BU NASIL BİR İŞ VE ANLAYIŞTIR?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BU NASIL BİR İŞ VE ANLAYIŞTIR?
Kentimizi idare eden Belediye Başkanları başta olmak üzere tüm ilgili ve yetkililere sesleniyoruz. Bu PROTOKOL işine ve Bayrak, flama, Atatürk posteri, Cumhurbaşkanı resmi asma işine özen gösteriniz...

Geçmişte hatırlayacaksınız. Bir haber yayınladık. O zaman çok eleştiri aldık kızanlar oldu. Gündeme getirdiği konuya bakın dediler. Ama bakın, eğer ciddiye almaz iseniz sonuçlar doğuruyor. Bakın bilen bilmeyen uygulamada hata yapıyor. 22 Kasım 2018 günü buradan aşağıdaki linkteki haberi yaptık. Konu yine benzer ve aynı eleştiri ve sorulardı.LİNKİ tıklayıp içeriği okuyunuz....

http://www.haberanaliz.net/gundem/kocamaz-kendini-ataturkten-ustunmu-goruyor/894

O günlerde bu bayrak, Atatürk, flama, başkan posteri asımı işini dile getirmiş ve sıralama ile yerleştirmenin doğru olmadığını aktarmıştık.

Şimdi bugün gelinen noktada dün Mersin’in Yaylalık alanlarından olan AYVAGEDİĞİNE giden okurlarımız bir görüntü çekip bize VATSAPTAN atmışlar. O gün bu hatayı yanlışı yapan MHP’li Büyükşehir belediye başkanı idi. Yayınladık ve eleştirdik, soru sorduk diye, önüne gelen bize HAKARET etmeye kalktı. Bu gün o kişi, İYİ parti saflarına katıldı. O katılım esnasında ki siyasi gelişmeleri MERSİN halkı hep birlikte yaşadık gördük. Önce MHP de idi. 25 sene Başkanlık yaptı. MHP’ye de DYP’den gelmişti. MHP’den aday gösterilmeyince basına yansıyan yönü ile Ak parti, Sonra CHP, sonra İYİ parti sonra DP ve sonrasında yeniden İYİ parti yolu izlendi.

MHP’li Toroslar ilçesi Belediye Başkanı Av. Atsız Yılmaz Ayvagediği yaylası spor alanına (stadyumu) aşağıdaki tabelayı asmış yâda astırmış. Aynı yanlış ve hata... ATATÜRK hiçbir zaman sizden sonra gelmez. Sizden ve herkesten Önce gelir. Eğer bir çocuğa sorsak bunu bilir. Şu posterleri asacağız, gel evladım şunu yan yana koy desek, bir ilkokul öğrencisi bile önce Bayrağımızı ardına Atatürk’ü sonrasında oradaki protokole göre kişileri koyar. Ayıptır ya! Bu ne kibir ve kendini büyük görme sevdasıdır? Bu yanlış tutum ve davranışlara, yazıp çiziyoruz kimsenin umurunda olmuyor,  artık MERSİN VALİLİĞİ KENDİ İLİNDE BİR GENELGE GÖNDERİP son versin.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AKP MERSİN İL BAŞKANI HAKKINDA KAÇAK ELEKTRİK ÖNERGESİ VERİLDİÖnceki Haber

AKP MERSİN İL BAŞKANI HAKKINDA KAÇAK ELE...

HASTANEDE SULAR KESİLDİ SERUMLA EL YIKADILAR !Sonraki Haber

HASTANEDE SULAR KESİLDİ SERUMLA EL YIKAD...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!