MERSİN SİYASİ SAHNESİNİN DUAYENLERİ BİR ARAYA GELDİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MERSİN SİYASİ SAHNESİNİN DUAYENLERİ BİR ARAYA GELDİ
MERSİN SİYASİ SAHNESİNİN DUAYENLERİ BİR ARAYA GELDİMHP MERSİN BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYESİ FAHRETTİN KILIÇ VE GAZETECİ-YAZAR MUSTAFA GÖKTAŞ BİRARAYA GELEREK, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİLER. BU ARADA HASRET GİDERDİLER.

Mersin MHP camiasının sevilen ve saygı duyulan ismi olan aynı zamanda geçmişten günümüze topluma her zaman olumlu yönde yön veren MHP Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Kılıç ile haber sitemizin sahibi Gazeteci Yazar, ÇETKODER Genel Başkanı Mustafa Göktaş, Mersin'de bir araya gelip geçmişi yad ederken, gündemi tartıştılar.

Ülke gündemi ve Mersin özelinde gündemi açıklığı ile tartışan ve konuşan MHP'li Fahrettin Kılıç'ın enfes yorumu, sorunlara bakış açısı, çözüm yolları sunumunu önümüzdeki günler haberanaliz.net de röpörtaj olarak okuyacaksınız. Göktaş ve Kılıç ikiside eskimeyen iki dost. 

Kılıç: "Deprem acısı yaşadık. allah böyle bir acıyı tekrar yaşatmasın. Ülkemizin ekonomik, siyasi, sosyal gelişmeleri ile ilgili yaptığımız bu görüşme çok iyi oldu. İnşallah hayırlara vesile olur" temennisinde bulundu. 


Sessiz sedasız kaldırıldı Sındır, Meclis Gündemine TaşıdıÖnceki Haber

Sessiz sedasız kaldırıldı Sındır, Meclis...

BARIŞ MANÇO, KURTALAN EKSPRES KONSERİ İLE ANILDISonraki Haber

BARIŞ MANÇO, KURTALAN EKSPRES KONSERİ İL...

Başka haber bulunmuyor!