EFSANE MİLLETVEKİLİMİZ FEVZİ ARICI'DAN TÜM HERKESE SELAM VAR

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
EFSANE MİLLETVEKİLİMİZ FEVZİ ARICI'DAN TÜM HERKESE SELAM VAR

MUSTAFA GÖKTAŞ- MERSİN

Mersin'in sevilen ve saygı duyulan Milletvekili, Gülnar ilçemizin medarı iftihar kaynağı, Fakir ve fukara dostu, Hastası olanların şifa kapısı olan FEVZİ ARICI'dan tüm sevenlerine selam ve sevgileri var.

Bugün kendisi ile telefon ile görüştüğümüz Arıcı, "Çok şükür sağlığıma kavuştum. Ailem yanımda. Canım kızlarım ve torunlarım yanımda. Hemşehrilerim, rahatsızlığım sırasında beni bir an olsun yanlız bırakmadılar. Allah ömür verdiği müddetçe ve sağlığım elverdikçe yine her zaman olduğu gibi hemşerilerimin emrindeyim. Onların Ankara'da bir evi var. Sizler benim için çok önemlisiniz. Mersin'i ve Mersin'lileri çok seviyorum. Ülkemi, bayrağımı, milletimi çok seviyorum. Benim  tek arzum barış içinde saygı ve sevgi ortamında huzur içinden insanlarımızın yaşamasıdır. Bunun için her zaman hizmete hazırım. İlla bedenen çıkıp hizmet etmek gerekmiyor, tecrübe ve birikimlerimizle de katkı sunmaya hazırım. Vatana canım feda " dedi.

Eşi nadide insan Ressam ve eğitmen Ayın zamanda Emekli TRT yönetim kurulu üyesi Tülay Arıcı ise, "Allah'a çok şükür. Fevzi bey sağlığına kavuştu. Bu dönemi yaşarken bize destek olan telefon açan, maneviyatını esirgemeyen tüm dostlar sağolsun. Hepinize sağlıklı mutlu günler diliyorum" dedi.

Değerli insanlar, FEVZİ ARICI  mükemmel bir siyast ve politika adamıdır. Gönlü insan sevgisi ile dolu, topluma hizmeti şiar edinmiş, Mersin ve yöresinde emeği, hizmeti geçmeyen neredeyse aile yoktur. Etkin, yetkin, seçkin insandır. Eşi hanımefendi de kendisi gibi mütevazi, hoşgörülü, örnek bir ikilidir. Allah onlara mutluluk, huzur, sağlık versin. Mersin'lide Türk milleti de onları çok seviyor.

YUKARIDAKİ FOTODA DEĞERLİ  ESKİ VEKİLİMİZ ( AP- DYP ) FEVZİ ARICI VE EŞİ HANIMEFENDİ TÜLAY ARICI GÖRÜLÜYOR. ALLAH GÖZLERİNDEKİ IŞIĞI VE YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜMÜ EKSİK ETMESİN.


DEVRAN DEĞİŞTİ IŞIK TÜNELİ KAYBOLDUÖnceki Haber

DEVRAN DEĞİŞTİ IŞIK TÜNELİ KAYBOLDU

ECEM ve UĞURCAN'A MUHTEŞEM DÜĞÜN TÖRENİSonraki Haber

ECEM ve UĞURCAN'A MUHTEŞEM DÜĞÜN TÖRENİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!