Hastanede hırsızlık iddiası ?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hastanede hırsızlık iddiası ?
Fizik tedavi hastaların yattığı kata çıkan hırsızlar ne varsa çalıp kaçtılar. Tarsus’ta yaşayan ancak sağlık sorunları nedeniyle Toroslar Devlet Hastanesinde yatmakta olan yaşlı kadının eşyaları çalındı. İddiaya göre Olay Toroslar Devlet Hastanesi fizik tedavi bölümü servisinde meydana geldi. Olayda kimliği belirsiz kişi veya kişiler girdikleri serviste yatan hastalara ait cüzdan ,telefon ve içilen ilaçlara kadar […]

Fizik tedavi hastaların yattığı kata çıkan hırsızlar ne varsa çalıp kaçtılar.

Tarsus’ta yaşayan ancak sağlık sorunları nedeniyle Toroslar Devlet Hastanesinde yatmakta olan yaşlı kadının eşyaları çalındı.

İddiaya göre Olay Toroslar Devlet Hastanesi fizik tedavi bölümü servisinde meydana geldi. Olayda kimliği belirsiz kişi veya kişiler girdikleri serviste yatan hastalara ait cüzdan ,telefon ve içilen ilaçlara kadar alıp kaçtılar.

Olayı duyan hasta yakınları hastaneye giderek yakınlarını teselli etti.
Hasta yakını Murat T., yaşanan olayın akla mantığa sığmadığını böyle bir olayın hastanede meydana gelmesini kabul etmediklerini belirti.
Yatalak ve bakıma muhtaç insanların yattığı serviste yaşanan bu durumun daha vahim sonuçlar doğurabileceğini de hatırlatan hasta yakını ” Ya hastalardan biri uyanık olsaydı, hırsız onların canlarına kast etmez miydi” diye sordu.

Pazar günü meydana gelen hırsızlık olayının araştırılmasını isteyen diğer hasta yakınları ise, Hastanelerde güvenlik tedbirlerinin sıradan olmaması gerektiğini ifade ederek, gerekli önlemlerin alınması gerektiğini vurguladılar.

haber ve kaynakhttp://tarsusgundemgazetesi.com/hastanede-hirsizlik-iddiasi.html


0Önceki Haber

0

YENİ BİR PEŞKEŞ Mİ?!Sonraki Haber

YENİ BİR PEŞKEŞ Mİ?!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!