MHP alanda olacak: Teşkilatlar ‘çağrım sana’ sloganıyla sahaya inecek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP alanda olacak: Teşkilatlar ‘çağrım sana’ sloganıyla sahaya inecek
Yaz aylarında sahada olacak olan MHP, ‘Çağrım sana’ sloganıyla seçmeni partiye oy vermeye davet edecek, “2023’e Doğru: Aday belli, karar net” temalı açık hava toplantıları düzenleyecek.

 Türkiye’de seçim hattına girilen bu süreçte partilerin mutfaklarında hazırlıklar hız kesmeden devam ederken, siyasetçilerin yaz mesaisi de başlıyor. Yaz ayları boyunca mitingler, il, ilçe gezileri ve çeşitli programlar ile sahada olacak olan partiler, seçmene ulaşmaya çalışacak.

Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP de yaz aylarında sahada olacak. MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, seçimlere giden süreçte geniş halk kesimleriyle yakın temas hâlinde olacaklarını ifade etti.

MHP’DEN YAZ PROGRAMI: TEŞKİLATLAR ‘ÇAĞRIM SANA’ SLOGANIYLA SAHAYA İNECEK

Şubat ayında başlatılan ve bu kapsamda sık sık seçmen ile bir araya gelinen  ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu” toplantılarının 29 Temmuz Cuma günü itibariyle ivme kazanarak Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenleneceğine dikkat çeken Yalçın, parti teşkilatlarının sahaya inerek ‘Çağrım sana’ sloganıyla seçmeni MHP’ye oy vermeye davet edeceğini kaydetti.

AÇIK HAVA TOPLANTILARI: SİVAS’TAN BAŞLANACAK
MHP yaz aylarında ‘aydınlatma ve aydınlanma’ toplantılarının yanı sıra “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantıları da düzenleyecek.

Bu toplantıların ilkinin 4 Eylül tarihinde Sivas’ta yapılacağını ifade eden Yalçın,  “Sivas’ta “Amasya, Tokat, Çorum, Yozgat” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla yapılacaktır. Sivas ilimizin merkez olacağı toplantı, Sivas Kongresi’nin ruhuyla gerçekleştirilecektir” dedi.

‘2023 HAZİRAN’INDA CUMHUR İTTİFAKI İPİ BİR KEZ DAHA GÖĞÜSLEYECEK’
Yalçın, çalışmalar hakkında şunları ifade etti:

“Bu süreçte kampanya stratejisi içerisinde MHP'nin çeşitli konulardaki görüş ve projeleri de seçmenle paylaşılacak. 'Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları', zillet ittifakının temsilcileri tarafından topluma yayılmaya çalışılan karamsarlık havasının dağıtılması için gece gündüz devam ettirilecektir. 2023 Haziran’ında Cumhur İttifakı ipi bir kez daha göğüsleyecek, bir sonraki küresel hedefler için millî iradeden onay alacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi, seçimlere bütün imkânları ve zafer inancıyla hazırlanmaktadır.”

GAZETE DUVAR


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Son genel seçimde cezaevi sandıklarından HDP çıktıÖnceki Haber

Son genel seçimde cezaevi sandıklarından...

Erdoğan: 'Ekonomik olarak battık' diyenler var ya; köprülerden arabalar, TIR'lar geçmeye devam ediyor; herkesin altında arabası da var maşallahSonraki Haber

Erdoğan: 'Ekonomik olarak battık' diyenl...

Başka haber bulunmuyor!