Tevfik DİKER

Tevfik DİKER

Mail: tevfikdiker@gmail.com

Yer yerinden oynayacak

Yer yerinden oynayacak

Zatürreden hastanede tedavideyim.
Dualarınızı bekliyorum.
Ülke sorunlarına hastada olsam ilgisiz kalamıyorum.
Hele konu yolsuzluksa   
40 derece ateşlide olsam duyarlıyım.
Çünkü yolsuzluklar cumhurriyeti kemiren birer güve gibidirler.
*
AKP/RTE, içinde yolsuzluklarında olduğu 3Y vaadiyle iktidar oldu.
20 yıllık tek başına iktidar  olan AKP döneminde yaşanan bir şok olayın iki tarafını sabırla dinledim.
*
50 milyon dolarlık mal varlığına çökülen ve darp edilen İş İnsanı Fehim Öztürk, +90 532 241 29 30
"Bana kurulan kumpas ve komploda çete, mafya, siyaset ve FETÖ yan yana oldular.
Özellikle yargıdaki FETÖCÜLER hala etkinler.
Yılmadan mücadeleye devam edeceğim.Medyayı ve temiz siyaset isteyen her partiyi, duyarlı olan herkesi yanımda görmek istiyorum" dedi.
*
Yolsuzlukla Mücadele  Derneğini kuran tek milletvekili ve Araştırmacı Yazar olarak temiz siyaset adına olayla ilgileniyorum.
TV. Kanallarını
Fehim Öztürk  ve iddialarda adı geçen Geçmiş AK PARTİ Milletvekili ve şimdi Gelecek  Partisi  Kurucusu Genel Başkan Başdanışmanı Cuma İçten' i canlı yayına almalarını kamu adına öneriyorum.
Geçmiş Başbakan Gelecek Partisi  Genel Başkanı Prof.Dr.A.DAVUTOĞLU' na olayın tüm detaylarını ilettim
E.Milletvekili C.İçten, ile yüzyüze görüşmemizde Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ' da vardı.
Dava dosyasını incelediğim kadarıyla bu dava bittiğinde yer yerinden oynayacak, ezberler bozulacak.
Kimin eli kimin cebinde ve kim kiminle şaşıracaksınız.
Türkiye bu yükü taşıyamaz.

BUGÜN SAAT 21.55 TE

MAKALEDE ADI GEÇEN

CUMA İÇTEN'DEN BİR CEVAP GELDİ. ONU DA YAYINA ALIYORUM:

Sayın vekilim iyi geceler, yazınızı okudum ve üzüldüm belliki baştan beri tarafsınız. Oysaki araştırmadan belgelere dahi bakmadan baştan beri fehmi nin ağzı ile konuştunuz yetmedi beni dinlemeden siyasilere basın mensuplarına heryere yazdınız yolladınız. Size en son savcının verdiği yeni bir takipsizlik kararını yolluyorum. Ortada bir mahkeme yok. “Yarın mahkeme sonuçlanırsa yer yerinden oynayacak dediğiniz” bir mahkemede yok❗️ Bir ceza davası yok❗️ Yargı süreci bitmiş tükenmiş bir konuya kendinizi dahil ettiniz. Kimin suçlu kimin suçsuz olduğuna siz ben başkası değil YÜCE YARGI verir. Oysaki siz hakim savcı yerine kendinizi koydunuz. Benimle fehmi arasındaki tek dava “ben ve heyet üyelerinin ona hakaret ettiğimizi iddia ettiği HAKARET davasıdır” Elbette bu konuya ilişkin benide töhmet altında bırakan tüm yazıları yargıya taşıyacağım. Bu mesajıda fehmi ye yollayıp “bana bu mesajı attı” diye öncekiler gibi bilgi vereceğinizi biliyorum. Vekillik yapmış biri olarak özelinize gelen yazıları taraf tuttuğunuz birine yollamanız etik kurallara sizce uyabilir❗️ Ayrıca 29.09.2021 yani bir ay önce fehminin şikayeti ile savcılık detaylı soruşturmasına istinaden üçüncü defa takipsizlik kararını veriyor ve bunu sizle paylaşıyorum. Bunu incelerseniz fehmi onlarca insanı mağdur ettiğini ve suçlu olduğunu kabul ettiğini savcılık kararı ile göreceksiniz. Onlarca insanı mağdur eden, birinin yalan ve iftiraları ile aynı şahsın kendi beyanlarına istinaden adalet bakanlığı, bakan yardımcıları, istanbul baş savcısı, ilçe savcıları, sayın cumhurbaşkanının akrabaları, milletvekillerinden yardım almış ve bu süreçte yargıya müdahale etmelerine rağmen ellerinde delil olmadığından şahsıma ilişkin bir suç isnat edilecek bir şey bulunmamıştır. Kamuoyu çok net bilirki muhalif olan bir milletvekili heleki GELECEK partli olunca hakkında tek bir suç olabilecek belge olsa bu konu asla kapanmazdı. Türkiye Cumhuriyet hukuku ve yargının üstünde kim kendini görmektedir. Yargı; hakkında onlarca dava olan fehminin ve onun iftiraları ile gazeteciliği tehdit olarak kullananların sözleri ilemi hareket edecek. Fehmi ve ahalisi hakkında adaletim bana verdiği her türlü hakkı kullanarak mücadeleye devam edeceğim. Fehmi’yi evinizde ağırladınız benide dinlemeden basına bakan ve siyasilere taraflı bilgi verdiniz. Sizi bu süreçte tanıdım sizler için ne kadar kıymeti ve önemi vardır bilmem ama bilinki HAKKIMA GİRDİNİZ taraflı davrandınız bana atılan iftiraları sizde gündeme getirsiniz bu dünyada ve inanıyorsanız Ahirette size ASLA Hakkımı helal etmiyorum.  Haklı olduğum bir konuda asla mücadelen vazgeçmedim geçmede. Gündeme geldikçe bundan asla rahatsızlık duymam kamuoyu zaten bunu duydu bildi ve sonuçları gördü yargı konuyu kapattı bunun gündeme gelemesi aksine benim haklılığımı anlatmama fırsat sunacağı gibi bunu gündeme taşıyanlar işe ceza ve tazminat davalarını açma hakkımı doğuracaktır."