MHP İL ESKİ BAŞKANI RAUF AYDEMİR AYFER YILMAZ'A MECBURİ ADAY DEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP İL ESKİ BAŞKANI RAUF AYDEMİR AYFER YILMAZ'A MECBURİ ADAY DEDİ
Mersin'in çok sevdiği ender insanlardan olan Ülkücü davanın erlerinden MHP eski il başkanlarından Rauf Aydemir: "Mecburi Aday" Ayfer Yılmaz Türkiye yi "Bıraktığı yerde" zannediyor!." diyerek bir yazı kaleme aldı ve sayfasında paylaştı. Altına birde kendi kolajladığı fotoğraf yerleştirdi.

İşte o paylaşım:

ABESLE İŞTİGAL

"Mecburi Aday" Ayfer Yılmaz Türkiye yi "Bıraktığı yerde" zannediyor!.

"Yarım kalan işlerle" ilgili, "Devletin yavaş çalıştığını, dünden bu güne hazırlanan projelerle ilgili Merkezi Hükümetin onayının YAVAŞ çalışmasından kaynaklanan gecikmeler olduğunu, ancak 1 Nisan da "kazandıkları" taktirde öncelikle bu yarım kalan işlerden başlanacağını" söylüyor!

1- Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi Çok hızlı kararlar alıyor Dünde kalan "Yavaş çalışan Bürokrasi ve Merkezi Hükümet" sayın Ayfer Yılmaz ın bulunduğu hükümet ve zamanlarda kalmıştır. Görmüyor,görmek istemiyor.

2- 15 Günlük belediye başkanı adayı olarak kullandığı lisan haline uygundur. "Demokrasi, yaşanabilir ve sürdürülebilir belediyecilik ve mevcut belediye başkanının halihazır ve 5 yılda yapamadığı projelerle "hizmet edeceğini söyleyerek, "ZORAKİ ADAY" kılındığının bütün emarelerini ortaya koymuştur.

Mersin de yaşamayan Mersin problemlerini elbette bilemez, bu manada sayın Ayfer Yılmaz ı eleştirmek kesinlikle vicdani değildir.Ancak bizzat kendisinin bir ÖZELEŞTİRİ yapmasında da büyük fayda vardır.

"ZORAKİ ADAY" olduğunu, Denize düşenlerin "CANKURTARAN FİLİKASI" olduğunu, Mağduriyet senaryolarında "TURNUSOL KAĞIDI" olduğunu kendi kendine düşünmeli ve cevaplarını verebilmelidir.

Nihayetinde bu Özeleştiriyi yapabilecek kapasitede olduğunu düşünüyoruz.

EZ CÜMLE 

İP-DP-HDP-Y-CHP ittifakının Adayı olduğu alenidir,açıktır.

Y-CHP adayı Vahap Seçer ile "BİRLEŞİK KAPLAR" sonuçlarının adayıdır ve Sayın HAMİT TUNA ya karşı Belediyecilik bağlamında adaylığını konuşmak dahi Abesle iştigaldir.

Rauf Aydemir


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mimar Abdullah Yılmaz: gerçekleri görün artık!Önceki Haber

Mimar Abdullah Yılmaz: gerçekleri görün...

Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!"Sonraki Haber

Rauf Aydemir: VAHAP SADECE "SEÇER!"

Başka haber bulunmuyor!