JoyBus'un Diyarbakır - Mardin - Urfa gezisi muhteşemdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
JoyBus'un Diyarbakır - Mardin - Urfa gezisi muhteşemdi
Mersin Turizm firması olan JoyBus'un 3 günlük Diyarbakır - Mardin - Urfa gezisi muhteşemdi.

Mersinli firmanın süper gezi programı fark ve ayrıcalık yarattı. Tura katılanlar, firma Sahibi Alattin Erdem’in engin gönüllü çalışmaları ve TUR rehberi Halil Sanır’ın muhteşem anlatım ve tanıtımları ile tarihi, doğal, sanatsal yerleri ve mekanları gezdiler. Tura katılanların hepsinin tur rehberi için söylediği tek şey, “Aslan Kral” cümlesi idi. Çok samimi ve birbirinden değerli insanları bir araya getiren Rehber Halil hoca ve ekibi unutulmaz anıların yaşandığı 3 güzel günü katılımcılara yaşattılar.

Tura katılanlar arasında: ÖMER SAKAR- YEŞİM PEHLİVAN - MERAL SANIR - HALİL SANIR - TÜLİN/MUSTAFA GÖKTAŞ- MELEK/ZEYNEP DEMİR- SEZAR/MARSEL ANADALI- TRUSAN FARAH- MUALLA ÖNAL- ÂDEM DÜNDAR- IŞIK/ADEM USULCA- FATMA/BÜLENT TOPALOĞLU- ATİKE/MÜJDAT ASLAN- METİN/KADER ÇIPLAK- ASYA DÜNDAR- SİMAY DÜNDAR- BAŞAK GÜVENÇ- ŞULE SERİN- SAVAŞ/EMİNE ULUSOY- LÜTFİYE TANILGAN- AZİME ŞENDALGIÇLARDAN- ŞAZİYE ALPTÜRK- FATMATAĞAY VE NEVZAT ÇAKMAK vardı.

İşte o muhteşem turdan görüntüler:

TURUN programı ve ücreti: (DİYARBAKIR – Hasan keyf Midyat– Mardin Turu Cuma gecesi 24:00 da Mersin Dumlupınar lisesi karşısından hareket,  Sabah Diyarbakır Tarihi Hasan paşa Hanında kahvaltı, Diyarbakır Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı Evi ziyaretinden sonra, Tarihi Diyarbakır surları, Ongözlü köprü ziyaretinden sonra Batman Üzeri Hasan Keyf, Öğlen saatleri, Midyat, Deyrul umur Manastırı, eski Süryani konakları Midyat konuk evi ziyaretinden sonra Mardine Hareket, Mardin Midyat da bulunan  "Matiad hotel"e yerleşme açık büfe akşam yemeğinden sonra (müzikli) istirahat. Sabah oteldeki açık büfe Kahvaltıdan sonra, Dara Antikkenti,  Kasımiye Medresesi, Eski Mardin sokakları, Mardin ulu camii, öğlen yemeği ardından 16:00 gibi Dönüş Tura dahil olanlar, Seyahat sigortası, ulaşım Otelde konaklama, otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı, Rehberlik hizmetleri ve araç içi ikramlar. Tura dahil olmayanlar, Müze ve ören yeri girişleri. Toplam: 1300 lira.)

haberanaliz.net


 • 2
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Galatasaray'ın eski futbolcusu gözyaşlarına boğulduÖnceki Haber

Galatasaray'ın eski futbolcusu gözyaşlar...

Demirtaş'ın çıkışı muhalefetin hiç hoşuna gitmeyecekSonraki Haber

Demirtaş'ın çıkışı muhalefetin hiç hoşun...

Başka haber bulunmuyor!