MİMAR, SİZE BİZE, DAHA NE DESİN?!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MİMAR, SİZE BİZE, DAHA NE DESİN?!
MERSİN'LİLER İŞİN EHLİ VE UZMANI OLAN MİMAR ABDULLAH YILMAZ YAZIYOR VE SİZLERİ BİZLERİ UYARIYOR.... BU SESSİZLİĞİNİZ NE? KORKU MU, ÇIKAR MI?!! NE DİYE SUSUYOR TEPKİ VERMİYORSUNUZ?!

MİMAR ABDULLAH YILMAZ'IN PAYLAŞIMININ İÇERİĞİ:

KATILIMCILIK NEDİR...!!!
ŞEFFAF BELEDİYECİLİK NEDİR.....!!!!!!!!!

MERSİN URAY CADDESİNDE BULUNAN, KORUMA ALTINDAKİ KARAMANCILAR KONAĞI İLE İLGİLİ, MERSİN KAMUOYUNDAN GİZLENEN NE OLABİLİR,BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKİLDİDE, TEPKİDEN Mİ ÇEKİNİLİ YOR....????

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ESKİ&YENİ=EŞ BAŞKANLARININ (BAŞKANLAR DEĞİŞSEDE İLKELER DEĞİŞMEDİĞİ İÇİN YERİ SAĞLAM..) KENT KONSEYİ BAŞKANINİN GÜNDEME GETİRDİĞİ KAMU YARARI İÇERMEYEN , ASLINDA BELEDİYELERE PROJE HAZIRLAYIP, ALINAN KREDİLERDEN YÜZDE ALAN BİR FİRMANIN PROJESİ OLARAK MERSİN KENT KONSEYİN DEN GEÇİRMEYE MUAFFAK OLAMADIĞI,KAMU YARARI İÇERMEDİĞİ İÇİN ENGEL OLDUĞUM"MÜLTECİ MUTFAĞI" PROJESİ Mİ GELECEK.....!!!!

SAYIN MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ, SİZİN GÜNDEME BİLE ALMADIĞINIZ, UMURSAMADIĞINIZ, KÜRESEL İKLİM KRİZİ(KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ) KONUSUNDAN YOKSUN, YANDAŞLARA SİPARİŞ OLARAK YAPTIRILAN;ÇEVRE DÜZENİ PLANI VE NAZIM İMAR PLANINA SAHİP KENTİN YAŞAYANLARI OLARAK;

CHP Yİ UMUT GÖREREK SİZE OY VERDİK......
MERSİN'E SAHİP ÇIKMANIZ İÇİN, KENTİ SOYANLARDAN BİZİM ADIMIZA HESAP SORMANIZ İÇİN OY VERDİK......
SÜRDÜREBİLİR, AKILLI, İNSAN ODAKLI BİR MERSİNDE YAŞAMAK İÇİN SİZE OY VERDİK......
KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SONUCU ORTAYA ÇIKABİLECEK OLUMSUZLUKLARIN İNSAN HAYATIMIZA OLUMSUZ ETKİLERİNİ AZALTACAK ÇALIŞMALAR YAPMANIZ İÇİN SİZE OY VERDİK.........
MEDENİYET'İN TÜM İMKANLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN SİZE OY VERDİK.....

"İŞİN ÖZÜ, SİZİ SEÇİM SÜRECİNDE TANIDIK, AMA SİZE KEFİL OLAN CUMHURİYET HALK PARTİSİNİ, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK LE TANIYORUZ....." 
KENTİMİZİ YAĞMALAYAN, TALAN EDENLERDEN HESAP SORACAKSINIZ, AFYON ÇALIŞTAYINDA SAYIN CHP GENEL BAŞKANINİN BAHSETTİĞİ İLKELER IŞIĞINDA GÖREV YAPACAKSINIZ DİYE........"

OYSAKİ SİZ, SEÇİLDİKTEN SONRA İLK BİLGİLENDİRME TOPLANTISINDA...
" DEVR-İ SABIK YARATMAYACAĞIM DİYEREK,İLKELERDEN BİRİNİ MERSİN HALKINA RAĞMEN DIŞLADINIZ... "

SİZDEN KENT POLİTİKALARINIZ KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİLGİLENDİRME YASASINI KULLANMAK ZORUNDA MI KALACAĞIZ...!!!!
SEÇİM MEYDANLARINDA SÖYLEDİĞİNİZ SÖZLERİN ARKASINDA DURUN, ŞEFFAF BELEDİYECİLİK YAPIN, HALKINIZA HESAP VERİN.. BİZİMLE VARSINIZ UNUTMAYIN..

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ, SİZDEN TEKRAR, TEKRAR RİCA EDİYORUM, BU KONUYA BİR AÇIKLIK GETİRİNİZ.. KARAMANCILAR KONAĞI SAYIN KOCAMAZ DÖNEMİNDE, ŞİMDİDE KENT KONSEYİ BAŞKANI OLAN HANIMEFENDİ TARAFINDAN KÜÇÜK BİR ODASI GASTRONOMİ MÜZESİ, GERİ KALAN ALANLARIN İŞLETMECİYE VERİLİP RESTORAN OLARAK AÇILMASI İÇİN BÜYÜK BİR ISRARLA GÜNDEME GETİRİLMİŞTİ.... BÖLGENİN YENİ BÜTÜNCÜL KENT MERKEZİ YENİLEME ALANI TASARIM, TATBİKAT PROJESİNİN YAPILMASININ, VE PROJE KAPSAMINDA ELE ALINMASI GEREKLİLİĞİ , ALT YAPI PROJELERİNİN BÜTÜNCÜL OLARAK ÇÖZÜLMESİ KONUSUNDA GÖRÜŞ OLUŞMUŞ, KENT KONSEYİ BAŞKANINİN TÜM ISRARLARINA RAĞMEN TEKLİF AMACINA ULAŞMAMIŞTI...ŞİMDİ KAMUOYUNDA YİNE KENT KONSEYİ BAŞKANINCA KARAMANCILAR KONAĞI KONUSUNUN TEKRAR GÜNDEME GETİRİLDİĞİNİN,
SİZDENDE KABUL GÖREREK PROJELERİNİN HAZIRLANDIĞI KONUSUNDA BİLGİ KİRLİLİĞİ YAŞANMAKTADIR.... 
SAYIN KOCAMAZ DÖNEMİNDEKİ ŞARTLAR AYNI DEVAM EDERKEN, KORUNMASI GEREKEN BİR YAPIYA YENİ BİR FONKSİYON YÜKLENMESİ KONUSUNDA, GÖRÜŞÜNÜZ, YAPTIĞINIZ UYGULAMALAR VARSA, MERSİN KAMUOYU İLE PAYLAŞIRSANIZ, SEVİNİRİM.....

BU VESİLEYLE SİZE MERSİN'İN SAHİPSİZ OLMADIĞINI BİR KEZ DAHA HATIRLATMAK İSTERİM.... 
SELAM VE SEVGİLERİMLE
MİMAR ABDULLAH YILMAZ.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
EMEKLİLER ÇOK ZOR YAŞIYORLAR, SESLERİNİ DUYAN YETKİLİ YOKÖnceki Haber

EMEKLİLER ÇOK ZOR YAŞIYORLAR, SESLERİNİ...

FLAŞ.. FLAŞ... BOMBA GİBİ HABER GELİYOR.... BİRAZDANSonraki Haber

FLAŞ.. FLAŞ... BOMBA GİBİ HABER GELİYOR....

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!