MERYEM TEYZE CUMHURBAŞKANINA SESLENDİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MERYEM TEYZE CUMHURBAŞKANINA SESLENDİ
Mersin’in Silifke ilçesinde ikamet eden MERYEM Teyze, (70) başına gelen olayları yazıp aktardığı şikayet dilekçesi ve taleplerini sosyal güvenlik kurumuna ve çalışma bakanlığına göndereli bir ayı geçmiş, arayan yok, soran yok, ölmemi mi bekliyorlar, soruşturmayı kapatacaklar mı diye yetkililere sordu. Bu arada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seslenip yardım istedi.

ANKARA- Mersin’in Silifke ilçesinde ikamet eden yaşlı kadın hastaneye yatar. Olmayan hastalıktan ameliyat yaptık denir ve kayıtlar öyle düzenlenir. Yaşlı kadının iddasına göre kendisinin sırtından devlette kazıklanır. Tüm bu olayları anlatan ve şikayetçi olduğu ve talep yaptığı 3 sayfalık izahatlı dilekçesini ise ekleri ile beraber bir ay önce iadeli taahhütlü mektupla Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığına postalar. Aradan zaman geçmesine rağmen kendisini arayan olmadığı gibi, cevap verende olmamıştır. Bu nedenle çaresiz kalan Meryem nine, habarenaliz.net muhabirlerine ulaşır. Elindeki evraklar ile durumu aktarır. Cumhurbaşkanımızdan yardım ister. Meryem Teyzenin şikayet ve talebi nerede? Hangi aşamada? Neden kendisine cevap verilmedi? İddiaları araştırılıyor mu, soruşturuluyormu, devletin hakkı ve hukuku korunuyor mu? 

İşte o seslenişinin fotoğrafları.

Bakanlığı gönderdiği dilekçesinin ilk saygası başlık kısmı. Aşağıda

Dilekçesi ve talebinin son sayfasının görüntüsü aşağıda

HABERANALİZ.NET OLARAK GEREK DİLEKÇEDE ADI GEÇEN KURULUŞLARI, GEREKSE MERYEM HANIMIN TC.SİNİ KAPADIK. EVRAKLARIN İNCELENMESİNDEN KİM OLDUĞU, EVRAĞIN NEREDE OLDUĞU, NE GİBİ İŞLEM YAPILDIĞI ZATEN ÇIKACAKTIR. 

Bu dilekçeyi iadeli taahhütlü posta ile gönderdiğini kanıtlayan gönderi belgesi ve karşı tarafa teslim edildiğine dair alında belgesi. Aşağıda


CHP’li Emre’den, bakanlar Gül ile Soylu arasındaki gerginliğe ‘Çiçek Abbas’ benzetmesiÖnceki Haber

CHP’li Emre’den, bakanlar Gül ile Soylu...

Marie Antoinette gibi "Ekmek yoksa pasta yesinler."diyor!Sonraki Haber

Marie Antoinette gibi "Ekmek yoksa pasta...

Başka haber bulunmuyor!