BJK' de Disiplin Kurulu Seçimlerinde A Takımı yola çıktı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BJK' de Disiplin Kurulu Seçimlerinde A Takımı yola çıktı
Beşiktaş Jimnastik Kulübü Disiplin Kurulu Seçimlerinde A Takımı yola çıktı

İşte o ekip:

İskenderun Doğumlu olan AHMET AKPINAR, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Divan Kurulu üyesidir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği, TFF Profesyonel Disiplin Kurulu Başkan Vekilliği,  İstanbul Amatör Kulüpleri Federasyonunda Disiplin Kurulu üyeliği, Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Sekreterliği Sarıyer Spor kulübü genel sekreterliği, Voleybol Federasyonu Disiplin Kurulu üyeliği, Su Topu Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanlığı ile birlikte çeşitli üniversitelerde Spor hukuk üzerine dersler vermektedir. Halen serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

Ankara Doğumlu olan AHMET KOCAADAM Anadolu Üniversite İşletme Fakültesi mezunudur.Beşiktaş Jimnastik Kulübünün 21 yıllık üyesidir. Ankara Sanayi Odası, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği üyesidir, birçok sivil toplum kuruluşlarının üyesi olup yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.  34 yıl önce kurduğu A glass Oto Camları A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta olup, Turizm ve yeme, içme sektöründe önemli yatırımları vardır.

İstanbul doğumlu olan AHMET ÜNAL CEVAL,  Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümü Lisans, Anadolu Üniversitesi, Spor Yönetimi Ön Lisans mezunudur. Beşiktaş Jimnastik Kulübünün 21 yıllık üyesidir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurul Divan başkanlık üyeliği ve Tüzük Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Türkiye Futbol Adamları Derneği, Bursa Uludağ Üni. Mezunları Derneği, Malatya İş Adamları Derneği üyesidir. Özel sektörde uzun yıllar Üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra kendi kurduğu şirketinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mersin doğumlu olan ALİ ANILAN Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.Beşiktaş Jimnastik Kulübünün 24 yıllık üyesidir.  Mersin İdman Yurdu spor kulübünde Yönetim Kurulu üyeliği, basın sözcülüğü, Mersin Beşiktaşlılar derneği kurucu üyeliği, başkan yardımcılığı, disiplin kurulu Başkanlığı yapmıştır. Mersin Üniversitenin Çeşitli fakültelerinde hukuk dersleri vermiştir.Mersin Sanat Kulübü, Mersin Tenis Kulübü, Atlıspor Kulübü, Atatürkçü Düşünce Derneği, Mersin Briç Kulübü, Mersin Fotoğraf Derneği üyesidir.Halen serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

İstanbul Doğumlu olan ALİ RIZA ARAL İstanbul Üniversitesi, Hukuk Fakültesi mezundur. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Divan Kurulu üyesidir.  İstanbul Gümrük başmüdürlüğü hukuk servisi ve Erzurum’da Savcılık görevlerinde bulunmuştur. İstanbul barosu 50.ci berat sahibidir. Muhtelif derneklerde Yönetim Kurulu üyeliği, kurul başkanlığı ve üyeliği yapmıştır. Halen serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

Çanakkale doğumlu olan FARUK ÖZTÜRK İktisadi İlimler Akademisi İşletme bölümü ve İşletme İktisadi enstitüsü mezunudur. Beşiktaş Jimnastik Kulübü divan üyesidir. Beşiktaş Jimnastik KulübüYönetim kurulu üyeliği, TFF müsabaka temsilciliği, Büyükçekmece Belediye spor kulübü başkanlığı, Büyükçekmece spor kulüpleri birliği genel sekreterliği,  Erenköy Lions kulübü başkan yardımcılığı yapmıştır. Özel sektörde üst düzey yöneticiliğinin ardından gayrimenkul sektörde yatırımcılık yapmaktadır

İstanbul doğumlu olan HATİCE CEREN YILMAZ, Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Beşiktaş Jimnastik Kulübünün 18 yıllık üyesidir. İstanbul Barosu Gaziosmanpaşa bölge temsilciliği, Gaziosmanpaşa Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeliği, Rumeli Balkan Derneği Yönetim Kurulu üyeliği, Rumeli Yönetici İşadamları Derneği denetim kurulu üyeliği, Aile şirketleri olan Rumeli TV kurucu ortaklığı olupçeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. İYİ Parti İstanbul kurucu üyesi olup İl başkan yardımcılığı, Hukuk Politikaları Başkanlığı ve Üst Kurul Delegeliği devam etmektedir. Halen serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

Ankara Doğumlu Olan MURAT YİĞİT Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans mezunudur. 28 yıl ülkemizin çeşitli yerlerinde Cumhuriyet Savcılığı ve Hakimlik görevlerinde bulunmuş olup İstanbul Cumhuriyet Savcılığından emekli olmuştur. Bir süre serbest avukatlık yapmış olup halen Noterlik görevinde bulunmaktadır.

İstanbul doğumlu olan TÜLAY BÜYÜKASAR Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi “Kamu Hukuku Bölümü” Yüksek Lisans programından “Onur derecesi” ile mezun oldu. Beşiktaş Jimnastik Kulübünün 19 yıllık üyesidir.   2010 – 2013 döneminde Beşiktaş JK “ Tarih ve Müze Kurulu Yönetim Kurulunda”, Yönetim Kurul Üyesi olarak yer aldı. İstanbul Aydın Üniversitesinde 2016 -2017 yılından beri “Öğretim Görevlisi” olarak çalışmaya devam etmektedir.2009 Yılında İstanbul Barosu’na bağlı olarak Serbest Avukatlık mesleğine başlamış olup, halen Avukatlık mesleğine devam etmektedir. 

haberanaliz.net


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
16 yaşındaki evladı polis babasını öldürdüÖnceki Haber

16 yaşındaki evladı polis babasını öldür...

0Sonraki Haber

0

Başka haber bulunmuyor!