MUSTAFA GÖKTAŞ: GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MUSTAFA GÖKTAŞ: GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR
TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLİYORUZ, KINIYORUZ, GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR, YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ, YAŞASIN AY YILDIZLI BAYRAĞIMIZ VE AZİZ MİLLETİMİZ....
Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Merkezi, Terörü ve terörün her türlüsünü şiddetle lanetlediklerini, kınadıklarını aktararak mesaj yayınladı.
 
Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, “Ülkemiz çok acı günlerden geçiyor. İçte ve dışta hainler ve bunların işbirlikçileri ülkemizin, milletimizin, devletimizin huzurunu bozmak içen ellerinden geleni yapıyorlar. KAYSERİ DEKİ terör saldırısında an itibariyle 13 şehidimiz 55 yaralımız olduğunu öğrendik. Hepsi canlarımız. Evlatlarımız. Bu acı çok büyük. Devletimizin, milletimizin, ülkemizin, bayrağımızın yanındayız. Üzgünüz. Acılıyız. Yüreğimiz kan ağlıyor. Yapanlardan hesap sorulmalıdır. En ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Bu arada milletimizin ve hepimizin başı sağ olsun. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın. Sabır niyaz ediyoruz. Devletimizin, milletimizin ve vatanımızın sonuna kadar yanındayız” dedi.

MUSTAFA GÖKTAŞ REFERANDUM İÇİN TAVRINI AÇIKLADIÖnceki Haber

MUSTAFA GÖKTAŞ REFERANDUM İÇİN TAVRINI A...

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin 2 bürokratı ile yerel sanatçı Kadir Somer'de gözaltındaSonraki Haber

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin 2 bürok...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!