerli başkanlarım ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. Sayın İsmail Köroğlu başkanımın silifkemize katkı sunduğu Silifke yoğurdu için ayrıca teşekkür ederim."

"Silifke Muhtarlar Dernek Başkanlığımızı ziyaret ettim. Dernek başkanımıza ve muhtarlarımıza ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. Bugün hayatımın en güzel mutluluğunu yaşadım. İyiki 7 yıl Silifke özel idare müdürü ve 5 yıl muhtarlık işleri daire başkanı olarak Silifke ilçemize hizmet etmiş ve muhtarlarımızla görev yapmışım. Muhtarlarımızın göstermiş olduğu vefaya çok çok teşekkür ederim. Çok güzel anıları sohbet ettik."

haberanaliz.net / ÖZEL


 • 3
  SEVDİM
 • 7
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
0Önceki Haber

0

0Sonraki Haber

0

Başka haber bulunmuyor!