MHP’li Başkan KOCAMAZ’a Cevap ÜLKÜCÜ Bekir OKTA’dan

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP’li Başkan KOCAMAZ’a Cevap ÜLKÜCÜ Bekir OKTA’dan
Mersin MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Burhanettin Kocamaz son zamanlarda kendi sosyal paylaşım sayfasında ve bir kısım basında yürütülmekte olan belediye dosyası ile ilgili yazılar yazıyor.

Mersin’in MHP’li Büyükşehir Belediyesine bundan bir yıl önce 2 Ağustos 2016 günü operasyon yapılmış ve FETÖ-PDY kapsamında çok sayıda gözaltılar yaşanmıştı. Ardından bunların bir kısmı tutuklanıp cezaevine konurken, bir kısmı adli kontrol ile serbest kalmıştı. Derken iddianame hazırlanıp dava açıldı ve 2016/22 numara ile Mersin 7. Ağır Cezada dava sürüyor. Bu arada TANIK olarak 2 Mayıs günü dinlenen Başkan Burhanettin Kocamaz’ın verdiği ifadeye dayandırılarak , bu duruşmadan hemen sonra değişik haber sitelerinde ve internet sitelerinde asılsız yayınlar yapılıyor. Asılsız çok sayıda uydurma haberlere mahkemelerden erişim engeli kararı çıktığı gibi bu arada yazılarda adı geçenler de mağdur ediliyoruz diyerek şikâyetçi oluyorlar.

Derken bu gün Kocamaz kendine ait resmi sosyal paylaşım sayfası olan Facebook da linki şu:

https://www.facebook.com/BurhanettinKocamaz/?fref=ts

Bir paylaşım yaptı, açıklama ve izahatlı, üstü örtülü ama mahkemedeki ifadelerinden de bahsedip bir kısım kişilere ağzına geleni saydı. İşte Kocamaz’ın yazdığı ve paylaştığı içerik metninin foto görüntüleri:

Bu arada Ülkücü misyonun sahiplerinden ve emekli bir asker olan Komutan lakaplı Bekir Okta’da ona hitaben kendi sosyal sayfasında cevap ve ders verir gibi yazılar yazdı. İşke o paylaşımlar:

Bu arada Mersin Gazeteciler Cemiyeti onursal başkanı ve sonses.tv haber sitesinin sahibi Vahap Şehitoğlu’da kendi sosyal sayfasında bir cevap verdi. O paylaşım da altta.

İşin garibi, bu paylaşımların altında ÜLKÜCÜ misyonun önemli isimleri var. Birisi Av. Arslan Küçük. Üstelik Avukat Arslan Küçük, bu belediyeciler dosyasına şüphelilerden bir ikisinin avukatı. Ama o da Kocamaz’ı beğenmiyor ki, yorumlar yapıyor. Ardından Mersin’in sevilen iş adamlarından ülkücü kökenli Y.Selim Aydoğdu da beğeni ve yorum yapıyor. Ve en önemli bir husus ise Belediyenin 2016/22 numaralı FETÖ/PDY dosyasında şikâyetçi olan müşteki durumundaki , Mersin Yörük vakfı başkanı Hasan Dündar’da Vahap Şehitoğlu ile Bekir Okta’nın paylaşımlarını beğenip yorumlar yapıyor.

Öte yandan Kocamaz’ın bugün yazısında bahsettiği ZÜBÜK tiplemesi yaptığı kişi için, Bekir Okta kendi paylaşımında Rahmetli Aziz Nesin’in kitabından örnek verip, ASIL KİM ZÜBÜK dercesine yayın yaptı. İşte o paylaşım:


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AYSAN VERDİ VERİŞTİRDİÖnceki Haber

AYSAN VERDİ VERİŞTİRDİ

KOCAMAZ'A SORDU: KAÇ YÖRÜK'E İŞ VE AŞ VERDİN, MAKAMA GETİRDİN?Sonraki Haber

KOCAMAZ'A SORDU: KAÇ YÖRÜK'E İŞ VE AŞ VE...

Başka haber bulunmuyor!