Filmi çekenlerin tutuklanmasını istediler!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Filmi çekenlerin tutuklanmasını istediler!
Ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un hayatını anlatan film hayranları tarafından topa tutuldu.Şarkıcıyı canlandıran Marisa Abela'nın, Winehouse'un sesini taklit ettiği sahne hayranların tepkisini çekti.

Genç yaşta yaşamını yitiren İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un hayatını konu alan sinema filmine, daha vizyona girmeden hayranları tepki gösterdi.

NTV’den Merve Girgin’in haberine göre, 27 yaşında hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un hayatını konu alan biyografi filmi için geri sayım başladı. Grinin Elli Tonu filmini yöneten Sam Taylor-Johnson'ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmde şarkıcıyı 26 yaşındaki İngiliz oyuncu Marisa Abela canlandırıyor.

Senaristliğini Matt Greenhalgh'ın yapacağı filmin adı ise şarkıcının ünlü şarkısı “Back to Black”ten geliyor. Söz konusu film, nisan ayında vizyona girecek ancak filmden yayınlanan bir klip tartışma konusu oldu.

Şarkıcıyı canlandıran Marisa Abela'nın, Winehouse'un sesini taklit ettiği sahne hayranların tepkisini çekti.

Sinema filmine yapılan yorumlarda şu ifadeler dikkat çekti: "Bu filmi çekenler tutuklanmalı", "Bir dakika bu şarkıcı şimdi Amy Winehouse mu?" ve "Amy Winehouse daha iyisini hak ediyordu".

Bu arada oyuncu Abela, "Benim şarkı söyleyip söyleyemediğini bilmeden bana rolü verdiler" demişti.

Winehouse'u canlandırmak için çok fazla eğitim aldığını söyleyen oyuncu "4 ay boyunca her gün 2 saat çalıştım" diye konuşmuştu.


YSK itirazı kabul etti: Van'da mazbata Abdullah Zeydan'a verilecekÖnceki Haber

YSK itirazı kabul etti: Van'da mazbata A...

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı mazbatasını aldıSonraki Haber

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Su...

Başka haber bulunmuyor!