KOCAMAZ, İYİ PARTİYE GEÇTİ KENDİSİ PAYLAŞTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KOCAMAZ, İYİ PARTİYE GEÇTİ KENDİSİ PAYLAŞTI
KOCAMAZ, İYİ PARTİYE GEÇTİ KENDİSİ PAYLAŞTI. HERKESE AÇIK PAYLAŞIMINDA ONLARCA FOTOĞRAF DA YAYINLADI. KENDİSİ İLE BERABER MHP DEN MECLİS ÜYESİ OLAN ÇOK SAYIDA KİŞİ DE İYİ PARTİYE GEÇTİ. ROZETLERİ TAKILDI VE BİRLİKTE FOTO VERDİLER. İŞTE MHP SAFLARINDAN İYİ PARTİ SAFLARINA RESMİ OLARAK TÖRENLE GEÇEN ESKİ MHP'LİLER..

KOCAMAZ, İYİ PARTİYE GEÇTİ KENDİSİ İLE BERABER İYİ PARTİYE GEÇEN MERSİN'DEN BERABERİNDE GÖTÜRDÜĞÜ HEYETİN RESİMLERİNİ SAYFASINDA PAYLAŞTI.

MESAJI ŞÖYLE:

Günaydın Mersin, günaydın sevgili hemşehrilerim. Bugün 4 Aralık 2018. Soğuk bir Ankara seherinden herkese cümleten Selamün Aleyküm.

Bugün Hepimiz ve Mersin’imiz için önemli bir karara şahitlik edeceğiz! Bizi hizmet yolundan alıkoyma, birbirimizden ayırma, sevgi bağlarımızı koparma, vefa duygularını rafa kaldırarak halkımızla aramıza set çekme, hizmetlerin önünü keserek Mersin’i hiçe sayma çabalarına rağmen sizlerin “Yola çık, yol açık” şeklinde sloganlaştırdığınız çağrı, talep ve ısrarlarınıza sessiz kalmayıp sizlere olan tam güvenimizle hak, hukuk ve adalet için, Mersin’e ve Mersinliye olan inanç, saygı, sevgimiz ve tüm samimiyetimizle kaldığımız yerden eksik hizmetlerimizi tamamlamak üzere yeniden yola çıkıyoruz!

Biz Millete hizmet yolunda Aziz Atatürk’ten öğrendiğimiz azim ,cesaret ve kararlılıkla, rahmetli Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’ten aldığımız Ülkücü edep ve terbiye çerçevesinde, yapılan bütün hakaret ve saldırlara rağmen yeni bir yol açıyor ve halkımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz.

Biz biliyoruz ki; Türk Milleti’ne mensubiyeti olanlar, ona karşı sadakat hissi taşıyan ve Türk Milliyetçisiyim diyenler görevden kaçmazlar, kaçamazlar! Ve engeleri aşmak için “Ya bir yol bulurlar, Ya da bir yol açarlar”. Bizde bugün Mersin’e ve Mersinliye olan inanç, güven ve muhabbetimizle, hizmetlerimizin devamı için yeni bir yol açıyor, İYİ PARTİ Saflarında yolumuza devam ediyoruz. Rabbim aldığımız bu kararı Mersin’imiz, halkımız ve bizler için hayırlı eylesin. Rabbim Hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Bu vesile ile(her zaman olduğu gibi) bu çetin mücadelede bizimle birlikte yol yürüyen bütün Gönüldaşlarımı bir kez daha “Sağ duyuya ve İtidale”davet etmek istiyorum.

Değerli Dostlar; Lütfen sakin olalım! Oyuna gelmeyelim! Provakasyonlara karşı uyanık olalım! Herhangi bir olumsuzluğa fırsat vermeyelim! Bizim niyetimiz halis, İnşaallah akıbetimiz de hayır olacaktır. Rabbim bizleri birbirimizden ayırmasın. Bizleri aramıza sokulmak istenen fitne fesat gıybet ve dedikodulardan, yalan dolan ve iftiralardan ve tüm kötülüklerden emin eylesin. Hepimizin yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olunuz. Ne mutlu Türk’üm diyene!

HERKESE AÇIK PAYLAŞIMINDA ONLARCA FOTOĞRAF DA YAYINLADI.

KENDİSİ İLE BERABER 2014 SEÇİMİNDE MHP DEN MECLİS ÜYESİ OLAN ÇOK SAYIDA KİŞİ DE İYİ PARTİYE GEÇTİ.

ROZETLERİ TAKILDI VE BİRLİKTE FOTO VERDİLER.

İŞTE MHP SAFLARINDAN İYİ PARTİ SAFLARINA RESMİ OLARAK TÖRENLE GEÇEN ESKİ MHP'LİLER..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇETKODER'DEN AYDER BAŞKANI OSMAN KEPİR'E ÇEVRE BERATIÖnceki Haber

ÇETKODER'DEN AYDER BAŞKANI OSMAN KEPİR'E...

RAUF AYDEMİR'DEN KOCAMAZ'A ÇAPRAZ SORULARSonraki Haber

RAUF AYDEMİR'DEN KOCAMAZ'A ÇAPRAZ SORULA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!