KISA BİR ANALİZ DEDİ, KOCAMAZ'A NELER YAZDI NELER

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KISA BİR ANALİZ DEDİ, KOCAMAZ'A NELER YAZDI NELER
KISA BİR ANALİZ DEDİ, KOCAMAZ'A NELER YAZDI NELER. YAZAN CEMİL PARLAR. MHP MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI. HERKESE AÇIK PAYLAŞAMINI YİNE MHP YÖNETİCİSİ FERDİ YILDIZ PAYLAŞTI. YAZI İBRETLİK VE HAYRETLİK BİLGİ DOLU. ALTINA ÇOK SAYIDA YORUMDA GELDİ, AMA AĞIR YORUMLAR OLDUĞU İÇİN KOYMUYORUM. SADECE PAYLAŞIMIN İÇERİĞİNİ VE PRİNT SCREEN GÖRÜNTÜSÜNÜ YAYINLIYORUM. BAKIN MHP MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI VE DİĞER YÖNETİCİSİ NELER DEDİLER...

KISA BİR ANALİZ DEDİ, KOCAMAZ'A NELER YAZDI NELER.

YAZAN CEMİL PARLAR. MHP MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI. BÖLGEDE OLDUKÇA ÇOK SEVİLEN SAYGI DUYULAN BİR ÜLKÜCÜ.

HERKESE AÇIK PAYLAŞAMINI YİNE MHP YÖNETİCİSİ FERDİ YILDIZ PAYLAŞTI.

YAZI İBRETLİK VE HAYRETLİK BİLGİ DOLU.

ALTINA ÇOK SAYIDA YORUMDA GELDİ, AMA AĞIR YORUMLAR OLDUĞU İÇİN KOYMUYORUM.

SADECE PAYLAŞIMIN İÇERİĞİNİ VE PRİNT SCREEN GÖRÜNTÜSÜNÜ YAYINLIYORUM.

BAKIN MHP MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI VE DİĞER YÖNETİCİSİ NELER DEDİLER...

* * * * * * 

KISA BİR ANALİZ:
HEZEYAN, YALAN, KOMEDİ ÜÇLÜSÜ

Sahne: MBB Kongre ve Sergi Sarayı Toplantı Salonu
Tarih: 20 Kasım 2018 Salı
Saat: 10.30
Baş Aktör: Burhanettin Kocamaz
Yardımcı Oyuncular: Yaklaşık 200 Kadar Kurt Postlu Çakal
***
Hepimizin malumu geçtiğimiz günlerde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz MHP'den istifa etti. İstifasını da düzenlediği toplantıda basın karşısına geçip kamuoyuna duyurdu.Salı günü ise ipi boğazına gecirdi ve davasina ihanet edip 5000 bin sehidimizin kemiklerini sızlattı. 
***
İstifası oldukça demokratik bir durum. Kimsenin karşı çıktığı yok.
Kişinin şahsiyetine ve ihanet edişine ve ülküsüne göre değişik bir durum 
Memlekette her bir vatandaş dilediği siyasi partiye gönül verebilir, üye olabilir ya da dilediği zaman üye olduğu siyasi partiden ayrılabilir.
Bu da oldukça demokratik bir haktır.
Kişilerin birbirine ve birbirlerinin fikirlerine saygı duyduğu bir zeminde, bir başkasını incitmeden; bir başkasının sınırını ihlal etmeden kişinin alacağı her türlü siyasi karara saygı duymaktan başka yapılacak başka bir davranış yoktur, olamaz.
***
Ancak eğer kişi, önceden hayal dünyasında kurguladığı senaryoları kağıda döküp kurduğu sahnede kamera karşısına geçip kişisel çıkarları doğrultusunda halkı aldatmaya yönelik bir tiyatro oyunu sergilemeye ve bu vatanın bekası için yakın geçmişte binlerce şehit vererek diyet ödemiş; memleketin varoluş mücadelesinde adını altın harflerle tarihe kazımış Milliyetçi Hareket Partisine ve onun Bilge Lideri Devlet Bahçeli'ye; Ülkü Ocaklarına ve onun Genel Başkanı Olcay Kılavuz'a türlü yalanlar üretmek suretiyle dil uzatmaya kalktı mı işte o zaman işin rengi değişiyor ve olay bambaşka bir boyut kazanıyor.
***
MHP ve Ülkü Ocakları hakkında gerçeği yansıtmayan, karalama cümlelerinin sonunda kendini alkışlatan Burhanettin Kocamaz, ilgili basın toplantında " Yalan, dolan, gıybet, fitne, fesat ve iftiraları fırsat bilerek olumsuzluklara çanak tutarak zanlarla bizi töhmet altında bırakanlara hakkımı helal etmiyorum" diyorsun.
O zaman sana soruyoruz: REZİLLİK VE KEPAZELİK İÇERİSİNDE YAŞINDAN BAŞINDAN UTANMADAN, BAŞTAN SONA YALAN, DOLAN, GIYBET, FİTNE, FESAT VE İFTİRALARLA BEZEYİP AĞDALI BİR DİLLE İÇİNDEKİ ZEHRİ VE İRİNİ KUSTUĞUN BASIN TOPLANTISINDA HAKKINI YEDİĞİN VE BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE DE HAKLARINI YEMEYE DEVAM EDECEĞİN ÜLKÜCÜ-MİLLİYETÇİ YURTTAŞLARIN SANA HAKKARINI HELAL ETMESİNİ BEKLEYECEK MİSİN?
***
Sayın Kocamaz!
Tek ayak üzerinde cambaz edasıyla ardı ardınca sıraladığın, Ülkücü-Milliyetçi Hareketi lekeleme amacından başka hicbir hedefi olmayan onca yalanın üzerine KURT POSTUNA BÜRÜNDÜRÜP SAĞ KANADINA ALDIĞIN ÇAKALLARINA attırdığın "Dik dur eğilme ülkücüler seninle" sloganı sanıyoruz ki kurduğun komedi tiyatrosunda tasarladığın en komik sahneydi.
Ancak hiçbir zaman aklından çıkarmaman gereken bir gerçek var.
Unutma ki senin ve çevrene topladığın şakşakçılarının ömrü hayatında neredeyse hiç uğramadığı BİZİM KUTLU DERGAHIMIZ ÜLKÜ OCAKLARINDA YETİŞEN BAĞRI VATAN AŞKIYLA YANIK, GÖZLERİ KIZIL ELMA ÜLKÜSÜNDEN BAŞKA YAR GÖRMEYEN GERÇEK ÜLKÜCÜLER, bu sahnelediğin Aymazlık Tiyatrosunda baş rolü üstlendiğin zat-ı şahanenizin yanında değil;
LİDER-DOKTRİN-TEŞKİLAT şiarını yaşam felsefesi haline getirmiş, vatan için gece uyumayıp gündüz oturmadan, ölesiye yitesiye çalışıp çabalamış OLCAY KILAVUZLAR'IN, BAKİ ŞİMŞEKLER'İN, HAMİT TUNALAR'IN YANINDADIR ve daima koçyiğitlerin yanında olacaklardır.
***
Büyükşehir Belediye Sergi ve Kongre Sarayının toplantı salonunda sahnelediğiniz komedi tiyatrosuna yönelik ayrıntılı bir değerlendirme yapmaya kalkarsak, mesnetsiz ve haince kurmadığınız neredeyse tek bir cümle hatta sözcük bulunmadığı görülecektir.
Yazının başlığında "Kısa Bir Analiz" ifadesini kullanmamış olsaydık bu yazı emin olunuz ki en az üç beş günde okunup bitirilebilecek kadar büyüyüp uzayacaktır.
***
Son Bir Soru: "50 yıllık bir mensubiyet geçmişim var" dediğiniz ve ardından basın toplantısının başından sonuna kadar topa tutup adeta lanetlemeye kalktığınız ve yanınızda getirdiğiniz üç beş çakala sürekli yuhalattığınız MHP'nin, anlattığınız kadar kötü, anti demokratik ve saygısız bir siyasi parti olduğunu mensubiyetinizin 50. yılında mı fark ettiniz?!
***
Sayın Burhanettin Kocamaz!
Son olarak sizi,
Uzanamadığınız ciğere mundar demeyi bir an evvel bırakıp bireysel çıkarlarınıza ve ihtiraslarınıza karşı galip gelip yaşınızın adamı olmaya,
Tek ayak üzerinde MHP ve ÜLKÜ OCAKLARI aleyhinde yalanlar üretip taklalar atmaktan vazgeçip hacılığınız gereği doğruları ve gerçekleri konuşmaya
ve
MİLLİYETÇİ-ÜLKÜCÜ HAREKET SAYESİNDE 25 YIL BOYUNCA OTURDUĞUNUZ MAKAMDAN ONURLU BİR ŞEKİLDE VAKİT KAYBETMEDEN İSTİFA ETMEYE davet ediyoruz.
CEMİL PARLAR ..

AŞAĞIDAKİ RESİM CEMİL PARLAR'A AİT.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AYDEMİR: KOCAMAZ HİÇ BİR ZAMAN MHP'NİN BAŞKANI OLMAMIŞTIRÖnceki Haber

AYDEMİR: KOCAMAZ HİÇ BİR ZAMAN MHP'NİN B...

KİM İNANIR İLERİ SAAT VE TASARRUF İŞİNESonraki Haber

KİM İNANIR İLERİ SAAT VE TASARRUF İŞİNE

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!